Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 07 03, 14:36)
cia ta prasme, kad tiek numeti, kol nueini ?  g.gif

Užskaitom laugh.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 07 03, 14:36)
cia ta prasme, kad tiek numeti, kol nueini ?  g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei taip būtų, grįžčiau rankiniame bagaže biggrin.gif
Pataisiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki keliautojai 4u.gif
Vėl vasara, vėl atostogos ir vėl smagu apsilankyti šioje temoje... smile.gif
Ir vėlgi Turkija, nepabosta ji mums... wub.gif
Šiais metais vėl renkamės Bodrumą !!! wub.gif Po praeitų metų kelionės pasikartosiu - įsimylėjau Bodrumą... wub.gif Tik vienas pasikeitimas, šiais metais trauksime į Bodrumo regione, bet tiksliau į Giumbeto miestuką, viešbutis - Royal Asarlik Beach & SPA 5*, gal kas lankėsi šiame viešbutyje ir turi atsiliepimų? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 03 liepos 2011 - 17:23
QUOTE(Ethella @ 2011 07 03, 19:23)
Sveiki keliautojai  4u.gif
Vėl vasara, vėl atostogos ir vėl smagu apsilankyti šioje temoje...  smile.gif
Ir vėlgi Turkija, nepabosta ji mums...  wub.gif
Šiais metais vėl renkamės Bodrumą !!!  wub.gif  Po praeitų metų kelionės pasikartosiu - įsimylėjau Bodrumą...  wub.gif Tik vienas pasikeitimas, šiais metais trauksime į Bodrumo regione, bet tiksliau į Giumbeto miestuką, viešbutis - Royal Asarlik Beach & SPA 5*, gal kas lankėsi šiame viešbutyje ir turi atsiliepimų?  smile.gif

I Kemera trecia karta grizau be didelio noro, o va i Bodruma ir trecio karto neuztektu man wub.gif
Atsakyti
Taip, Cobre, sutinku... drinks_cheers.gif
Na o aš tave dar iš praeitų metų pokalbių pamenu, žėrei mums patarimus dėl Bodrumo (tuomet buvom Diamond of Bodrum) smile.gif Todėl klausiu ir dabar - kaip pats miestukas Giumbetas? smile.gif
Šiais metais vykstam 3 šeimos moterys plius žiogas mūsų 1metų 8 mėnesių. Su brolio žmona kurį vakarą norėsim ir kur išlekti pasišokti, kuomet Mažius su močiute miegos, ar tai įmanoma pačiame Giumbete, ar teks nulėkti į patį Bodrumą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 03 liepos 2011 - 18:32
Gal kas nors buvote Blue Bays Hotel Marmaryje? Atrodo neblogas viešbutukas g.gif
Papildyta:
Ir dar Royal Maris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 07 03, 20:32)
Taip, Cobre, sutinku... drinks_cheers.gif
Na o aš tave dar iš praeitų metų pokalbių pamenu, žėrei mums patarimus dėl Bodrumo (tuomet buvom Diamond of Bodrum) smile.gif Todėl klausiu ir dabar - kaip pats miestukas Giumbetas?  smile.gif
Šiais metais vykstam 3 šeimos moterys plius žiogas mūsų 1metų 8 mėnesių. Su brolio žmona kurį vakarą norėsim ir kur išlekti pasišokti, kuomet Mažius su močiute miegos, ar tai įmanoma pačiame Giumbete, ar teks nulėkti į patį Bodrumą?  smile.gif

