Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

[quote=PlayIt,2011 06 08, 16:43]
nieko gero mes per išankstinius nematėm...
3 plius 1 už 9 d. siūlė 7500 ir tai 3*. tai buvom numoję ranka
o paskutinę minutę 2 plius 2 (pasikeitė vykstančių sudėtis) gegužės 29 d. pagavom 10 d. su 5* UAI už 5230 thumbup.gif (dabar toks variantas 9800)
Papildyta:

žinoma, kad galima gauti paskutinę minutę gerą, bet arba turi nedirbti arba, tik išėjus atostogų kokias 3 dienas sėdėti ir sekti akcijas, ir dar plius turėti mažiausiai 2 sav. atostogų biggrin.gif nes radus paskutinę minutę, aš asmeniškai negalėčiau greit išeiti atostogų, pas mus viskas suplanuota iš anksto atostogų grafikai smile.gif man labiausiai patiko gruodžio mėn akcijos, va čia tai super buvo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
aš dargiau išankstinės nepirksiu 4u.gif
jei nesvarbus kurortas ir konkretus viešbutis, visada atsiras geresnių variantų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruc: 08 birželio 2011 - 15:52
QUOTE(aurezas @ 2011 06 08, 16:49)

žinoma, kad galima gauti paskutinę minutę gerą, bet arba turi nedirbti arba, tik išėjus atostogų kokias 3 dienas sėdėti ir sekti akcijas, ir dar plius turėti mažiausiai 2 sav.  atostogų  biggrin.gif nes radus paskutinę minutę, aš asmeniškai negalėčiau greit išeiti atostogų, pas mus viskas suplanuota iš anksto atostogų grafikai smile.gif man labiausiai patiko gruodžio mėn akcijos, va čia tai super buvo  thumbup.gif  mirksiukas.gif

...arba reikia 2 sav. pasekti pasiūlą, perprasti tendencijas, pasimti atostogas ir tada imti kelionę. Mes taip ir darėm. bet faktas yra toks, kad vasarą tikrai jau nebus gegužės pabaigos kainų.
Atsakyti
Aurezas, as pazistu kelis zmones, kalbejusius taip, kaip jus anksciau. Dabar puikiai ismoko ir atostogu suplanuotu is pavasario iseiti, ir nusiperkanciu labai normalias paskutines minutes ar spec pasiulymus.
Del viesbuciu, tai jau sakiau - reikia ziureti ne savo, o analogiskus, nes jei jusu viesbuciui buvo labai gera isankstine kaina, tai paskutines minutes kainu tam viesbuciui greiciausiai nebus. Gal jie ten kokias kvotas turi, kurias ispardave buna per isankstinius.


QUOTE(PlayIt @ 2011 06 08, 17:52)
bet faktas yra toks, kad vasarą tikrai jau nebus gegužės pabaigos kainų.

Na, nes jau vasara, o ne geguzes menuo, siaip ar taip biggrin.gif
Ka tik imeciau kaip vasarai visai neblogu pasiulymu. Hedef, kad ir nera labai jau pasakiskas 5* viesbutis, bet jei lyginti su 3* (nes kaina dabar butent, kaip 3*), tai manau visai neblogas variantas. Tas pats ir su Sueno.
O ir brangesniu viesbuciu kainos, kaip sezonui visai ne beprotiskos. Bet cia jau pati tikriausia paskutine minute, reikia ant lagaminu sedeti tiesiog biggrin.gif Tikrai mazumai priimtinas variantas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 08 birželio 2011 - 16:09
QUOTE(PlayIt @ 2011 06 08, 15:52)
...arba reikia 2 sav. pasekti pasiūlą, perprasti tendencijas, pasimti atostogas ir tada imti kelionę. Mes taip ir darėm.  bet faktas yra toks, kad vasarą tikrai jau nebus gegužės pabaigos kainų.

Ir pernai ir uzpernai vaziavome vasara rugpjucio menesi, abu kartus pagavome laaabai geras kainas, viena kart pradzioj, kita kart antroj pusej 4u.gif
Atsakyti
kada jau prades kristi kainos? rugsejo....
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2011 06 08, 18:49)
kada jau prades kristi kainos? rugsejo....

