Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 23, 22:09)
Sveiki,
kadangi cia renkasi ne karta buve Turkijoj, noreciau jusu patarimo smile.gif
Esame suplanave rugpjuti vaziuoti i Turkija, kol kas buvom apsisprende ties Kemeru, bet kiek ziurinejuosi uz ta kaina ka galime sau leisti (zmogui iki 1500 lt), nelabai kas yra pasirinkimo rolleyes.gif , plius del tam tikru priezasciu negalime is anksto pirkti keliones, ieskosime kaip ir paskutines minutes kelioniu, tai tam atvejui, jei nieko gero nebutu is pasiulymu i Kemera, ka dar patarsite, ko galime kokiuose miestuose tiketis, verta/neverta, kad zinoti i koki miesta dar galime orentuotis. O norime tisiog "atitrukt" nuo visko, t.y. nakti - gero naktinio gyvenimo, diena poilsio prie baseino ar juroj, vien ramaus poilsio nereikia smile.gif


mums su vyru labai patiko Marmaryje -del naktinio gyvenimo
gyvenome viesbutyje Sesin -3* AI, kadangi neturime daugiau su jokiu Turkijos viesbuciu lyginti, mums thumbup.gif

noriu pasiteirauti vykstanciu i Turkija su vaikais: kaip manote, ar ne per sunku butu keliauti su Baueriu i Turkija, spalio pb su 3,5 metu vaiku? mane siek tiek neramina kelione i Pamukale -dvi dienos su autobusu... unsure.gif g.gif

gavome pasiulyma 1250Lt vienam asmeniui (tik puasryciai) + 290Lt uz vakariene, vaikui 20% nuolaida... kaip ir vienam asmeniui iseitu 1540Lt... ar cia normali kaina? 4u.gif
Atsakyti
Niekas dėl vaiko negali žinoti geriau už jo tėvus. Nes vaikai yra skirtingi. Vieni gali važiuot į Pamukalę, kiti negali. Su manimi yra važiavusi ne viena šeima su ikimokyklinio amžiaus vaikais. Kiekvienam vaikui spaudžiu dešinę - puikiai atlaikė kelionę, nei karto jokių ožių nepademonstravo ir kitiems netrukdė. Dar būna, kad kokį vaikišką sąmojį numeta ir kitus palinksmina.

Bet manau, kad su manimi važiavo tie vaikai, kurių tėveliai žinojo, kad galima juos imti į keliones.

Aš savo abu vaikus būčiau galėjusi imti
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 23, 21:56)
Taip pat, gal turit atsiliepimu apie agenturas? Is kokiu geriau pirkti, kuriu vengti ir t.t. ax.gif



Pries pora savaiciu grizom is Turkijos. Nors keliaujam nemazai, Turkijoj buvom pirma karta. Viskas labai patiko. Viesbuti emem ekonomines klases - Monte Carlo, kadangi jame mazai bunam, likom irgi patenkinti.
Noreciau pagyrti viena turku vietine agentura, is kurios emem ne vena ekskursija ir likome labai labai patenkinti. Gal kam prireiks. Nors pries tai nusivylem kita agentura, kadangi nusipirke raftnga iki kurio reikejo vaziuoti autobusu 2 valandas, autobuse teko kankintis ir pirmyn ir atgal, nes zmoniu jame buvo daugiau nei vietu. Nu ir aisku, pries tai dar jo pralaukem puse valandos. Bet kadangi esam buve kituose musulmonu salyse - nenustebom biggrin.gif .
Kadangi su sita agentura daugiau nenorejom tureti reikalu, pasieskojom kitos ir radom - Minister tours thumbup.gif thumbup.gif . po pirmos ekskursijos grizom i ja ir nusipirkom dar 2. Likom labai patenkinti, gavom viska ka zadejo, gidai labai faini zmones ir buvom visada laiku paimti is viesbucio thumbup.gif . Pamirsau pamineti kad ilsejomes Alanijoj, tai jei kas ten bus - nedvejodami rinkites juos, be to kad ir kainos pas juos nesikandziuoja.
Visiems geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 23, 23:43)
Tai jie ten susijunge, praktiskai neatskirsi, kur Bodrumas, kur Gumbetas.  Tiesa, dar salia Bodrumo Icmeleras berods visai arti butu. Pati nebuvau tame kampe, bet pagal zemelapi atrodo, kad praktiskai susisiekia su Bodrumu.
Siaip kaip ir nepastebejau dideliu skirtumu ar blogumu agenturose. Tai jei kas duoda geresni procenta, tai ir imi  biggrin.gif  jei dar neturite pastovios "savo" agenturos, tai galite pas Udriu kreiptis, isbandytas cia ne vienos jau  biggrin.gif