Ir as tave prisimenu mirksiukas.gif smile.gif Na, jei pagal grozi, tai man Gumbet absoliuciai jokiu ispudzio nedaro, bet ... Valgyti ir apsipirkti, tai tik i Gumbeta mano supratimu blush2.gif O klubai... vietiniai kiek suprantu labiau juos megsta ir gal ju net daugiau nei Bodrume paciame (bet cia jau as negarantuoju). Na, kad nubegti, tai tikrai jums bus kur. Kad ir i sita
http://heartbeatbodrum.com/photo.htm
Buvau, tai aplinka normali, na kaip ir baro, personalas labai patiko.
O siaip Smurka dabar Gumbete gyvena, galetu gal daugiau info suteikti smile.gif
O as siemet vel buvau Bodrume. Ir grizciau dar, dar ir dar wub.gif Bet tik ne kur nors salia Bodrumo, nepatiko man tie kaimeliai g.gif Gumbetas tai siaip tas pats, kaip Bodrumas juk, jei noresite senas vietas aplankyti, tai su dolmusu be problemu nusigausite, jie ten pastoviai pirmyn atgal kursuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 07 03, 19:42)
Ir as tave prisimenu  mirksiukas.gif  smile.gif  Na, jei pagal grozi, tai man Gumbet absoliuciai jokiu ispudzio nedaro, bet ... Valgyti ir apsipirkti, tai tik i Gumbeta mano supratimu  blush2.gif O klubai... vietiniai kiek suprantu labiau juos megsta ir gal ju net daugiau nei Bodrume paciame (bet cia jau as negarantuoju). Na, kad nubegti, tai tikrai jums bus kur. Kad ir i sita
http://heartbeatbodrum.com/photo.htm
Buvau, tai aplinka normali, na kaip ir baro, personalas labai patiko.
O siaip Smurka dabar Gumbete gyvena, galetu gal daugiau info suteikti smile.gif
O as siemet vel buvau Bodrume. Ir grizciau dar,  dar ir dar  wub.gif  Bet tik ne kur nors salia Bodrumo, nepatiko man tie kaimeliai  g.gif  Gumbetas tai siaip tas pats, kaip Bodrumas juk, jei noresite senas vietas aplankyti, tai su dolmusu be problemu nusigausite, jie ten pastoviai pirmyn atgal kursuoja  biggrin.gif

Ačiū, tu kaip visuomet lb maloni... 4u.gif
Po praeitų metų kelionės į Bodrumą vis dar žaviuosi šiuo regionu, absoliutus gėris ir grožis ten, na tik praietais metais skridom dvi merginos, atitinkamai rinkomės viešbutį centre, kad viskas būtų pasiekiama ranka (100 % gavome viską, ko tikėjomės), na o šiemet skrendančiųjų sudėtis šiek tiek kitokia... smile.gif Kartu keliauja Mažius, tai centrinio Bodrumo nesirinkome, agentūroje pasiūlė Giumbet. Be to, jis vos 3 km iki paties Bodrumo, sakiau būtinai ten reiks kurį vakara nulėkti, deja vu norisi patirti wub.gif
O tu šiemet kur buvai? Pačiame Bodrume? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ethella: 03 liepos 2011 - 18:52
QUOTE(Ethella @ 2011 07 03, 18:23)
Sveiki keliautojai  4u.gif
Vėl vasara, vėl atostogos ir vėl smagu apsilankyti šioje temoje...  smile.gif
Ir vėlgi Turkija, nepabosta ji mums...  wub.gif
Šiais metais vėl renkamės Bodrumą !!!  wub.gif  Po praeitų metų kelionės pasikartosiu - įsimylėjau Bodrumą...  wub.gif Tik vienas pasikeitimas, šiais metais trauksime į Bodrumo regione, bet tiksliau į Giumbeto miestuką, viešbutis - Royal Asarlik Beach & SPA 5*, gal kas lankėsi šiame viešbutyje ir turi atsiliepimų?  smile.gif


Sveika,
Buvau sitam viesbutyje, man tai labai patiko, jei kas konkreciai domina klausk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethella @ 2011 07 03, 20:50)
O tu šiemet kur buvai? Pačiame Bodrume?  smile.gif

as vel ten pat - per viduriuka tarp Bodrumo ir Gumbeto biggrin.gif man reikia Bodruma VISA kada tik uzsimanau matyti, o is to viesbucio jis kaip ant delno wub.gif
user posted image
Atsakyti
Cobre, na nerealus vaizdas, net saldu viduje pasidaro wub.gif
Noriu ten grįžti... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dancer @ 2011 07 03, 19:40)
Gal kas nors buvote Blue Bays Hotel Marmaryje? Atrodo neblogas viešbutukas g.gif
Papildyta:
Ir dar Royal Maris?  g.gif

Blue bays palyginti naujas viesbutis, is gatves atrodo graziai, bet jis toliau nuo centro, Royal maris beveik centre, per gatve nuo papludymio
Atsakyti