Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Anqeliukas @ 2011 06 09, 23:41)
Sveiki, labai prašysiu jūsų patarimo dėl Maxim Resort viešbučio  4u.gif

Mūsų reikalavimai kelionei - kuo didesnis komfortas viešbutyje, nes keliausime su mažu vaiku, tad visą laiką leisime viešbučio teritorijoje. Praeitais metais buvome Simenoje Sun Club, kaip Maxim Resort atrodo palyginus su Simena?

Būsiu labai dėkinga už patarimus  4u.gif Turime kuo skubiau išsirinkti kelionę, o labai bijau prašauti ir nuvažiuoti ten, kur nepatiks  blush2.gif

Pernai atostogavome Kemer Resorte salia Maxim Resort viešbučio. Atsiliepimai apie Maxim buvo labai vidutiniai. Tai ne tas viezbutis kuriame buru galima konfortiskai ir smagiai praleisti visas atostogas.
Atsakyti
Verta bandyt registruotis skrydžiuo anksčiau nei 16:00 ? Ar niekad neveikia
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 08:52)
Verta bandyt registruotis skrydžiuo anksčiau nei 16:00 ? Ar niekad neveikia

veikia tikrai anksciau, mes registravomes 14:50 kazkur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 10, 09:25)
4u.gif  pabandysim smile.gif

Patark, kokias vietas rinktis? 2suaugę ir 1 vaikas (6 m.).
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 06 10, 11:00)
Patark, kokias vietas rinktis? 2suaugę ir 1 vaikas (6 m.).


neturiu supratimo biggrin.gif Gal arciau priekio, kad pirmiems pakilt ir pirmiems Turkijos asfalta pajust, vis atostogos ilgesnes g.gif

Na bet ne pacias pirmas ir ne pacias paskutines eiles, nes ten amzinai eile prie tuliko stovi ax.gif Ir ne tuoj pat uz sparno, nes sparnas uzstoja vaizda zemyn
Atsakyti
Ar galit paaiškint kaip ten galima registruotis skrydžiui internetu? Kaip su bagažu? Kas nuo to geriau? Gal ir kvaili klausimai, bet aš nesuprantu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 06 10, 11:41)
Ar galit paaiškint kaip ten galima registruotis skrydžiui internetu? Kaip su bagažu? Kas nuo to geriau? Gal ir kvaili klausimai, bet aš nesuprantu. blush2.gif

vienintelis geris kad pasirenki vietas kokias nori, ir nereikia baimintis kad veliau atvaziavus gausi vietas paciame lektuve gale, ar tarkim salia tualeto kur net kedes neatsilenkia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 06 10, 11:41)
Ar galit paaiškint kaip ten galima registruotis skrydžiui internetu? Kaip su bagažu? Kas nuo to geriau? Gal ir kvaili klausimai, bet aš nesuprantu. blush2.gif


yra puslapyje tezo ir novaturo registracija internetu, prasideda 1 dieną iki skrydžio nuo 16 val ir baigiasi 3 val iki skrydzio.
prisijungi - pasirenki vietas, kokias nori (mes rinkomes avarines, nes kojoms vietos daugiau ir tik 2 vietos, todel salia nepasodins piktos tetos ar dedes lotuliukas.gif)
atvažiuoji į oro uostą, yra registracija į lėktuvą, ilga eilėėė ir šalia kita, registruotui pagažui priduoti... priduodi bagažą gauni "tikrus" lėktuvo bilietus su pasirinktom internetu vietom ir lauki atostogų vacation1.gif
geriau, nes renkiesi vietas pats ir gali valandą ilgiau namuose kavutę pagerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 06 10, 10:41)
Ar galit paaiškint kaip ten galima registruotis skrydžiui internetu? Kaip su bagažu? Kas nuo to geriau? Gal ir kvaili klausimai, bet aš nesuprantu. blush2.gif


Paprastai, prisiregistruoji, atsispaudini ilaipinimo talona - boarding pass ir su juo vaziuoji i oro uosta. Oro uoste eini i ta eile, kur svieslentej parasyta - bagazo pridavimas ir vatiduodi bagaza ir viskas 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 06 10, 11:00)
Patark, kokias vietas rinktis? 2suaugę ir 1 vaikas (6 m.).

mes skrendant sedejom 9 eilej, tai sparno galiukas jau matesi, rinkciausi gal kokia 6 eile wink.gif del galo negaliu pasakyt, bet manau sparnas tesiasi per kokias 6 eiles tikrai, gale imciau gal nuo 20 eiles.
cia kalbu apie airbusa wink.gif
Atsakyti
Ryt ryte Novaturas isskrenda su Airbusu, o Tezturas mane kratys su Boingu unsure.gif
Atsakyti
Kai registravomės oro uoste, švieslentėje neatitiko nei organizatoriaus logotipas, nei skrydžio laikas, tik reiso numeris. Nors pirkome per Teztour, bet švieslentėje buvo Novaturo logotipas ir skrydžio laikas 10 min anksčiau. Nors išskridome tuo laiku, kur nurodyta sutartyje. Galvojau, kad gal Teztouro ir Novatuto klientai skris kartu, bet lėktuve pranešė, kad skrydi organizavo Teztour. Buvo kažkas sumaišyta. ax.gif
Skridom su Boingu, bet nekratė. schmoll.gif o jau irgi buvau prisigąsdinusi, kad bus nekoks skrydis. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilina: 10 birželio 2011 - 12:54