Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

patarkit.. jei už tą pačia kainą, tai kur geriau - dDelphi botanic world of paradise ar Simena Sun club? Poilsis su 7 - 15 metų vaikais..
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 09:54)
patarkit.. jei už tą pačia kainą, tai kur geriau - dDelphi botanic world of paradise ar Simena Sun club? Poilsis su 7 - 15 metų  vaikais..


Delfino botanike nebuvusi, bet va sekmadienį jau antrą kartą keliausiu į Simeną mirksiukas.gif Pirmą kartą buvom su 1m8mėn dukra. dabar vykstam ten su 1m4mėn sūnum, 4 gimtadienį ten sutiks dukra, kartu važiuoja ir 16 metų dukterėčia su mama.
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2011 06 30, 10:12)
Delfino botanike nebuvusi, bet va sekmadienį jau antrą kartą keliausiu į Simeną  mirksiukas.gif Pirmą kartą buvom su 1m8mėn dukra. dabar vykstam ten su 1m4mėn sūnum, 4 gimtadienį ten sutiks dukra, kartu važiuoja ir 16 metų dukterėčia su mama.

apie Simeną aš žinau, kad daug kas grįžta.. tiesiog pasiūlymas į Botaniką geras.. tai galvoju gal verta ten.. mes irgi planuojam 7 sūnaus gimtadienį Turkijoj atšvęst
Atsakyti
Gerai ir Simena, ir Botanikas. Bet jei man asmeniškai iškiltų tokia dilema, aš pasirinkčiau Botaniką. Tai idealus variantas poilsiui su vaikais
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 30, 10:48)
Gerai ir Simena, ir Botanikas. Bet jei man asmeniškai iškiltų tokia dilema, aš pasirinkčiau Botaniką. Tai idealus variantas poilsiui su vaikais

va to man ir reikėjo... ačiū!
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 09:54)
patarkit.. jei už tą pačia kainą, tai kur geriau - dDelphi botanic world of paradise ar Simena Sun club? Poilsis su 7 - 15 metų  vaikais..


botanic 4u.gif negalvočiau nei minutės ax.gif
nors kemero regionas man mielesnis, bet lyginant variantus imčiau botanic'ą.
Atsakyti
QUOTE(VAIDAZ @ 2011 06 29, 21:47)
Šmutkių turgus kasdien ten, prie senosios prieplaukos. O penktadienį berods... nors galvos neatiduočiau nukirst, priešais jį, kitoj gatvės pusėj prie tokių raudonų namų vyksta didžiulis vaisių daržpvių turgus... Palygint su Kemero, tai milžiniškas... Bobutės nuo kalnų visokias egzotikas pardavinėja.
Oloj buvom, bet pasakyt galiu tik tiek, kad netoli, tik pravažiavus Alaniją ji. Vokiečių pencininkai daro žygius pėsčiom iki jos.


Na man smutkiu tikrai nereikia.. Domina vaisiai ir prieskoniai smile.gif

QUOTE(Juny @ 2011 06 29, 23:08)
Kokį viešbutį išsirinkot?
Šiandien dar su kompanjone pakalbėjom, kad jei nuskraidintų kas Turkijon dviems valandoms, ką norėtumėm per jas pakartoti iš buvusių atostogų. Tai vienbalsiai nusprendėm, kad lėktumėm į turgų lotuliukas.gif Akių paganyt. Į kalnus vaisių, daržovių, prieskonių wub.gif


Viesbuti toki paprastuka isirinkau.. kai uzsakinejau ir gera kaina buvo.. man svarbiausia lova buvo ir AI.. ir dar geri atsiliepimai.. o dar kai pamaciau kad viesbutis ant juros kranto tai ir suejo.. 3* Gorgulu Kleopatra Beach
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2011 06 30, 09:54)
patarkit.. jei už tą pačia kainą, tai kur geriau - dDelphi botanic world of paradise ar Simena Sun club? Poilsis su 7 - 15 metų  vaikais..


Botanik
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 29, 14:02)
bet galima ir doleriais uz isejima susimoketi, pernai taip ir padarem. Manau, neatstumtu ir euru.
Kaip jau minejau anksciau, Alara grand bazare is 50 liru keli pardavejai neturejo grazos, bego keistis i toleliau esanti banka biggrin.gif

Siemet i Alanijos pili nei doleriais, nei eurais susimoketi nebuvo galima schmoll.gif Siulem, nes niekada neturim liru. Keitem vietoj, pas prekiautoja.
Papildyta:
QUOTE(VAIDAZ @ 2011 06 29, 21:47)
Šmutkių turgus kasdien ten, prie senosios prieplaukos. O penktadienį berods... nors galvos neatiduočiau nukirst, priešais jį, kitoj gatvės pusėj prie tokių raudonų namų vyksta didžiulis vaisių daržpvių turgus... Palygint su Kemero, tai milžiniškas... Bobutės nuo kalnų visokias egzotikas pardavinėja.


Viskas butent taip ir yra drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2011 06 30, 11:53)
botanic  4u.gif  negalvočiau nei minutės  ax.gif
nors kemero regionas man mielesnis, bet lyginant variantus imčiau botanic'ą.

drinks_cheers.gif
Ir vaiku amzius toks, kad Botanike vienas i kids club'a, kitas - i junior club'a wink.gif
Ir dar, nuvyke i Botanika iki 18 val. galesite naudotis ir Deluxo paslaugomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KristinaL: 30 birželio 2011 - 11:54
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 30, 12:15)
Na man smutkiu tikrai nereikia.. Domina vaisiai ir prieskoniai smile.gif
Viesbuti toki paprastuka isirinkau.. kai uzsakinejau ir gera kaina buvo.. man svarbiausia lova buvo ir AI.. ir dar geri atsiliepimai.. o dar kai pamaciau kad viesbutis ant juros kranto tai ir suejo.. 3*  Gorgulu Kleopatra Beach


Geras tas jusu viesbutukas, tik jis labiau tinka tiems, kas megsta keliauti, nes jei visa laika buti viesbutyje, tai man neuztektu tada ten veiklos. o siaip pries savaite grizome is jo, jei kas domina klauskite. Kiek zinau vaisiu, darzoviu ir pan. turgus Alanijoje buna penktadieniais, bet mes nebuvome jame, nors labai norejome, bet buvo 1.5 m keliauninke, tai su vja iskas greitai nevyksta smile.gif
Atsakyti
vadinasi Botanik drinks_cheers.gif jau užsakėm. Šiandien atėjo specas į šį viešbutį.. mūsų šeimai išėjo pigiau nei į Simeną
Atsakyti
QUOTE(rufalija @ 2011 06 30, 13:16)
Geras tas jusu viesbutukas, tik jis labiau tinka tiems, kas megsta keliauti, nes jei visa laika buti viesbutyje, tai man neuztektu tada ten veiklos.

Manau, visi trižvaigždžiai viešbutukai skirti norintiems laiką leisti ne vien viešbučio teritorijoje.
Atsakyti