Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 24, 21:46)
Kur radote?


ui pamirsau idet nuoroda smile.gif
http://www.vigotour....ns:Green_Canyon
Atsakyti
[quote=Frezija13,2011 06 24, 21:51]
[quote=Baffie,2011 06 24, 21:22]
Gal sezonui įsibėgėjus kas nors keliavo į Tahtali iš Kemero? Kaip kainos, nepasikeitė? bigsmile.gif
=======================
Pas vietinius mačiau 50dol.
Hamamas- daugumoje 15dol.
[/quote]

Ačiū 4u.gif
hamamą ir masažus imsiu viešbutyje rolleyes.gif
Atsakyti
Laba, ir as su klausimu ax.gif

ar LT galima kuriame nors banke litus isikeisti i turkiška lyra? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 06 24, 11:31)
Tai ka du icmelerai ? doh.gif  lotuliukas.gif

Yra du Ičmelerai. Mažiausiai. O kad mažiau stebėtumėtės, paskaitykit šitą straipsnį
http://verslas.delfi...php?id=16950483

Marmario Ičmeleras didesnis, Bodrumo Ičmelere nėra ką veikt
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 25, 00:38)
Yra du Ičmelerai. Mažiausiai. O kad mažiau stebėtumėtės, paskaitykit šitą straipsnį
http://verslas.delfi...php?id=16950483

Marmario Ičmeleras didesnis, Bodrumo Ičmelere nėra ką veikt

Pesciomis is jo realu iki Bodrumo nusigauti?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 25, 00:55)
Pesciomis is jo realu iki Bodrumo nusigauti?


Realu, bet tolokai. Be to, varginanti būtų kelionė, nes daug kalvų. Pompą gausit, kol Bodrumą pasieksit biggrin.gif Čia tik pasivaikščiojimo pėsčiomis maniakams rekomenduoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 24, 21:32)
O tai ne tas pats? Dabar ziurineju juos googlej, tai man man ir meta ezera, ta kanjona unsure.gif


skiriasi ax.gif bet ei viename nebuvau 4u.gif

QUOTE(WooDoo @ 2011 06 24, 21:55)


cia kainos eurais parasytas, tai realios po derbu turetu buti doleriais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 25, 09:23)
cia kainos eurais parasytas, tai realios po derbu turetu buti doleriais  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif dar geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WooDoo: 25 birželio 2011 - 08:31
QUOTE(bruc @ 2011 06 24, 19:20)
jei vaikai mazi rinkites viesbuti netoli nuo oro uosto, nes po 3 val skrydzio, vaziuoti dar 2,5 val iki alanijos ne visi nori, kemer  pasiektumet per valanda. kemere papudimys akmenuotas, alanijoje - zvyras, taciau pasitaiko ir uoletu pakranciu, kuomet i jura galima patekti tik nuo tiltelio, is karto i 1,5 m gyi, kas su vaiku ne visada buna patogu.

lara salyginai smeliukas ir nuo oro uosto isvis ranka pasiekiamas,beto neblogu viesbuciu seimoms yra.
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2011 06 25, 09:31)
Realu, bet tolokai. Be to, varginanti būtų kelionė, nes daug kalvų. Pompą gausit, kol Bodrumą pasieksit biggrin.gif Čia tik pasivaikščiojimo pėsčiomis maniakams rekomenduoju smile.gif

O, supratau, man ir i savo viesbuti grizti pesciomis nesinoredavo biggrin.gif Bet ten dolmusai vaziuoja? tada jau greitai gaunasi?

QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 25, 10:43)
lara salyginai smeliukas ir nuo oro uosto isvis ranka pasiekiamas,beto neblogu viesbuciu seimoms yra.

cia tinka tiems, kam gamta neaktualu.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 25, 09:14)
cia tinka tiems, kam gamta neaktualu.

Mano nuomone ar Alanija ar Lara jokio skirtumo,tik Lara cia pat nuo oro uosto 4u.gif o siaip apie viesbucius tokia pati " gamta" biggrin.gif Vat Kemeras jau kitas reikalas kalnai cia pat.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 25, 13:19)
Mano nuomone ar Alanija ar Lara jokio skirtumo,tik Lara cia pat nuo oro uosto 4u.gif

o siaip apie viesbucius tokia pati " gamta"


O as pasakyciau,kad labai didelis skirtumas.Alanijoj labai grazi gamta,o Lara tai "ant bruko",tuscioj plynej "prismeige" viesbuciu.
Buvau ir ten ir ten,man tai skirtumas.

Na ne visai.Alanijoj,tos palmes jau didziules,ir siaip augmenijos daug,o Laroj tik viesbuciu teritorijoj.Bet matosi,kad jaunos tos palmes,net pavesio padoraus nesudaro.


Atsakyti