Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 13:30)
Taigi Pilina dar turbut lagaminu neissipakavo grizusi is sito viesbucio smile.gif Realiai tas skundas man su kiekviena pastraipa vis labiau sypsena plete biggrin.gif

Jau išpakavau. biggrin.gif
Daug kas priklauso nuo pačio žmogaus nusiteikimo ir požiūrio. Tų minusų norint galima rasti visur.
Su kai kuriais punktais sutikčiau, su kai kuriais ne. Dėl kalnelių visiška tiesa. Nieks neprižiūri. Nors taisyklėse parašyta, kad čiuožti nuo 12 m. bet labai sėkmingai tėveliai užsisodinę ant kelių čiuožia su dvimečiais ir nieko. Truputi vyresni patys savarankiškai pramogauja. Galėtų neleisti mažų vaikų be maudymosi kelnaičių, nors nežinau ar kur draudžia. Bent jau Druskininkų akvaparke mano trimečio neįleido į baseiną be kelnaičių.
Vyras niekad negrįždavo su viena stikline alkoholinio kokteilio. Sau parsinešdavo po du ir man dar. Niekad nesakė, kad duos tik vieną.
Dėl rankšluoščių jau rašiau. Mes beveik neturėjom kada ant jų gulėti, kartais panaudodavom tik vieną, kelias dienas išvis nesinaudojom, nes vaikas buvo apsirges, i delfinariuma vykom. Tai keitėm gal tik 2 kartus.
Del kambario, tai mums su vaikais kaip tik ispradziu davė ramesni, bet mes norejom grazesnio vaizdo, tai gavom triuksmingesni, bet ta vakarine muzika netrukde miegoti nei vaikams nei man.
Įrankių mums tikrai netrūko.
Na nuvyksit ir viską patys pamatysit. Svarbiausia išanksto nenusiteikit negatyviai. Nėra ten taip blogai, kaip tame komentare rašo. smile.gif
Lauksim jusu ispudziu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilina: 09 birželio 2011 - 13:24
QUOTE(Pilina @ 2011 06 09, 15:22)
Vyras niekad negrįždavo su viena stikline alkoholinio kokteilio.

Jus prie vokieciu priskyre, tai ir gaudavote ne viena kokteili biggrin.gif
O siaip apie ta pati viesbuti galima labai ivairiai pasakyti. Tarkime Kemer resorte man jau buvo dinges noras eiti vakare i bariuka kazko isgerti, nes barmenas buvo naglas, kaip nezinau kas, nepadejo ir pinigelis, ir mandagus elgesys, ir turkiskai padekodavau, nesuveikdavo schmoll.gif Kartais tiesiog ignoruodavo kai kuriuos uzsakymus, kol kelis kart nepakartodavo zmones, grubiai atsakinedavo, jei isvis teikesi kazka pasakyti. Paskui jis perejo dirbti padaveju prie staliuku, o vietoj jo dirbo kitas, labai neblogas vaikis, tai tas visai kitas reikalas buvo. Ir tautybiu jis maciau neskirste, kas pas pirmaji buvo labai ryskiai jauciama.
Atsakyti
QUOTE(Pilina @ 2011 06 09, 14:22)
Jau išpakavau. biggrin.gif
Daug kas priklauso nuo pačio žmogaus nusiteikimo ir požiūrio. Tų minusų norint galima rasti visur.


pas mus tai pabuna pora trejeta dieneliu tik prasegti biggrin.gif

Tataigi drinks_cheers.gif As kai mažų vaikų neturiu tai man sunku įvertinti, kas ten su tom košėm negerai. Bet dėl nerasto šaukštuko per daug galvos nekvaršinu. Jeigu greit neatsiranda, galiu be komplekso cukrų kavos puodelyje su šakutės kotu išsimaišyti. Aišku, kad nelygis čia, bet ir netragedija.
Dėl tų kalnelių tai patys poilsiautojai, greičiausiai tie patys rusai, ir daro betvarkę. Būtu prižiūrėtojas, tai moterėlė burbėtu, kad teisės nusisukti sprandą suvaržytos biggrin.gif
O kas dėl vienos taurės į rankas... Na kai aš tik tą silpną alų vartojantis, tai daugiau nei vienos net neracioanlu imti. Kol vieną gertum, kita sušiltu, būtu neskanu schmoll.gif
Vat dėl Perge, tai biski neramu man, gal šiemet skanesnis pasirodys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zilvinas75: 09 birželio 2011 - 13:31
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 15:30)
Bet dėl nerasto šaukštuko per daug galvos nekvaršinu. Jeigu greit neatsiranda,Aišku, kad nelygis čia, bet ir netragedija.

