Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(WooDoo @ 2011 06 30, 12:15)
viesbutis ant juros kranto tai ir suejo.. 3*  Gorgulu Kleopatra Beach


domėjausi juo perai metais, bet kainą buvo užsikėlė ax.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 13:30)
vadinasi Botanik  drinks_cheers.gif  jau užsakėm. Šiandien atėjo specas į šį viešbutį.. mūsų šeimai išėjo pigiau nei į Simeną


Gerų atostogų 4u.gif kada iškeliaujat?

QUOTE(Juny @ 2011 06 30, 13:34)
Manau, visi trižvaigždžiai viešbutukai skirti norintiems laiką leisti ne vien viešbučio teritorijoje.


drinks_cheers.gif o man juose kaip tik jaukiau... be to man reikia miesto ax.gif o didelių viešbučių būna retai arba kaina nepriimtina... man badziojimasis vienas didžiausių malonumų turkijoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 13:49)
domėjausi juo perai metais, bet kainą buvo užsikėlė  ax.gif
Gerų atostogų  4u.gif  kada iškeliaujat?


rugpjūčio vidury smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 13:49)
man badziojimasis vienas didžiausių malonumų turkijoje  blush2.gif

drinks_cheers.gif Svarbiausia, kad būtų kur grįžt prisibadziojus, tiek to viešbučio ir tereikia.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 30, 13:57)
drinks_cheers.gif Svarbiausia, kad būtų kur grįžt prisibadziojus, tiek to viešbučio ir tereikia.


visiškai teisingai thumbup.gif kažkada domėjausi atostogomis pas vietiniu, bet tokius kalniečius vat kai kušadasyje ant to kalno gyvena, bet nepavyko suderinti.... būtų egzotika wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akb @ 2011 06 29, 13:59)
Laba diena, buvo Kemere geguzes 10-17 ir dabar turim pasiulyma liepos 10-17, sakykit gal kas yra buve liepos vidury, ar pakenciamas karstis bus 3m vaikui?
Aciu is anksto uz pasidalintas nuomones!

Tai ziurint koks karstis bus g.gif Esam buve liepa, tai kaitino stipriai karsta.gif Svarbu daug skysciu gerti ir ziureti, kad neperkaistu. Ir smelis/akmenukai prie juros buna labai karsti, basom kojom nepaesi. As gal liepa su vaiku nevaziuociau schmoll.gif

QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 10:42)
apie Simeną aš žinau, kad daug kas grįžta.. tiesiog pasiūlymas į Botaniką geras.. tai galvoju gal verta ten.. mes irgi planuojam 7 sūnaus gimtadienį Turkijoj atšvęst

Botanika 4u.gif Kaip matau jau ir apsisprendet. Jei nepaslaotis, uz kokia kaina gavot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2011 06 30, 14:14)

Botanika  4u.gif Kaip matau jau ir apsisprendet. Jei nepaslaotis, uz kokia kaina gavot  blush2.gif

anokia čia paslaptis.. su visom galimom nuolaidom 7n 8500 - 2 suaugę ir 7 ,11metų vaikai. Simena tuo tarpu būtų kainavusi 9300
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2011 06 30, 13:16)
Geras tas jusu viesbutukas, tik jis labiau tinka tiems, kas megsta keliauti, nes jei visa laika buti viesbutyje, tai man neuztektu tada ten veiklos. o siaip pries savaite grizome is jo, jei kas domina klauskite. Kiek zinau vaisiu, darzoviu ir pan. turgus Alanijoje buna penktadieniais, bet mes nebuvome jame, nors labai norejome, bet buvo 1.5 m keliauninke, tai su vja iskas greitai nevyksta smile.gif


O as kaip tik nemegstu 5* viesbuciu Man patinka paprastai.. Gulesiu vis tiek visa laika pleze ar braidziosiu po miesta ar ekskursijas vaziuosiu.. Vakare vel naktinesiuosi.. kam man tos 5* biggrin.gif

QUOTE(Juny @ 2011 06 30, 13:34)
Manau, visi trižvaigždžiai viešbutukai skirti norintiems laiką leisti ne vien viešbučio teritorijoje.


QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 13:49)
domėjausi juo perai metais, bet kainą buvo užsikėlė  ax.gif
drinks_cheers.gif  o man juose kaip tik jaukiau... be to man reikia miesto  ax.gif o didelių viešbučių būna retai arba kaina nepriimtina... man badziojimasis vienas didžiausių malonumų turkijoje  blush2.gif


Va va ir man mirciau jauciu 5* viesbutyje.. ten ju ta uzdara teritorija.. nera miesto surmulio tuo labiau kad jei dazniausiai toleliau nuo didesniu meistu.. reik specialiai transporto ieksoti..
O cia viskas ranka paduota.. nori per parduotuveles pavaikstai vakare pasideri.. Nori ir i koki klubeli ilendi.. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(rufalija @ 2011 06 30, 13:16)
Geras tas jusu viesbutukas, tik jis labiau tinka tiems, kas megsta keliauti, nes jei visa laika buti viesbutyje, tai man neuztektu tada ten veiklos. o siaip pries savaite grizome is jo, jei kas domina klauskite.


Klausimu kilo.. biggrin.gif Daug maz jau zinau kas ir kaip su tuo viesbuciu.. bet kaip papludimys prie pacio viesbucio..? Kaip krantas? Nes vienuose atsiliepimuose skaiciau kad ilipus i vandeni akmenys.. Dar kazkas minejo kad norint geresnio smeliuko reik dar labiau i sona paeit..? Kiek ten gultai kainuoja pleze? ax.gif Ir ar imanoma prie baseiniuko pasideginti? Kokia ciuzinio kaina? biggrin.gif Ui rodos per daug klausimu.. smile.gif Bet jau uz savaites gulesiu as ten ir deginsiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 30, 14:49)
O as kaip tik nemegstu 5* viesbuciu Man patinka paprastai.. Gulesiu vis tiek visa laika pleze ar braidziosiu po miesta ar ekskursijas vaziuosiu.. Vakare vel naktinesiuosi.. kam man tos 5*  biggrin.gif


kai turėsit vaikų , gal galvosis kitaip smile.gif

skaitau atsiliepimus apie Botanik.. bauginančiai visi geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:54)
kai turėsit vaikų , gal galvosis kitaip smile.gif


Savaime suprantama.. smile.gif Kai su vaikais kitas reikalas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 14:54)
kai turėsit vaikų , gal galvosis kitaip smile.gif

skaitau atsiliepimus apie Botanik.. bauginančiai visi geri smile.gif


žinant mane, aš vaiko nesugebėčiau išlaikyti viešbučio teritorijoje... bet MB kaip tik mėgsta prabangų poilsį geruose apartamentuose, tai vieną kartą važiuojam dėl manęs, kitą kartą dėl jo, todėl gaunasi 2 kartus per metus blush2.gif nors iš tikro man svarbu atostogos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 15:11)
žinant mane, aš vaiko nesugebėčiau išlaikyti viešbučio teritorijoje... bet MB kaip tik mėgsta prabangų poilsį geruose apartamentuose, tai vieną kartą važiuojam dėl manęs, kitą kartą dėl jo, todėl gaunasi 2 kartus per metus blush2.gif nors iš tikro man svarbu atostogos  cool.gif

na kai vaikai turi kuo užsiimti viešbutyje, tai jų laikyti nereikia smile.gif.. todėl ir važiuojame ten kur vaikams būtų ką veikti.. Botanik toli gražu ne prabangus viešbutis smile.gif.. tiesiog jame pramogų daug.. smile.gif o va kartą metuose galima ir be vaikų kur ištrūkt.. tuomet tolimi kraštai pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 30, 14:49)
O as kaip tik nemegstu 5* viesbuciu Man patinka paprastai.. Gulesiu vis tiek visa laika pleze ar braidziosiu po miesta ar ekskursijas vaziuosiu.. Vakare vel naktinesiuosi.. kam man tos 5*  biggrin.gif
Va va ir man mirciau jauciu 5* viesbutyje.. ten ju ta uzdara teritorija.. nera miesto surmulio tuo labiau kad jei dazniausiai toleliau nuo didesniu meistu.. reik specialiai transporto ieksoti..
O cia viskas ranka paduota.. nori per parduotuveles pavaikstai vakare pasideri.. Nori ir i koki klubeli ilendi..  thumbup.gif


Pritariu 100 proc. Aš irgi nemėgstu tų didelių viešbučių. Jau ketvirti metai keliausim i 3*
kartu su vaikais. Mes niekada viešbutyje nesėdim, jis reikalingas tik galva padėt. biggrin.gif

Atsakyti