Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

O pas mus šeštadienį žemės drebėjimas buvo biggrin.gif Koks apmaudas, aš jo nei vienu kūno raumenuku nepajutau, tai jaučiausi kaip iš kosmoso grįžus, kai visi įspūdžius aptarinėjo.

O po žemės drebėjimo pakilo toooks vėjas, plaukų neįmanoma iššukuot doh.gif
Pagal prognozes, sako, ryt vėl karštoji vasara prasideda. O tai aš dvi dienas bent pamiegojau ramiai, nedusdama, nes kambary kondicionieriaus neturiu
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 27, 22:03)
O pas mus šeštadienį žemės drebėjimas buvo biggrin.gif Koks apmaudas, aš jo nei vienu kūno raumenuku nepajutau, tai jaučiausi kaip iš kosmoso grįžus, kai visi įspūdžius aptarinėjo.

O po žemės drebėjimo pakilo toooks vėjas, plaukų neįmanoma iššukuot doh.gif
Pagal prognozes, sako, ryt vėl karštoji vasara prasideda. O tai aš dvi dienas bent pamiegojau ramiai, nedusdama, nes kambary kondicionieriaus neturiu


Smurka, ar galiu už tavę balsuoti ,jei ne tu buvai mūsu gide.Mes ką tik grižome iš Alanijos ir mūsu gide buvo Jolita ax.gif
P.S.prabalsavau,-leido thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 27 birželio 2011 - 21:43
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smurka: 27 birželio 2011 - 21:46
QUOTE(Smurka @ 2011 06 27, 22:43)
Balsuok už Jolitą, jinai faina mirksiukas.gif Už mane tik bodruminiai balsuot gali smile.gif

Kad jau prabalsavau už tavę , ir matau balsas užskaitytas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 27, 22:43)
Balsuok už Jolitą, jinai faina mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif visai pamirsau, kad balsuot galima doh.gif mums gides kaip ir nereikia, bet Jolita visai patiko didis.gif neikiriai draugiska
Atsakyti
QUOTE(5634 @ 2011 06 27, 12:38)
user posted image

Va taip atrodo papludimiai Turkijoj  biggrin.gif

g.gif o kur zmones? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2011 06 27, 14:55)
Va kokai diskusija uzvire del turkijos ir Bulgarijos. Kadangi esam buve turkijoje kemere anksciau, dar be vaiko, tai visus raftingus safari ir pan. jau bandem. Aisku labai patiko.
Siemet prioritetas kitas:poilsis ramus su vaiku ir be ekskursiju. Todel dairomes su AI viesbucio ir svarstome bulgarija kaip viena is variantu. Nes aktualu jura, smelis (bent is dalies) ir pramogos su vaiku.

Tikrai nesirinkciau ir nepatarciau jusu atveju rinktis Bulgarijos. Ramiam poilsiui ir pramogoms su vaiku Turkijoje rasite ne viena tinkama viezbuti su Al ar net su UAL maitinimu.
Bet kokiu atveju kainos/kokybes poziuriu Turkijos viezbuciu pasiulymai praktiskai visada geresni.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 27, 22:03)
O pas mus šeštadienį žemės drebėjimas buvo biggrin.gif Koks apmaudas, aš jo nei vienu kūno raumenuku nepajutau, tai jaučiausi kaip iš kosmoso grįžus, kai visi įspūdžius aptarinėjo.

O po žemės drebėjimo pakilo toooks vėjas, plaukų neįmanoma iššukuot doh.gif

A šit kaip mat... mastau.gif O aš ir galvojau, ko tam Kemere šiandien nuo ryto nesusvietnas vėjas ir bangos baisinės... Bet pavakariais tvarkingai nurimo; visi ryte į krantą išmesti maišeliai ir pleistrai buvo dailiai surinkti.
Atsakyti
Grįžom iš L'Ancora Beach Hotel (Kemeras) su mama jau prieš Jonines, bet nebuvo laiko prisėst, parašyt įspūdžius. Pirmiausia, tai ačiū visiems padėjusiems rinktis. Kainą, kaip paskutinę minutę, pagavom tikrai neblogą, palyginus, kiek mokėjo kiti lietuviai, su kuriais susipažinom viešbuty, pirkę keliones dar vasarį..

Iš karto parašysiu Cobrei palyginimą L'Ancoros su Valeri. biggrin.gif Pamenat rašiau, kad mama buvo? Tai mamai labiau patiko Valeri, nors jis viso labo 3*/3*+ (kaip kur vertina..), tik vienintelis skirtumas, kad L'Ancoroj maistas geresnis, skanesnis ir įvairesnis. Aš pati, ką mačiau praeidama palei jūrą - Valeri man irgi patiko.