Dėl tų kalnelių tai patys poilsiautojai, greičiausiai tie patys rusai, ir daro betvarkę. Būtu prižiūrėtojas, tai moterėlė burbėtu, kad teisės nusisukti sprandą suvaržytos biggrin.gif
O kas dėl vienos taurės į rankas... Na kai aš tik tą silpną alų vartojantis, tai daugiau nei vienos net neracioanlu imti. Kol vieną gertum, kita sušiltu, būtu neskanu  schmoll.gif
Vat dėl Perge, tai biski neramu man, gal šiemet skanesnis pasirodys  g.gif

ne tragedija, bet minusas didziulis. kai mes isidedavome maisto, o paskui medziodavome irankius, tai malomumas menkas. na nera ju visiskai ir viskas. kaip bebutu, ivardino ne tragedijas, o minusus, ir man tarkime irankiu trukumas restorane yra didelis minusas, kuris rodo, netvarka ir tiek.
del vieno bokalo sutinku, imi tiek kiek isgeri, bet jei tikrai neduoda paimti kartu ir gerimo antro zmonai, tada jau bjauru, ir tik todel, kad tautybe ne tokia matot.
ant kalniuku budetojas manau butinas, turi jis tvarka priziureti ir tiek. Taip, gal ir rusai ta bardaka sukuria, bet jei as ten ilseciausi, tai vadinasi ir man nesaugu butu juk ciuozineti. Tai tokiu atveju siulai paciai tvarka darytis.
Tavo pozityvus poziuris pries atostogas labai sveikintinas dalykas. Sakyciau, kad taip ir reikia nusiteikti atostogoms. Bet kas jau turi buti, tas turi. Zodziu manau normalus sitas atsiliepimas.
Man tarkime labiau patiko, kai rusai piktinosi viesbuciu, nes ju niekas neperspejo, kad skambuciai i mobilius is kambario telefono kainuoja ir dar netgi visai nemazai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 09, 14:29)
O siaip apie ta pati viesbuti galima labai ivairiai pasakyti. Tarkime Kemer resorte man jau buvo dinges noras eiti vakare i bariuka kazko isgerti, nes barmenas buvo naglas, kaip nezinau kas, nepadejo ir pinigelis, ir mandagus elgesys, ir turkiskai padekodavau, nesuveikdavo  schmoll.gif 


Būtent. Kemer resorte nespėdavau prieiti prie baro, o barmenas jau man pildavo. Ir trecia diena jau tiksliai zinoja, ka pilti biggrin.gif O veliau, daznai net nereikejo keltis nuo staliuko, nes mergaite-indu nurinkeja ateidavo tuscios taures paimti, tuo paciu atnesdavo pilna ax.gif
Beje grizo kolege is Kemer resorto. Eme 2+2 standarta. Galvojau, kaip jiems Martynos variantas praeis. Tai iskart buvo nuvesti i kazkoki family kambari per du aukstus ir pasiule imti. Koleges seima labai apsidziauge, bet tuoj pat buvo patisklinta, kad tai kainuos papildomai 100 EUR uz para. Tada ivyko derybos ir finale uz 150 EUR priemoka gavo jie ta kambari 10-naktu. Taip ir liko neaisku, kas butu buve, jeigu nebutu dave jokios priemokos ir reikalautu savo standarto
Visu kitu liko labai patenkinta, bet smulkmenu dar neissiklausinejau, nes vis dar atostogauja
Atsakyti
QUOTE(Pilina @ 2011 06 09, 14:45)
Gali būti. biggrin.gif


