Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Gal galite pasidalinti info, ką galima nusipirkti Kemero turguje (jis berods pirmadieniais būna)? Ar ten šmutkynas, ar suvenyrų, saldumynų ir pan. turgus? Jis dieną ar vakare būna?
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 06 09, 08:22)
Gal galite pasidalinti info, ką galima nusipirkti Kemero turguje (jis berods pirmadieniais būna)? Ar ten šmutkynas, ar suvenyrų, saldumynų ir pan. turgus? Jis dieną ar vakare būna?


Ten yra visko ką paminėjote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 06 09, 09:22)
Gal galite pasidalinti info, ką galima nusipirkti Kemero turguje (jis berods pirmadieniais būna)? Ar ten šmutkynas, ar suvenyrų, saldumynų ir pan. turgus? Jis dieną ar vakare būna?


+vaisiai, daržovės. Dirba nuo ryto iki kiek nežinau, nelabai kas yra ten veikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 06 09, 10:00)
+vaisiai, daržovės. Dirba nuo ryto iki kiek nežinau, nelabai kas yra ten veikt  4u.gif

Tai neverta ten važiuoti? O jei nuvažiuosime vakare, nieko nerasime?
Ar tokias lauktuves Beldibyje rasčiau be problemų?
Atsakyti
Pasirodysiu truputi, kokių grožių mačiau wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

fotografuota per lietų, apniukusią diena doh.gif bet įspūdžių užteko ax.gif
Atsakyti
I koki baisu viesbuti poryt papulsiu swoon.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pasakykite ką nors blogo apie Elize Beach Resort. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(+Burbulė+ @ 2011 06 09, 13:16)
Tai neverta ten važiuoti? O jei nuvažiuosime vakare, nieko nerasime?
Ar tokias lauktuves Beldibyje rasčiau be problemų?


Mes niekur iš Beldibi nevažiavom ir ten nusipirkom viską, ko norėjom, - saldumynų, rankšluosčių, magnetukų... Buvo visko ten tikrai: ir kaljanų, ir raktų pakabukų, apyrankių, kožų, šiaip visokių padielkinių šmutkių biggrin.gif Tos parduotuvės dirba kasdien, tai tik atvažiavę galit prasieit ir pažiūrėt, ar asortimentas jus tenkina, jeigu ne, tai galėsit važiuoti į Kemerą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 13:30)
Taigi Pilina dar turbut lagaminu neissipakavo grizusi is sito viesbucio smile.gif Realiai tas skundas man su kiekviena pastraipa vis labiau sypsena plete biggrin.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Jurgitak @ 2011 06 09, 13:38)
Pasakykite ką nors blogo apie Elize Beach Resort.  ax.gif


gera kaina 06-19 siulo ax.gif ir atsiliepimai LT turistų teigiami 4u.gif

esminis "-" plastmasiniai gultai prie baseino, bent jau foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgsl @ 2011 06 08, 19:55)
Sveiki, tai ir aš pirmą kartą ruošiuosi į Turkiją. Vyksime į Antuque Roman Palace viešbutį šalia Alanijos. gal kas esat buvę ir galėtumėt pakomentuot?  blush2.gif

Jei skaitot rusiškai čia atsiliepimai (rusų smile.gif ) apie šį viešbutį pernai metais:
Viešbutis
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 09, 14:30)
Taigi Pilina dar turbut lagaminu neissipakavo grizusi is sito viesbucio smile.gif Realiai tas skundas man su kiekviena pastraipa vis labiau sypsena plete biggrin.gif

O man apart braskiu nieko ten juokingo ir nerealaus nesusirode tame skunde g.gif Na as irgi neesu susidurusi, kad indus su vezimeliais nurinkinetu, ta prasme jie ten kazkur gal ir budavo, bet as tikrai nematydavau g.gif Paskutiniame visbutyje tam budavo specialus stalai, uz kuriu jie tuos indus uznesdavo ir nieko ten nesimato. Nors... ar tik ne Kemer Resorte kazka tokio maciau, bet ten isvis bardakas buvo tuo metu su stalais, nurinkimu ir pan. Jei irankiu reikia paieskoti, tada irgi nemalonu. Su irankiu trukumu buvau susidurusi Crystal de luxe doh.gif Na gerai, mes ne is tu, kurie pirmieji atbega i restorana vakarieniauti, tai ant stalo padetu jau nesitiki. Bet nuejus ju pasiimti irgi tuscia. Zodziu nieko baisiai baisaus neuzmaciau as tame atsiliepime. O del kambariu, tai taip, cia ne pirmas viesbutis, kuriame panasiu budu bandoma gauti pinigeliu uz geresni numeri. Kai su vaikiukais, tai ziauroka truputi. O saskaitu prirasymas isvykstant tai sako egipte gana populiarus, bent jau su rusais. Tai jei i Turkija tas negerumas persimestu, butu labai liudna. Na bet man siemet dar saskaitos nepripaise, galvojau, kad uz telefona nebutu daug priskaiciuota, bet 1 lyra tik kainavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mario @ 2011 06 09, 15:05)
lotuliukas.gif oj čia geras  lotuliukas.gif Į puikų viešbutį papulsit - ten atvirai spjauna į rusus, ir neduoda jiems per vakarą daugiau nei vieną bokalą alkoholio. Lietuvių svajonių viešbutis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na, ten ne per vakara, o tik po viena gerima vienam zmogui paduoda . Man atrodo nenormalu. Jei vyras negaletu atnesti man ir sau gerimu vienu metu, tai persiprasau. Siaip as suprantu, kad rusai ten prisidirbe tiek, kad kartais tos pagarbos ir nelieka. Kita vertus, jei jau viesbutis priima visus, tai ir elgtis turetu su visais klientais vienodai. As kai esu maciusi bjauru padaveju, personalo elgesi, kai jie ponai dievai, o tu turi dar padekoti, kad ten apsistojai, tai is dalies suprantu ir nepasitenkinima, kai su tokiu elgesiu susiduriama.
Atsakyti
kas ten savarankiškos kelionės norėjo, berods pas Tezus bilietai Vilnius - Bodrumas - Vilnius 395 lt rytoj išksrist, 06.17 parskrist
Atsakyti