Icmeleras arti bodrumo blink.gif negali but, Icmeleras arti marmario, mes kai is marmario skridom vaziavom i Milo oro uosta apie 2 valandas, o i ta oro uosta visus kas skrenda i bodruma skraidina
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 06 24, 11:46)
Icmeleras arti bodrumo blink.gif negali but, Icmeleras arti marmario, mes kai is marmario skridom vaziavom i Milo oro uosta apie 2 valandas, o i ta oro uosta visus kas skrenda i bodruma skraidina

biggrin.gif Gali. Taip, prie Marmario Icmeleras yra. Prie Bodrumo taip pat mirksiukas.gif Nezinau kas ten skaitosi: kaimas, priemiestis, ar gatve, bet yra. Ir kai kurie viesbuciai taip ir ieskosi Icmeler (Bodrum) biggrin.gif Siaip turkai nera labai jau isradingi, as liecia vietoviu pavadinimus, tai ir Icmeleru ne vienas, ir Kemeru. O kai as susidarinejau sau marsrutus, tai tokie bajeriukai pastovus.
Cia sis tas Icmeler (Bodrum) egzistavimo iradymui smile.gif
http://www.travelrep...ler_bodrum.html
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 24, 11:14)
biggrin.gif  Gali.  Taip, prie Marmario Icmeleras yra. Prie Bodrumo taip pat  mirksiukas.gif  Nezinau kas ten skaitosi: kaimas, priemiestis, ar gatve, bet yra. Ir kai kurie viesbuciai taip ir ieskosi Icmeler (Bodrum)  biggrin.gif  Siaip turkai nera labai jau isradingi, as liecia vietoviu pavadinimus, tai ir Icmeleru ne vienas, ir Kemeru. O kai as susidarinejau sau marsrutus, tai  tokie bajeriukai pastovus.
Cia sis tas Icmeler (Bodrum) egzistavimo iradymui  smile.gif
http://www.travelrep...ler_bodrum.html

Tai ka du icmelerai ? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2011 06 24, 09:47)
mums su vyru labai patiko Marmaryje -del naktinio gyvenimo
gyvenome viesbutyje Sesin -3* AI, kadangi neturime daugiau su jokiu Turkijos viesbuciu lyginti, mums  thumbup.gif


O kuom itiko 3* viesbutis? Kaip maistas, kambariai?

QUOTE(Cobre @ 2011 06 23, 23:43)
jei dar neturite pastovios "savo" agenturos, tai galite pas Udriu kreiptis, isbandytas cia ne vienos jau  biggrin.gif


Kas tai ir kur?

QUOTE(Magam @ 2011 06 24, 10:43)
Kadangi su sita agentura daugiau nenorejom tureti reikalu, pasieskojom kitos ir radom - Minister tours thumbup.gif  thumbup.gif .


Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2011 06 24, 12:31)
Tai ka du icmelerai ? doh.gif  lotuliukas.gif

Kad prie Marmario gyvenviete taip vadinasi, tai faktas. O va prie Bodrumo tai nezinau, gal kaip priemiestis. Bet jau del to galvos nekvarsinsiu schmoll.gif Kiti ir Gumbet Bodrumu vadina juk smile.gif Bet jei jau ieskai vietos kur apsistoti, tada siek tiek konkretumo nepamaiso. O siaip tai Smurka turetu geriau zinoti, kas tas Icmeleras Bodrume ir kaip toli nuo jo iki Bodrumo.

Siaip Marmaris man is visu (Alanijoje nebuvau) man patiko maziausiai, nes jis man labiausiai patriuses toks. O ir pliazai jo man schmoll.gif Gal Icmelere salia Marmario ir kita situacija, bet jau norint naktinio gyvenimo manyciau jis nera labai geras variantas. Marmaris gal gerai tuo, kad ten pilna viesbuciu paciame mieste. Ir kokteliai pigesni nei Bodrume biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 24, 12:53)
Kas tai ir kur?


Udrius agentas. Jis cia forume visada pasirodo biggrin.gif Siaip tai butu superkeliones.lt Arba susiradusi bandyk tiesiai i az rasyti. Na jei jau nesigaus susisiekti tai sakyk, duosiu telefona, jei tuo metu, kai reiks kelione gaudyti jis neatostogaus, tai pades manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 24 birželio 2011 - 11:04
Beje, o kaip Alanija su Antalija? Nes Bordume ziuriu irgi kainos ne is mazuju g.gif Kazkaip pigiausi viesbuciai Antalijoj, Marmaryje bei Alanijoj... rolleyes.gif

QUOTE(Cobre @ 2011 06 24, 12:04)
Siaip Marmaris man is visu (Alanijoje nebuvau) man patiko maziausiai, nes jis man labiausiai patriuses toks. O ir pliazai jo man  schmoll.gif  Gal Icmelere salia Marmario ir kita situacija, bet jau norint naktinio gyvenimo manyciau jis nera labai geras variantas. Marmaris gal gerai tuo, kad ten pilna viesbuciu paciame mieste.  Ir kokteliai pigesni nei Bodrume  biggrin.gif


O Kemere kaip supratau yra to naktinio gyvenimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog Sun @ 2011 06 24, 13:09)
Beje, o kaip Alanija su Antalija? Nes Bordume ziuriu irgi kainos ne is mazuju g.gif Kazkaip pigiausi viesbuciai Antalijoj, Marmaryje bei Alanijoj... rolleyes.gif
O Kemere kaip supratau yra to naktinio gyvenimo? ax.gif

Yra keli dideli klubai, bet jei dazniau i juos eiti, tai nera pigu. Todel, jei finansai ne paskutineje vietoje, geriau rinktis tokiu atveju Marmari, Alanija, Gumbeta, ten bet jau su siuo reikalu viskas ok turetu buti.
Atsakyti
QUOTE(Magam @ 2011 06 24, 10:43)
Kadangi su sita agentura daugiau nenorejom tureti reikalu, pasieskojom kitos ir radom - Minister tours thumbup.gif  thumbup.gif . po pirmos ekskursijos grizom i ja ir nusipirkom dar 2. Likom labai patenkinti, gavom viska ka zadejo, gidai labai faini zmones ir buvom visada laiku paimti is viesbucio thumbup.gif . Pamirsau pamineti kad ilsejomes Alanijoj, tai jei kas ten bus - nedvejodami rinkites juos, be to kad ir kainos pas juos nesikandziuoja.
Visiems geru atostogu 4u.gif


O tai kokias keliones emete.? Kokiom kainom...? ax.gif Ir keliauju i Alanija uz poros savaiciu tai bent reik oreantuotis kainose..
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2011 06 24, 07:47)
noriu pasiteirauti vykstanciu i Turkija su vaikais: kaip manote, ar ne per sunku butu keliauti su Baueriu i Turkija, spalio pb su 3,5 metu vaiku? mane siek tiek neramina kelione i Pamukale -dvi dienos su autobusu... unsure.gif  g.gif


mano dukra 3,5 metu puikiai atlaike 2 dienu kelione i Kapadokija rugsejo menesi mirksiukas.gif
Bet cia nuo vaiko priklauso,maniskiai abu kelionese puikiai jauciasi thumbup.gif
Atsakyti