Na, bet apie L'Ancora. biggrin.gif Turėjom problemų jau pirmą dieną, kai nuvedė į ganą mažą, bet tikrai jaukų, tvarkingą ir gražų numerį BE balkono, su išėjimu į vidinį kiemą, po atviru dangum. Bandėm dėrėtis su priimamuoju - labai nemalonus vyrukas pasitaikė, susiraukęs, piktas. Finale - nieko gero, voucher'yje parašyta Courtyard tipo kambarys ir joks kitas mums nepriklauso. Nesusikalbėjimas su agentūra - minėjo, kad yra galimybė gauti kambarį su arba be balkono, bet nepasakė, kad kategoriškai antrasis variantas. Novaturas vietoj pasiūlė primokėt 100 eurų savaitei ir balkonas bus mūsų, bet atsisakėm ir, tiesą sakant, greitai pripratom prie kambario, - turėjom ne ką prastesnį bendrą balkoną iškart išėjus iš kambario. bigsmile.gif http://a3.sphotos.ak...0_2111520_n.jpg

Su kondicionierium viskas tvarkoj, bet kitiems lietuviams kažkas ten sakė strigo.
Maistas - superinis. Nepalyginsi su pvz. Egipto Panorama Bungalow El Gouna 4* ax.gif Įvairovė vaisių - trešnės, apelsinai, arbūzai, melionai, persikai, slyvos.. Galybė saldumynų ir ne vien ta, mano vadinama, manų košė. biggrin.gif Radom su mama skanumynų iš varškės, obuolių, riešutų, razinų. Ir karšti kiekvieną dieną labai skanūs. Žodžiu, maistui - naaaa, 9 balai.

... keistas jų tas baseinas vidiniam kieme. ax.gif Mažai kas maudosi, pusryčių-pietų-vakarienės metu maudytis negalima, kadangi čia pat staliukai ( http://a7.sphotos.ak...7_3702474_n.jpg ). Tik keli gultai, saulės dieną nėra. Žodžiu, per visas atostogas ant rankų pirštų suskaičiavau, kiek žmonių ten maudėsi. biggrin.gif Ir aš pati tik kelissyk įlindau. Išlipi ir leki prie jūros, nes šalta. biggrin.gif Jūra, - čia pat, gultų visada galima buvo laisvų rast, kada be ateitum, nors jau antrą mūsų kelionės dieną "padavė" daug lankytojų ir viešbutis buvo sausakimšas, - daug iraniečių (personalas sakė), nemažai rusų, vokiečių, lenkų, lietuvių.

Personalas (išskyrus vienintelį surūgusį vyruką iš priimamojo. biggrin.gif ) - superinis, paslaugus, neįkyrus. Kambarius tvarkė kasdien, nepriklausomai, palikdavom arbatos ar ne, pastoviai raitydavo gulbes. Ypač susibendravom su barmenais - nerealūs vyrukai! smile.gif

Viešbutyje jau po 24:00 h gana ramu, tik lietuviai, kurie turėjo balkoną į gatvę, - triukšmingai, sakė, miegodavo. Kadangi pagrindinė gatvė - čia pat! Labai gražus parkas, prieplauka - taip pat šalia. Pasižiūrėti ir pasivaikščioti yra kur. Klubai netoliese, bet triukšmo negirdėdavau, pačiai teko apsilankyt kelis vakarus - labiausiai rekomenduočiau AURA klubą, 1niais - putų show, tiesiog super! biggrin.gif Jokių ekskursijų neapturėjom, nes aš, galima sakyt, visur buvus, o mamai norėjosi "pasyvaus poilsio". cool.gif

.. gal per daug išsiplėčiau, bet finale - grįžčiau į šį viešbutį, patiko ir puikiai su mama pailsėjom (nors, kas ilsėjosi, kas naktinėjo. hihihi.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutia: 28 birželio 2011 - 00:32
QUOTE(Tutia @ 2011 06 28, 01:30)
labiausiai rekomenduočiau AURA klubą, 1niais - putų show, tiesiog super!  biggrin.gif

girdėjau apie šį klubą tik gerus atsiliepimus biggrin.gif reiks būtinai aplankyti biggrin.gif kai pasakydavau savo vadą, iškart siūlydavo ypač animatoriai į Aura klubą biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 27, 21:48)
drinks_cheers.gif  visai pamirsau, kad balsuot galima  doh.gif  mums gides kaip ir nereikia, bet Jolita visai patiko didis.gif neikiriai draugiska


o kur cia balsuojat uz gides? ax.gif
Jolita,jei cia ta pati,kuri dirbo Alanijoj dar 2005 metais, tokia sviesi moteriske tikrai draugiska, gera balsa turi,neikiru, nepavargsti nuo pasakojimu good.gif vaziavom i Pamukale su ja.
o gal ten jau kita dirba Jolita... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutia @ 2011 06 28, 01:30)
grįžčiau į šį viešbutį, patiko ir puikiai su mama pailsėjom (nors, kas ilsėjosi, kas naktinėjo.  hihihi.gif).

priklauso drinks_cheers.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mabi @ 2011 06 27, 14:27)
klausimas, jei pati ziuriu keliones per booking, o bilietus tik per tez tour ar dar kur butu galima ieskoti? nes taip iseina, kad viesbutis daug pigiau nei bilietai doh.gif

tik tez arba novaturas tiesiai į Antaliją skrenda, kitos agentūros, kaip man minėjo, jog skraidina su persėdimu biggrin.gif juokinga iki Turkijos su persėdimu lotuliukas.gif
man taip pat gavosi vos ne bilietai brangesni negu viešbutis biggrin.gif juokingai graudu doh.gif lotuliukas.gif kokį užsisakėt viešbutį tiesiogiai? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(NOTA BENE @ 2011 06 27, 15:58)
Bet ir kainos dabar ziuriu sukile  doh.gif Apsimoka atostogaut geguzes gale birzelio pradzioj arba tada gal jau rudeniop. Dabar butume uz kelione beveik dvigubai sumokeje.. blink.gif

man akys neatsimerkia, kai atsiverčiu pasižiūrėti kainas doh.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti