Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(WooDoo @ 2011 06 24, 17:45)
O kokios kelioniu kainos toje agenturoje?  biggrin.gif kokias emete?

Ėmėm dvi: į Pamukalę ir Žaliąjį kanijoną. Už kiekvieną kelionę po 50 dolerių vienam žmogui(į Pamukalę į kainą įėjo ir įėjimo mokestis). Nežinau, gal yra ir dar pigiau. Mes Turkijoje lankėmės pirmą kartą, tai tų kainų nelabai ir žinojom unsure.gif
Atsakyti
Turbūt būsiu ne į temą...bet gal atsiras gerų žmonių, kurie mane apšviestų dėl kelionės į Turkiją - šiais laikais matyt pasirodysiu tundra, nes nesu dar ten buvusi smile.gif Keliaučiau su dviem vaikais. Nuo ko pradėt - jiems reik pasų (per kiek juos padaro?)Per kokią agentūrą pradėt ieškot kelionės? Ar gaudyt paskutinę minutę( nes 3 asmenim brangoka - nebent variantas išsimokėtinai)? Kokiam mieste rinktis poilsį, kad būtų ramiau, ne tiek daug žmonių?
Klausimų miškas, visiška nežinia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 24, 20:22)
Pasakok dar syki kuo? biggrin.gif Atsibosiu tau hihihi.gif


jis jaukesnis ir zalesnis, o dar tie kalnai wub.gif atrodo ranka pasieksi blink.gif
ir siaip man jis tvarkingesnis. Ananijoje papludimys zvyro, bet salia eina kelias, nera tokio jaukumo ir netvarkingi papludimiai (ne kleopatros). Kemere akmenys, bet man jie visai nemaiso, aisku, gultas butinas ax.gif ir papludimiai jaukus pvz moon light parke esantis uz nugaros palmes pries akis jura wub.gif

QUOTE(Lena10 @ 2011 06 24, 20:27)
Ėmėm dvi: į Pamukalę ir Žaliąjį kanijoną. Už kiekvieną kelionę po 50 dolerių vienam žmogui(į Pamukalę į kainą įėjo ir įėjimo mokestis). Nežinau, gal yra ir dar pigiau. Mes Turkijoje lankėmės pirmą kartą, tai tų kainų nelabai ir žinojom unsure.gif


g.gif mes draugus siemet geguzi turkijoje i pamukale uz 38 isleidom ir dar pukstavom, kad plesikai blush2.gif bet pirkom ir kapadokija uz 100 doleriu 2 asm ir raftinga po 17,5 zmogui 4u.gif bet derejomes ilgai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lena10 @ 2011 06 24, 20:27)
Ėmėm dvi: į Pamukalę ir Žaliąjį kanijoną. Už kiekvieną kelionę po 50 dolerių vienam žmogui(į Pamukalę į kainą įėjo ir įėjimo mokestis). Nežinau, gal yra ir dar pigiau. Mes Turkijoje lankėmės pirmą kartą, tai tų kainų nelabai ir žinojom unsure.gif



QUOTE(bruc @ 2011 06 24, 21:09)
jis jaukesnis ir zalesnis, o dar tie kalnai  wub.gif  atrodo ranka pasieksi  blink.gif
ir siaip man jis tvarkingesnis. Ananijoje papludimys zvyro, bet salia eina kelias, nera tokio jaukumo ir  netvarkingi papludimiai (ne kleopatros). Kemere akmenys, bet man jie visai nemaiso, aisku, gultas butinas  ax.gif ir papludimiai jaukus pvz moon light parke esantis uz nugaros palmes pries akis jura  wub.gif 
g.gif mes draugus siemet geguzi turkijoje i pamukale uz 38 isleidom ir dar pukstavom, kad plesikai  blush2.gif bet pirkom ir kapadokija uz 100 doleriu 2 asm ir raftinga po 17,5 zmogui  4u.gif bet derejomes ilgai  rolleyes.gif


Na ir man kazkaip daugoka uz Pamukale pasirode..... ax.gif Esu keliavusi ten.. bet aisku pries gerus tris metus bet tada rodos 32$ mokejom asmeniui.. na negi taip kainos issaugo biggrin.gif Ui gerai kad del kainu uzklausiau ben dabar oreantuosiuosi.. kad neapsuktu..
Tai turbut gal ir uz Zaliaji kanjona per daug nuplese.. 50$ hmmm
Atsakyti
QUOTE(janet @ 2011 06 24, 21:00)
Turbūt būsiu ne į temą...bet gal atsiras gerų žmonių, kurie mane apšviestų dėl kelionės į Turkiją - šiais laikais matyt pasirodysiu tundra, nes nesu dar ten buvusi smile.gif Keliaučiau su dviem vaikais. Nuo ko pradėt - jiems reik pasų (per kiek juos padaro?)Per kokią agentūrą pradėt ieškot kelionės? Ar gaudyt paskutinę minutę( nes 3 asmenim brangoka - nebent variantas išsimokėtinai)? Kokiam mieste rinktis poilsį, kad būtų ramiau, ne tiek daug žmonių?
Klausimų miškas, visiška nežinia smile.gif



