Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Forget-me-not @ 2011 07 06, 18:34)
O reportažas bus?  ax.gif


Nelabai yra ka reportazinti ax.gif gavosi visiskai tingios atostogos, del ko visai nesigailim. Viesbuciu (Saphir resort and SPA) nei kiek nenusivylem: ko norejom, ta ir gavom cool.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaL @ 2011 07 06, 15:48)
I Zaliaji kanjona veza tik viena agentura ir visi is jos perka, nes anot to turko, is kurio mes pirkome, tik ta agentura turi licensija. Kiek tiesos, neaisku...
Zaliasis kanjonas vienas, bet yra kazkoks Zaliasis ezeras, reikia pasitikslinti, kad nenuveztu ten.


Dėl "vienos" vežančios agentūros manau, kad tai yra mitas. Iš čia rašančių kažkas važiavo su viena, mano bendradarbis su kita, aš pats - dar su kita. Mus vežė tikrai ne kažkokie "nelegalai" ar apsišaukėliai. Autobusas buvo didelis, modernus ir visas apipaišytas reklama "Green Canyon". Galų gale ir nuvežė ten kur ir reikėjo smile.gif
Dar truputi apie tuos nelemtus du vandens telkinius:

user posted image

taigi Green Canyon vandens telkinį (turkiškai Oymapınar Barajı) ir Green Lake (turkiškai Manavgat Barajı) skiria vandens užtvanka (žr.žemėlapyje geltoną žymeklį). Perkant kelionę į konjoną, galite pasitikslinti ar veža virš užtvankos (betoninės dambos) ar ne. Dar galite pasitikslinti ar veža į Oymapınar Barajı.

O dėl pelkės, tai manau, kad būnant ne nuotaikoj ir Veneciją galima pavadinti apsemtu kaimu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Interneto svetainese maciau, kad kazkur salia Alanijos ra kazkas panasaus, i musiski delfinariuma. Gal kam teko lankytis? Idomu butu suzinoti, koki ispudziai, ar verta ieskoti ar ne smile.gif kadangi mylim gamta ir gyvunus, manau galbutu idomu pasiziureti koki pasirodyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dajnuze @ 2011 07 06, 18:44)
Interneto svetainese maciau, kad kazkur salia Alanijos ra kazkas panasaus, i musiski delfinariuma. Gal kam teko lankytis? Idomu butu suzinoti, koki ispudziai, ar verta ieskoti ar ne smile.gif kadangi mylim gamta ir gyvunus, manau galbutu idomu pasiziureti koki pasirodyma smile.gif

Viduj nebuvau, pro šoną veš autobusas, pažiūrėkit patys, ar verta. Aš prieš gyvūnus nelaisvėj, net savo vyrus paleidau, kai užsinorėjo į laisvę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2011 07 06, 19:23)
Dėl "vienos" vežančios agentūros manau, kad tai yra mitas. Iš čia rašančių kažkas važiavo su viena, mano bendradarbis su kita, aš pats - dar su kita. Mus vežė tikrai ne kažkokie "nelegalai" ar apsišaukėliai. Autobusas buvo didelis, modernus ir visas apipaišytas reklama "Green Canyon". Galų gale ir nuvežė ten kur ir reikėjo smile.gif


Supratau, kad ne aiskiai parasiau.. blush2.gif
Ta viena agentura, tai ne ta agentura su kuria mes vaziavome i Zaliaji kanjona. Mums aiskino taip, kad Turkijoje licensija i Zaliaji kanjona issipirke vieni savininkai (viena agentura), kuri paskui parduoda ir vietiniams, prekiaujantiems ekskursijomis, ir novaturui, ir tezams. Todel kainos i kanjona pas turkus labai panasios, nes nera konkurencijos, jie visi perpardavinetojai.
Atsakyti
QUOTE(dajnuze @ 2011 07 06, 19:44)
Interneto svetainese maciau, kad kazkur salia Alanijos ra kazkas panasaus, i musiski delfinariuma. Gal kam teko lankytis? Idomu butu suzinoti, koki ispudziai, ar verta ieskoti ar ne smile.gif kadangi mylim gamta ir gyvunus, manau galbutu idomu pasiziureti koki pasirodyma smile.gif


Teko buti siais metais, mes buvome konkreciai tik delfinu pasirodyme, kadangi kelione pirkome is Teztour. Mums su vyru patiko, panele 1.7 m nelabai suprato ko mes ja cia atvezeme smile.gif kadangi Klaipedos delfinariume jau senokai buvau tai sunku palyginti.
cia nuoroda, galite pasiziureti http://www.sealanya....1&title=Seapark
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rufalija: 07 liepos 2011 - 06:48
Islandija vėl neramumų kelia g.gif

Ugnikalnio išsiveržimas
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2011 07 07, 11:39)
Islandija vėl neramumų kelia  g.gif

Ugnikalnio išsiveržimas


baikit gasdinti blush2.gif kodel pries mano keliones- visuotines panikos prasideda? lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal dažnai keliaujantys galėtų patart, jei reikia kelionės rugsėjo mėnesį, tai pulti jau dabar pikrti, ar geriau palaukti? būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Papildyta:
Pasiūlymus gavom į šiuos viešbučius, kainos labai panašios, ką rinktis? ax.gif
Sinatra 4*
Residence Rivero 4*
Camyuva Beach 4*
Club Konakli 4*+
Merlin Beach 4*
Havana Hotel Kemer 4*
Telatiye Resort 5*

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dajnuze @ 2011 07 06, 19:44)
Interneto svetainese maciau, kad kazkur salia Alanijos ra kazkas panasaus, i musiski delfinariuma. Gal kam teko lankytis? Idomu butu suzinoti, koki ispudziai, ar verta ieskoti ar ne smile.gif kadangi mylim gamta ir gyvunus, manau galbutu idomu pasiziureti koki pasirodyma smile.gif

Buvome birželio pradžioje. Pasirodymas panašus kaip Klaipėdoje, manau neprastesnis. Mūsų trimečiui labai patiko. Kadangi mums iki Klaipėdos 250 km. o cia tik 10 km, tai tikrai verta buvo prasiblaškyti, nes daugiau į jokias ekskrsijas su mažyliais nevykome.
Atsakyti
Iskilo man dar vienas klausimas: kaip su mececiu lankymu? Bent kiek matosi is zemelapio, ju turetu buti Alanijoje bent kelios. Butu idomu apsiziureti bent jau vienoje is ju. Ar tai imanoma, iprasta? Ar ziurima i turistus nepalankiai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 07 07, 12:57)
baikit gasdinti  blush2.gif kodel pries mano keliones- visuotines panikos prasideda?  lotuliukas.gif


Prieš mano irgi biggrin.gif tegu dar pasnaudžia tas ugnikalnis bent iki pirmadienio biggrin.gif
Atsakyti