Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Liepos 10 į Antalijos oro uostą gal skrendančių yra? mirksiukas.gif
Atsakyti
o mes liepos 9 i Antalija
gal kas buvo Saphir Resort & Spa*****
keliausim 2 seimos su vaikais
Atsakyti
QUOTE(roza_ @ 2011 07 04, 19:59)
gal kas buvo Saphir Resort & Spa*****


Gal kas ir buvo ax.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 30, 11:15)
Na man smutkiu tikrai nereikia.. Domina vaisiai ir prieskoniai smile.gif
Viesbuti toki paprastuka isirinkau.. kai uzsakinejau ir gera kaina buvo.. man svarbiausia lova buvo ir AI.. ir dar geri atsiliepimai.. o dar kai pamaciau kad viesbutis ant juros kranto tai ir suejo.. 3*  Gorgulu Kleopatra Beach

Buvau prieš 3 ar 4 metelius šiam viešbutyje smile.gif neblogas, tik kad va kaina dabar neblogai užkelta smile.gif man patiko tai, kad ant jūros kranto, jūros dugnas- smėliukas, paplūdimio smėlis be akmenukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milano: 04 liepos 2011 - 19:39
QUOTE(Dancer @ 2011 07 04, 17:03)
o Jūs patys užsisakinėjot tą viešbutį ar per kelionių agentūrą pirkot kelionę? KOdėl būtent tą viešbutį pasirinkot papasakokit?  4u.gif  blush2.gif  g.gif  nes mes rugpjūčio gale irgi norim į Marmarį, bet neįsivaizduoju kokį viešbutį pasirinkti  schmoll.gif

Tiesą sakant, tai nėra mano svajonių viešbutis, bet kadangi norėjau į Marmarį (Kemere jau tris kartus buvom blush2.gif ), o Teztour pasiūlė pakenčiamą kainą į Ideal prime beach (mes norėjom AI ir ant jūros kranto), tai ir jamėm biggrin.gif
Užsakinėju visada per vieną ir tą pačią agentūrą, nes agentė dar nuolaidą padaro thumbup.gif
Atsakyti
Likau labai patenkinta Amara Club Marine smile.gif
Atsakyti
Sugrizom is Vogue Avangarde Hotel .Visur yra pliusu ir minusu ,bet is esmes likom labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Na va grįžau iš savo kelionės po Latviją, tai jau bus galima ir apie turkiją galvoti smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali parasyti kokios ekskursijos Bodrume siulomos.
Na ir kokios ju kainos, ka rekomenduotumet?
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 07 04, 14:26)
Dar norėjau paklausti patyrusių keliautojų...
Pirmą kartą skrendam su Mažium į kelionę, kaip yra dėl skysčių vaikučiams, ar galima neštis į lėktuvą? Skysčiai - tai arbatėlė arba sultys.
Mažiui 1,8 metukų  smile.gif

is vilniaus skrendant kas buvo ipilta vaikiskam buteliuke neliepe ispilt, mano mineralini liepe, skrendant atgal vezemes 2 pakelius sulciu is viesbucio, tai paliko, pats pasake kad cia turbut vaikui ir paliko(nors vaikui tuo metu 11 menesiu buvo ir tikrai dar neduodavau tokiu sulciu), o vat mano fanta ateme, colos nepamate lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

mes dviese su draugu liepos 14- 21 d. nusipirkome kelione i Alanija, Kleopatra Micador viesbuti. Gal yra keliaujanciu ten pat tuo metu, ar bent i ta pati miesteli? Gal kas nors turi kokiu patarimu ar siaip komentaru. Pirma karta skrendame i Turkija, tai kazkaip viskas atrodo neaisku smile.gif))
Atsakyti
Mes liepos 30 vaziuojam i Kempinski Hotel The Dome*****, Belekas. Gal kas buvote smile.gif
Atsakyti