Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 07 07, 13:08)
Gal dažnai keliaujantys galėtų patart, jei reikia kelionės rugsėjo mėnesį, tai pulti jau dabar pikrti, ar geriau palaukti? būsiu dėkinga už atsakymą  4u.gif
Papildyta:
Pasiūlymus gavom į šiuos viešbučius, kainos labai panašios, ką rinktis?  ax.gif
Sinatra 4*
Residence Rivero 4*
Camyuva Beach 4*
Club Konakli 4*+
Merlin Beach 4*
Havana Hotel Kemer 4*
Telatiye Resort 5*

blush2.gif

issirinkite pradzioj kemero ar alanijos norite 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galetumet patarti del lektuvo bilietu kainu?
Ziuriu skrydzius is Londono i Bodruma rugsejo 29 - spalio 10, tai bilietai kolkas gaunasi 366 svarai pigiausi (2 zmonems). Gal zinote kokiu pigesniu avialiniju, o gal dar atpigs veliau bilietai? Ar cia normali kaina i Turkija?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 07, 11:39)
Islandija vėl neramumų kelia  g.gif

Ugnikalnio išsiveržimas

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 07 07, 15:52)

Na ir kas čia dabar per wub.gif ??? Čia reikia doh.gif Pernai mes per plauką tik išskridom per ugnikalnį, o dabar kai savaitė liko vėl baisumai darosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dajnuze @ 2011 07 07, 14:29)
Iskilo man dar vienas klausimas: kaip su mececiu lankymu? Bent kiek matosi is zemelapio, ju turetu buti Alanijoje bent kelios. Butu idomu apsiziureti bent jau vienoje is ju. Ar tai imanoma, iprasta? Ar ziurima i turistus nepalankiai? smile.gif

Mes gidės pasiklausėm, tai ji tik perspėjo, kad neitumėm penktadienį popietinių pamaldų metu. Tuomet ten kokios tai pagrindinės maldos vyksta. Kitu metu galima užeiti, tik reikia laikytis pagarbos jų tradicijoms.
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 07 07, 14:08)
Papildyta:
Pasiūlymus gavom į šiuos viešbučius, kainos labai panašios, ką rinktis?  ax.gif
Sinatra 4*
Residence Rivero 4*
Camyuva Beach 4*
Club Konakli 4*+
Merlin Beach 4*
Havana Hotel Kemer 4*
Telatiye Resort 5*

blush2.gif


Club Konakli 4*+ - prieš kelis metus (2009m) buvom, turėjo paplūdimio barą su Carlsberg alum thumbup.gif gultai, skėčiai nemokami, bet viešbutukas toleliau nuo papludimio... Krantas- šiaip sau yra uolų ir tiltelis nuo, kurio iš karto 1,5 m gylis. šiaip pats konakly nebaigtas, statyti, matyt krizė doh.gif ant uolų vis dar nebaigti kotezai... apie 7 km iki alanijos. turi vietinę parduotuvių gatvelę (gal 10-15 parduotuvėlių) parką, kalną ant kurio galima užlipti ir laukinį papludinį...

Havana Hotel Kemer 4* pačiame kemere, neturi nuosavo papludimio, viešbutukas pagyvenęs, bet jaukus...


QUOTE(dajnuze @ 2011 07 07, 14:29)
Iskilo man dar vienas klausimas: kaip su mececiu lankymu? Bent kiek matosi is zemelapio, ju turetu buti Alanijoje bent kelios. Butu idomu apsiziureti bent jau vienoje is ju. Ar tai imanoma, iprasta? Ar ziurima i turistus nepalankiai? smile.gif


jų ten ne kelios, o keliolika 4u.gif galima užeiti, bet pageidautina kas rankos ir kojos pas moteris būtų uždengtos. ir vyrai ne su šortais, o bent su bridžais. tiek mums aiškino gidas - pasakys ir jums kol autobusu važiuosit 4u.gif

QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 07, 15:02)
Prieš mano irgi  biggrin.gif  tegu dar pasnaudžia tas ugnikalnis bent iki pirmadienio  biggrin.gif


ne ne ne iki trečiadienio pietų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 07 liepos 2011 - 15:18
QUOTE(Adade @ 2011 07 07, 16:34)
issirinkite pradzioj kemero ar alanijos norite  4u.gif


o jei nebuvę nei ten, nei ten? blush2.gif tik Marmaryje...
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 07 07, 16:18)
o jei nebuvę nei ten, nei ten?  blush2.gif tik Marmaryje...


aš visada labiau palaikau Kemero pusę ax.gif man ten gražiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 07 07, 16:20)
aš visada labiau palaikau Kemero pusę  ax.gif man ten gražiau  wub.gif


Ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 07 07, 17:18)
Club Konakli 4*+ - prieš kelis metus (2009m) buvom, turėjo paplūdimio barą su Carlsberg alum  thumbup.gif gultai, skėčiai nemokami, bet viešbutukas toleliau nuo papludimio... Krantas- šiaip sau yra uolų ir tiltelis nuo, kurio iš karto 1,5 m gylis.  šiaip pats konakly nebaigtas, statyti, matyt krizė  doh.gif ant uolų vis dar nebaigti kotezai... apie 7 km iki alanijos. turi vietinę parduotuvių gatvelę (gal 10-15 parduotuvėlių) parką, kalną ant kurio galima užlipti ir laukinį papludinį...

Havana Hotel Kemer 4* pačiame kemere, neturi nuosavo papludimio, viešbutukas pagyvenęs, bet jaukus...


tuomet abu atkrinta ax.gif

QUOTE(bruc @ 2011 07 07, 17:20)
aš visada labiau palaikau Kemero pusę  ax.gif man ten gražiau  wub.gif


ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros*gėrybė @ 2011 07 07, 16:32)
tuomet abu atkrinta  ax.gif


o ko maždaug norite? miesto, kaimo, laukų?
kokia keliauninkų sudėtis? ar planuojate mėgautis relax viešbutyje ar keliauti, pamatyti, sužinoti?
Atsakyti
Ar kas yra važiavę iš Kemero į Kapadokiją? Domina kas tikrai būtų važiavę, o ne tai, kas matė lankstinukus, ar kam siūlė. Užklausiau Ginzos, bet jau savaitė nei priviet nei atviet g.gif Žinau, kad patogiau iš Alanijos, skaičiau, kad jolita.martyna važiavo iš Antalijos, bet va traukia Kemeras ir tuo pačiu kelionės tikslas -Kapadokija, tik va ar įmanoma tai?
Atsakyti