O beje, pamiršau paklausti arba praleidau: seifas mokamas ?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 15:39)
Būtent. Kemer resorte nespėdavau prieiti prie baro, o barmenas jau man pildavo. Ir trecia diena jau tiksliai zinoja, ka pilti biggrin.gif O veliau, daznai net nereikejo keltis nuo staliuko, nes mergaite-indu nurinkeja ateidavo tuscios taures paimti, tuo paciu atnesdavo pilna  ax.gif
Beje grizo kolege is Kemer resorto. Eme 2+2 standarta. Galvojau, kaip jiems Martynos variantas praeis. Tai iskart buvo nuvesti i kazkoki family kambari per du aukstus ir pasiule imti. Koleges seima labai apsidziauge, bet tuoj pat buvo patisklinta, kad tai kainuos papildomai 100 EUR uz para. Tada ivyko derybos ir finale uz 150 EUR priemoka gavo jie ta kambari 10-naktu. Taip ir liko neaisku, kas butu buve, jeigu nebutu dave jokios priemokos ir reikalautu savo standarto
Visu kitu liko labai patenkinta, bet smulkmenu dar neissiklausinejau, nes vis dar atostogauja

Mano giliu isitikinimu, tai KR tiesiog naglai plesikauja su tais standartais ir 2+2. Ir manes tai nestebina visiskai.
Siaip man siame viesbutyje labiau patiko, nei nepatiko. Pliusu jame galybe. O minusas vienas - personalas. Siaip tai buvo mano antras viesbutis ir dar turejau tokia minti, kad gal vistik as neteisi del kazko. Bet dabar jau tiksliai zinau, kad daug kas tikrai turejo ten buti kitaip, nei kad buvo, kai as buvau. Ir maistas man ju tada atrode normalus ir gausus pasirinkimas, jei vertinti, kad buvo sezono pradzia. Bet dabar jau drasiai galiu pasakyti, kad ten per daug marmalioniu, troskiniu. Zodziu asortimentas islpeciamas neaiskiu patiekalu saskaita. Dabar valgiau gerokai geresni, grynesni maista, nors patiekalu skaicius buvo gerokai mazesnis. KR jau kas buvo super, tai tas uzkandziu baras. Puikus.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 14:48)
O beje, pamiršau paklausti arba praleidau: seifas mokamas ?

Nemokamas. Paklauskit vyruko, kur palydės kaip naudotis, nes instrukcijos man atrodo nėra. Nors tas naudojimasis labai paprastas.(Slaptažodis iš keturių skaitmenų ir grotelės).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pilina: 09 birželio 2011 - 14:02
Sveiki,
Eurus ar dolerius geriau vezti i Bodruma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2011 06 09, 16:10)
Sveiki,
Eurus ar dolerius geriau vezti i Bodruma? smile.gif

As tik liras issiemiau bankomate, naudojau arba jas, arba kortele atsiskaitinejau. Atsiskaitinejant arba iskart liras sako, arba klausia eurais ar lirom atsiskaitinesiu.
Tiesa, kambarinei tradiciskai turejau doleriuku, tai laiminga neatrode biggrin.gif Bet ten iki siu metu rusu nelabai budavo, tai matyt prie liru, euru, svaru priprates personalas. Tiesa, viesbutyje, kuriame buvau, tai sv sulciu kaina irgi liromis buvo parasyta. isvykstant atsiskaiciau lirom irgi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 09 birželio 2011 - 14:35
Gal kas irgi planuojat,kaip ir mes, skristi birželio 15d. O gal kas nors dar ir į delphin deluxe? Kažkaip šiemet mažai kas į jį važiuoja... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2011 06 09, 14:34)
Gal kas irgi planuojat,kaip ir mes, skristi birželio 15d. O gal kas nors dar ir į delphin deluxe? Kažkaip šiemet mažai kas į jį važiuoja... verysad.gif


nesijaudinkit... siemet delphin deluxe resort buvo kaip niekada daug lietuviu - tikrai labai daug, gal pagal apgyvendinima 3-5 vietoje (pagal apgyvendintu kambariu skaiciu) smile.gif
Kas Jums neaisku? mirksiukas.gif viskas ten gerai... irankiu uztenka wink.gif, naturalios sultys yra, leadi yra, seifas nemokamai... na, viskas ten iskaiciuota... smile.gif
o gal as nepriekabi unsure.gif
Atsakyti