pasai reiklingi visiems keliaujantiems asmenims, pagaminimo laikas priklauso nuo to kiek mokesite 4u.gif
kada planuojate keliauti, kiek vaikams metu? paskutine minute neblogas variantas neisrankiems ir konkreciai neprisirisusiems prie viesbucio ar net regiono.
jei norit ramybes rinkite Kiris (salia kemero), konakly (salia alanijos) ar panasu varianta, kad butu nutolia apie 5-10 km nuo miesto, esant norui galesit nuvaziuot pasizmonet, o siaip turesit ramesnias atostogas. jei vaikai mazi rinkites viesbuti netoli nuo oro uosto, nes po 3 val skrydzio, vaziuoti dar 2,5 val iki alanijos ne visi nori, kemer pasiektumet per valanda. kemere papudimys akmenuotas, alanijoje - zvyras, taciau pasitaiko ir uoletu pakranciu, kuomet i jura galima patekti tik nuo tiltelio, is karto i 1,5 m gyi, kas su vaiku ne visada buna patogu.
Atsakyti
Gal sezonui įsibėgėjus kas nors keliavo į Tahtali iš Kemero? Kaip kainos, nepasikeitė? bigsmile.gif
Darausi sąrašą ką pirmiausia nuveikt nuvykus į Turkiją, tai pirmoj vietoj hamamas, antroj užsisakyt kelionę į Tahtali, po to jau žiūrėsiu kokie šeimos norai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 24, 21:17)
Tai turbut gal ir uz Zaliaji kanjona per daug nuplese.. 50$ hmmm


su tuo kanijonu reikia neissidurti, kad nenuvestu i zaliaji ezera doh.gif mums siule ir i lankstinuka irase 35 dolerius, bet tikri nepasakysiu ar tai nebuvo zaliasis ezeras... nesidomejau ir nesigilinau ax.gif
Atsakyti
Grįžome iš Kemero, Garden Bergamot resort.
Jeigu kas nors domins atsakysiu.
Galime drąsiai rekomenduoti rinktis šį viešbutį. thumbup.gif , vertas savo 4žv.
Ekskursijas pirkom iš vietinių: Demre-Mira-Kekova, džipais į kalnus, raftingas thumbup.gif -daug emocijų.
Tiesa, prasidėjo tikrai dideli karščiai...vanduo labai sušilęs...o vaisiai tongue.gif -kokių tik nori ir kokie saldūs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 24, 21:23)
su tuo kanijonu reikia neissidurti, kad nenuvestu i zaliaji ezera  doh.gif mums siule ir i lankstinuka irase 35 dolerius, bet tikri nepasakysiu ar tai nebuvo zaliasis ezeras... nesidomejau ir nesigilinau  ax.gif


O tai ne tas pats? Dabar ziurineju juos googlej, tai man man ir meta ezera, ta kanjona unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 24, 21:23)
su tuo kanijonu reikia neissidurti, kad nenuvestu i zaliaji ezera  doh.gif mums siule ir i lankstinuka irase 35 dolerius, bet tikri nepasakysiu ar tai nebuvo zaliasis ezeras... nesidomejau ir nesigilinau  ax.gif


Aciu kad perspejote.. reikes pasigilinti apie tai.. smile.gif

Va ka radau internete smile.gif ir net su kainom.. smile.gif bus gerai oreantuotis smile.gif
Skaitau skirtumus tarp zaliojo ezero ir kanjono smile.gif kainu skirtumas 5 eurai smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WooDoo: 24 birželio 2011 - 20:45
QUOTE(WooDoo @ 2011 06 24, 21:34)
Va ka radau internete smile.gif  ir net su kainom.. smile.gif bus gerai oreantuotis smile.gif
Skaitau skirtumus tarp zaliojo ezero ir kanjono smile.gif kainu skirtumas 5 eurai smile.gif


Kur radote?
Atsakyti
[quote=Baffie,2011 06 24, 21:22]
Gal sezonui įsibėgėjus kas nors keliavo į Tahtali iš Kemero? Kaip kainos, nepasikeitė? bigsmile.gif
=======================
Pas vietinius mačiau 50dol.
Hamamas- daugumoje 15dol.
Atsakyti