Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Daivapach @ 2011 06 24, 23:06)
Laba, ir as su klausimu  ax.gif

ar LT galima kuriame nors banke litus isikeisti i turkiška lyra?  rolleyes.gif


parex banke buna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 25, 16:22)
parex banke buna  4u.gif



Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš misliju, kad Rusijoj su maistu prastai unsure.gif Nu rusai tiek į lėkštes susikrauna, kad aš panešt sunkiai galėčiau, nekalbant apie suvalgymą...

Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 25, 11:14)
O, supratau, man ir i savo viesbuti grizti pesciomis nesinoredavo  biggrin.gif  Bet ten dolmusai vaziuoja? tada jau greitai gaunasi?
cia tinka tiems, kam gamta neaktualu.


Kas dešimt minučių kursuoja. Toli nėra, iš viešbučio kiemo pilis dažniausiai matosi
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2011 06 25, 23:29)
Aš misliju, kad Rusijoj su maistu prastai  unsure.gif Nu rusai tiek į lėkštes susikrauna, kad aš panešt sunkiai galėčiau, nekalbant apie suvalgymą...


Na sharu i uksus sladkij biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 25, 23:49)
Na sharu i uksus sladkij biggrin.gif

Na ne visai nachaliavu - sumokėta gi už tą AI. Bet to maisto tai taip ir nesuvalgo. Kam imt, nesuprantu. Įsidėjai, suvalgei, pasiėmei dar, suvalgei, jei alkanas - dar įsidėjai... o dabar - nu kaip tarybiniais laikais pagal korteles. Varguoliai, sakau, nu.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2011 06 26, 00:08)
Na ne visai nachaliavu - sumokėta gi už tą AI. Bet to maisto tai taip ir nesuvalgo. Kam imt, nesuprantu. Įsidėjai, suvalgei, pasiėmei dar, suvalgei, jei alkanas - dar įsidėjai... o dabar - nu kaip tarybiniais laikais pagal korteles. Varguoliai, sakau, nu.


Nu vat, pati ir atsakei i klausima wink.gif Ima kiek akys mato doh.gif
Atsakyti
Udrius,aciu Jums labai uz superine poilsi/kelione.
Vaiku akyse buvo asaros siandien,nori atgal........
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2011 06 25, 23:29)
Aš misliju, kad Rusijoj su maistu prastai  unsure.gif Nu rusai tiek į lėkštes susikrauna, kad aš panešt sunkiai galėčiau, nekalbant apie suvalgymą...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kaip paleisti is koncentracijos stovyklos, visada peralke biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas gali parekomenduoti viesbutu dviem suaugusiems su 2metuku vaikuciu? Noretum smeleto pajurio ir maitinimo AI. Skaitinejam bet tiek visko ivariai prirasyta. Sunku susigaudyti kas kaip. Aisku biudzetas nera didelis...
Gal kas buvot su 2 metu vaiku, kad butu jam smagu ir viskas. Noretusi ramiai pasibuti.
Vyktume uz savaites ar dvieju... galvojam gal kokia paskutine minute pagauti...
is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasareleS @ 2011 06 26, 16:17)
Sveiki,

Gal kas gali parekomenduoti viesbutu dviem suaugusiems su 2metuku vaikuciu? Noretum smeleto pajurio ir maitinimo AI. Skaitinejam bet tiek visko ivariai prirasyta. Sunku susigaudyti kas kaip. Aisku biudzetas nera didelis...
Gal kas buvot su 2 metu vaiku, kad butu jam smagu ir viskas. Noretusi ramiai pasibuti.
Vyktume uz savaites ar dvieju... galvojam gal kokia paskutine minute pagauti...
is anksto aciu 4u.gif

Konkretaus neparekomenduosiu. Bet kiek ziurejau paskutiniu minuciu, kurios buvo dabar, tai kazkaip vis Marmario krypti pasiulydavo. Jei rastumete tinkama viesbuti Icmelere prie Marmario, tai gautumete kazka panasesnio i smeli ir gamta padoria. Aisku, reikia ziureti ir i vaika, koki jis atstuma gali nuo oro uosto atsedeti autobuse. Siaip jau tas smelis tai bus gana ikaites, jei ne po uzdangom kazkokiom, tai vaikas bet kokiu atveju nelabai pasibus ant jo. Bet kai man tokiu problemu nebuvo, tai nezinau, gal klystu blush2.gif Labai maziukas dar tas jusu vaikas, tai jums manau maisto kokybe svarbiausia ir nuspresti ko jums patiems labiausiai reikia. As tai imciau viesbuti bet kur, bet ne uzkampyje, kad vaika i vezima ir pasivaikscioti vakarais po miesteli, gal radus kokias supynes, ciuozyklas ir su vaikiuku jomis pasinaudoti, ir siaip pamaklineti pasidairyti. Neatmeskite ir Bulgarijos, ten irgi dabar paskutiniu minuciu siulo, smelis ir temperatura zemesne turetu buti.
Atsakyti
aciu cobre 4u.gif
Galvojam ir apie Bulgarija, as i ja gal labiau noreciau, vyras i turkija. bet kaip nors susitarsim ax.gif
o mazius musu judrus, vezime seniai nesedi, maistui nera isrankus, gerai valgo. Tai svarbu kad buttu vaiku ka veikti, o mes jau prisitaikysim:) kokiu kalneliu ar atrakcijonu norisi.
Del bulgarijos: uz ta pacia kaina Turkijoj geresnis servisas ir maistas, nei Bulgarijoje, taip is komentaru suprantu. Bet oras svelnesnis tuo metu. Tai ir metomes. Bet vistiek reik sia savaite kazka nusipirkti:) g.gif
Atsakyti