Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:17)
anokia čia paslaptis.. su visom galimom nuolaidom 7n 8500 - 2 suaugę ir 7 ,11metų vaikai. Simena tuo tarpu būtų kainavusi 9300

Oho, kokia kaina Simenos blink.gif Gerai pasirinkot, nes Simenoje tikrai maziau pramogu butu buve vaikams.

QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 15:11)
žinant mane, aš vaiko nesugebėčiau išlaikyti viešbučio teritorijoje... bet MB kaip tik mėgsta prabangų poilsį geruose apartamentuose, tai vieną kartą važiuojam dėl manęs, kitą kartą dėl jo, todėl gaunasi 2 kartus per metus blush2.gif nors iš tikro man svarbu atostogos  cool.gif

Tai kad pats vaikas is viezbucio teritorijos turbut iseiti nenoretu hihihi.gif Zaidimu aiksteles, zaidimu kambarys su kompiuteriniais zaidimais ir intendo, ledai kiek nori, kada nori, sultys, vaisiai, pyrageliai ir aisku vandens kalneliai, o kur dar vaiku klubas kur patys daro ir kepa sausainius, picas ir kitos pramogos jiems thumbup.gif Mes 5* rinkomes del vaiko ax.gif Kol vaiku nebuvo ir mums 3* buvo pats tas thumbup.gif O dabar vargiai ar su vaikais i maziau nei 4* vaziuociau, nes dvigubai isleisciau jiems sultis ir ledus pirkdama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 06 30, 15:59)
Oho, kokia kaina Simenos  blink.gif Gerai pasirinkot, nes Simenoje tikrai maziau pramogu butu buve vaikams.
Tai kad pats vaikas is viezbucio teritorijos turbut iseiti nenoretu  hihihi.gif Zaidimu aiksteles, zaidimu kambarys su kompiuteriniais zaidimais ir intendo, ledai kiek nori, kada nori, sultys, vaisiai, pyrageliai ir aisku vandens kalneliai, o kur dar vaiku klubas kur patys daro ir kepa sausainius, picas ir kitos pramogos jiems  thumbup.gif Mes 5* rinkomes del vaiko  ax.gif Kol vaiku nebuvo ir mums 3* buvo pats tas  thumbup.gif O dabar vargiai ar su vaikais i maziau nei 4* vaziuociau, nes dvigubai isleisciau jiems sultis ir ledus pirkdama  blush2.gif

tai va būtent... kad ir kaip norėjau sau įrodyt, kad mano vaikams smagu su manim vaikščioti gatvėmis kiauras dienas, ar žiūrėt kokius įžymius objektus lankomus, bet niekaip neišėjo smile.gif vaikams geriau nei sedėt tokiame viešbutyje nerasi smile.gif kad ir kaip norėtųsi, kad būtų kitaip
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:54)
kai turėsit vaikų , gal galvosis kitaip smile.gif

skaitau atsiliepimus apie Botanik.. bauginančiai visi geri smile.gif


Ne visiems. Aš buvau su vaikais dvi savaites Turkijoje. Keliavom pagal mano stilių smile.gif Pastebėjau, kad sūnus gal nieko prieš būtų penkių žvaigždžių rezervate pagyventi, o dukrai gerai visur, kur yra jūra, net ir laukiniam paplūdimy
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 13:49)
. man badziojimasis vienas didžiausių malonumų turkijoje  blush2.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 14:04)
v kažkada domėjausi atostogomis pas vietiniu, bet tokius kalniečius vat kai kušadasyje ant to kalno gyvena, bet nepavyko suderinti.... būtų egzotika  wub.gif

Tikrai kad wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:54)
skaitau atsiliepimus apie Botanik.. bauginančiai visi geri smile.gif

thumbup.gif Botanikas gerutis. Buvom - žinom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spudga @ 2011 06 30, 15:48)
Pritariu 100 proc. Aš irgi nemėgstu tų didelių viešbučių. Jau ketvirti metai keliausim i 3*
kartu su vaikais. Mes niekada viešbutyje nesėdim, jis reikalingas tik galva padėt.  biggrin.gif

Po to kaip mes sventojoj praeita vasara su 2 menesiu vaiku toooookioj skylei gyvenom( kambariukas 5x5 be duso, tik saltas vanduo, purvina) tai man jokie viesbuciai nebaisus lotuliukas.gif
Atsakyti
Vykstam vykstam rytoj i Bodruma Smurka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 06 30, 20:05)
Po to kaip mes sventojoj praeita vasara su 2 menesiu vaiku toooookioj skylei gyvenom( kambariukas 5x5 be duso, tik saltas vanduo, purvina) tai man jokie viesbuciai nebaisus

Skirtumas tarp Lietuvos ir Turkijos toks ir yra, kad skylių su šaltu vandeniu galima rasti ir čia ir ten, o vat tai ką gaunate Turkijoje penkiose žvaigdutėse, Lietuvoje negausite, kitose šalyse gausite už ženkliai didesnius pinigus.
Atsakyti
QUOTE(Upytė3 @ 2011 06 30, 20:14)
Vykstam vykstam rytoj i Bodruma Smurka wink.gif


Visada laukiami. O su rūkytom dešrom ir lašiniais laukiami dvigubai biggrin.gif Jau man kvapelis naktim sapnuojasi doh.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti kas nors kaip Alanijoje orai rugsejo viduryje-gale? 4u.gif Norime skristi kada ne taip karsta kadangi vesimes 6men dukra, bet nenoretume ir papulti per koki nors vejuota-lietinga perioda ax.gif beje tiek visi cia isgyrete siandien ta Delphin Botanik, kad mes irgi nusprendeme vykti tenai biggrin.gif tik del datos vis neapsisprendziame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 30, 21:12)
Visada laukiami. O su rūkytom dešrom ir lašiniais laukiami dvigubai biggrin.gif Jau man kvapelis naktim sapnuojasi doh.gif

Galim atskraidinti liepos 19 į Antaliją, jeigu ten būsi smile.gif Ir dar naminių tikrų paieškočiau ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:54)
kai turėsit vaikų , gal galvosis kitaip smile.gif




Zinokit kiekvienam savo doh.gif
Jau grizom is Simena sun club, nori pasakyti, kad pries tai buvom tik 3* ir net viena karta 2* , viesbiciui priekaistu neturiu schmoll.gif tikrai viskas labai gerai thumbup.gif bet man buvo per daug zmoniu, del to nepailsejau, toks ispudis, kad visa diena leidziu turguje ar mokykloje per pertrauka doh.gif
Ir is vis, mano nuomone, mazi viesbutukai turi labai jaukia vidine atmosfera mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nifertiti: 01 liepos 2011 - 08:03