Cia pas burejus su situo klausimu smile.gif Jokiu taisykliu nera, ka gali zinoti, va sumazins lektuvu skaiciu ir jos isvis nebekris biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, tai ir aš pirmą kartą ruošiuosi į Turkiją. Vyksime į Antuque Roman Palace viešbutį šalia Alanijos. gal kas esat buvę ir galėtumėt pakomentuot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PlayIt @ 2011 06 08, 15:43)
nieko gero mes per išankstinius nematėm...
3 plius 1 už 9 d. siūlė 7500 ir tai 3*. tai buvom numoję ranka
o paskutinę minutę 2 plius 2 (pasikeitė vykstančių sudėtis) gegužės 29 d. pagavom 10 d. su 5* UAI už 5230 thumbup.gif (dabar toks variantas 9800)



Jetau, kad tokių kainų būtų rugsėjo pradžiai. Vis dar neprarandu vilties, kad ir man pavyks ką nors už tokią kainą pagauti, kad ir 7 dienoms.
O prieš kiek dienų pirkote kelionę (kiek dienų iki kelionės). Koks viešbutis jei ne paslaptis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xjurga: 08 birželio 2011 - 19:07
QUOTE(Jurgsl @ 2011 06 08, 20:55)
Sveiki, tai ir aš pirmą kartą ruošiuosi į Turkiją. Vyksime į Antuque Roman Palace viešbutį šalia Alanijos. gal kas esat buvę ir galėtumėt pakomentuot?  blush2.gif

O paieska forume isbandete? As pabandziau ir man si ta ismete mirksiukas.gif Pabandykite ir jus, nes jei kazkas pernai buvo, tai siemet gal aplamai i tema nebelenda, taip ir liksite be info.
Atsakyti
QUOTE(Jurgsl @ 2011 06 08, 19:55)
Sveiki, tai ir aš pirmą kartą ruošiuosi į Turkiją. Vyksime į Antuque Roman Palace viešbutį šalia Alanijos. gal kas esat buvę ir galėtumėt pakomentuot?  blush2.gif

Jei pirmą kartą į Turkiją, tai tas viešbutis turėtų patikti. Mes buvome jame prieš porą metų. Pati viešbučio teritorija nėra didelė, bet labai prižiūrėta, daug žalumos, labai paslaugūs visi, geras servisas, maistas skanus. Kambariai nėra dideli, bet tvarkingi, minusas tik kad kondicionierius įjungiamas centralizuotai tam tikromis valandomis. Labai gražus vaizdas restorane (viršutiniame aukšte). Pležas per gatvę, įėjimas į jūrą neblogas,daugiau žvyras,neprireikė net maudymosi batelių.Baras pleže mokamas. Viešbutis turi du korpusus, pirmasis arčiau gatvės ir jūros. Kambariai kiek didesni antrajame, jame šiek tiek ramiau, bet pirmame vaizdas geresnis, praktiškai iš visų kambarių dalinis vaizdas į jūrą ir Alanijos pilį. Mes gyvenom pirmajame. Pirmadieniais netoliese vykdavo turgus ( jei nepasikeitė). Labai geras susisiekimas su miesto centru, nuolat važinėja dolmušai, kaina 2 lyros, pėsčiomis reiktų eiti apie gerą pusvalandį.Netoli viešbučio yra pėsčiųjų gatvelė su restoranėliais, vietinėmis kelionių agentūromis ir parduotuvėmis. Mažiems vaikams priemonių ir veiklos nėra viešbutyje daug (baseinėlis, supynės).Animatoriai vakarais rodo vakarinę programą`, būna vaikų disco, dieną būna vandens aerobika, dartai, tinklinis.
Atsakyti
QUOTE(Jurgsl @ 2011 06 08, 19:55)
Sveiki, tai ir aš pirmą kartą ruošiuosi į Turkiją. Vyksime į Antuque Roman Palace viešbutį šalia Alanijos. gal kas esat buvę ir galėtumėt pakomentuot?  blush2.gif


Draugė grįžo iš jo visai neseniai, labai patenkinta viešbučiu 4u.gif
Atsakyti