Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 22, 12:44)
Dabar visus savo atsinestus skyscius reikia ismesti dar pries patenkant i duty free zona.



QUOTE(rituliukas25 @ 2011 06 22, 13:33)
O mes nieko nežinojom ir gėrimų neišsiėmėm. Nieko iš mūsų neatėmė, ir visus skysčius puikiausiai suvartojome lėktuve.


Mums tai irgi nieko neliepe ismest.Mes net pamirsom,kad turim pora buteliu mineralinio kuprinej,tik lektuve atsiminem.Dar su vyru nusistebejom,kad nieko nesake praeinant patikrinima.
Pernai tai liepe ismest.Paliko tik kudikio buteliuky.
Atsakyti
Ką gi, antros mano atostogos Turkijoje baigėsi ir supratau, kad jeigu viskas bus gerai, trečios neišvengiamai bus irgi Turkijoje. Tik viešbūtis bus kitas. Šiemet buvo - LONG BEACH RESORT. Nors vartojimui tinkamas, bet mano nuomone nerekomenduotinas, na nebent kaina sužavėtų.

Pliusai (bent jau man): viešbutis didelis, vandens daug, pramogų daug, animatoriai dirba, krantas salyginai neblogas. Lygtai turėtų būti minusas greitkelis einatis per vidurį viešbučio teritorijos, bet negaliu tai įvardinti minusu. Būnant viešbučio teritorijoje jo nei girdi nei matai. Tik atėjęs į kambarį ir iš viršaus pamatęs prisimeni, kad jis išvis yra. Apsoliučiai izoliuotas ir nė kiek netrukdantis. Abi teritorijos dalis jungia tuneliukas su visokiom parduotuvėlėm ir kioskeliais. Todėl vaikščiojimas iš vienos dalies į kitą yra visai smagus ir nevarginantis. Maistas labai skanus per vakarienes, geras per pietus ir šiaipsau per pusryčius. Kadangi tai pilnai atitinka mano apetito kreivę, todėl maistui pliusas. Nežinau ar tai pliusas, bet iškarto į pasą įdėjęs 20 USD gavau trivietį (buvau 1 suaugęs + 1 vaikas), didelį, gražų kambarį su dideliu balkonu ir gražiu vaizdu į jūrą.

Minusai: 99,99% svečių yra didžiosios kaimynės atstovai. Nors kartais paspoksoti į juos ir jų elgseną yra atrakcija smile.gif Personalas - didžiausi tinginiai, kokius mačiau. Kambarinės patapo apmokamos gulbių darytojos, dolerį paliksi gulbę turėsi, nepaliksi - neturėsi. Šiame viešbutyje visa kita į kambarinės pareigas neįeina. Visuose baruose aptarnavimas super prastas. Restorane šakutę su peiliu turi slėpti nuo padavėjų, nes suvalgius šaltą patiekalą jie lekštutę su įrankiais nuneš, o kitą šakutę su peiliu antram patiekalui jau nebegausi. Nors niekas ten taip ir nevalgo: apkrauna stalą visais įmanomais patiekalais su neįmanomai kiekiais ir tuomet valgo. Fanta, Spraitas labai stipriai atskiestas vandeniu. Apart Jupi atsigerti nėra ko. Šviežios sultys 2 EUR ir tik per pusryčius. Renkantis viešbutį visada žiūriu, kad būtų mini baras ir be jokių apribojimų. Man tai yra labai svarbus menkniekis. Visur buvo parašyta, kad minibaras yra, taipogi ir viešbučio informaciniame lape, o praktikoje pasirodo, kad Fanta, Pepsi tik atvykimo dieną, toliau kasdien vienas butelys paprasto vandens sad.gif

Su dukryte esame gerai išmokę visus privalomus žodžius: giunaidin, meraba, tešekiur ederim ir pan. ir visuomet juos naudojam, bet nors ir reakcija aptarnaujančio personalo į juos buvo labai draugiška, bet elgesys taip ir liko lyg dirbtų valdiškam, mažai apmokamam darbe, o višininkas išėjo papietauti ir nieko nemato.
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2011 06 22, 19:29)
Ką gi, antros mano atostogos Turkijoje baigėsi ir supratau, kad jeigu viskas bus gerai, trečios neišvengiamai bus irgi Turkijoje. Tik viešbūtis bus kitas. Šiemet buvo - LONG BEACH RESORT. Nors vartojimui tinkamas, bet mano nuomone nerekomenduotinas, na nebent kaina sužavėtų.


Super recenzija. Tik vienas neaiskumas liko, ko tokio reikiamo yra minibare, ko negali atsinesti is veikiancio baro ?
Visa kita vyriskai, aiskiai ir suprantamai
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 22, 22:46)
Super recenzija. Tik vienas neaiskumas liko, ko tokio reikiamo yra minibare, ko negali atsinesti is veikiancio baro ?
Visa kita vyriskai, aiskiai ir suprantamai

Kuomet grįžti iš miesto/kaimo, ekskursijos, vakarėlio ar pan. įsispiri šlepetes, įsitaisai patogiai pažiūrėti vietinę televiziją ar sutraukti dūmą, pasižiūri į šaldytuvą ir ... o varge, supranti, kad reikės dar nueiti į barą atsinešti vandeniu skiesto Spraito sad.gif

schmoll.gif

Na ne. Norėčiau, kad gėrimai butų visuomet kai aš jų užsimanysiu, nes užsimanyti gėrimų aš galiu ir tuomet kai vaikščioti dar kažkur aš nenorėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2011 06 22, 23:01)
Kuomet grįžti iš miesto/kaimo, ekskursijos, vakarėlio ar pan. įsispiri šlepetes, įsitaisai patogiai pažiūrėti vietinę televiziją ar sutraukti dūmą, pasižiūri į šaldytuvą ir ... o varge, supranti, kad reikės dar nueiti į barą atsinešti vandeniu skiesto Spraito sad.gif

schmoll.gif

Na ne. Norėčiau, kad gėrimai butų visuomet kai aš jų užsimanysiu, nes užsimanyti gėrimų aš galiu ir tuomet kai vaikščioti dar kažkur aš nenorėsiu smile.gif


Supratau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2011 06 22, 20:29)

KAzkada ziurejau si viesbuti is lenku, nes buvo superines kainos vis. Nieko naujo neisgirdau ir tas dziugina, kaip ir viskas tada tampa aisku del viesbucio. Dekui uz manau, kad gana objektyvu atsileipima. Del maisto ne tu vienas rasai, kad neblogas. Kas irgi visai neblogai. O kur vykote?
Atsakyti
QUOTE(rituliukas25 @ 2011 06 22, 16:12)
Čia mušmula. Man irgi skonis nieko ypatingo. Pas mus Simenoje jų buvo pilna prikrauta- nelabai kas jų ir valgė.


Aciu, zinosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 22, 23:27)
O kur vykote?
Taip labai simboliškai, apžiūrėjom vietinius kaimynus, patys nuvažiavom į Alanija, Manavgatą ir iš vietinės agentūros nusipirkom Žaliajį Konjoną.

Man mano praktika parodė, kad tinkamiausia atsiskaitymo valiuta yra lyros (po kortelių). Nes eurais jie grybauja visiškai, doleriais dar dar. Degalinėje "Opet" prieš mus perka žmogus vaikui čiulpinuką. Jam sako 3 EUR. Ateina mano eilė, klausiu kainos doleriais, sako 3 USD. Kitas atvejis, pas mus viešbutyje prie minidisko stovi vežimėlis su virtais kukurūzais, popcornais ir t.t. parašyta 2 EUR, matau, kad visi žmonės moka po 2 EUR. Prieinu, klausiu kokia bus kaina USD, sako - 2 USD lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintaras.U @ 2011 06 23, 01:15)
žmonės moka po 2 EUR. Prieinu, klausiu kokia bus kaina USD, sako - 2 USD  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif o kapadokijos neaplankei?
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 23, 08:59)
o kapadokijos neaplankei?

Dukrytei 7 m. tai dar pagailėjau jos smile.gif Gal jau kitais metais ?

Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Gal galite patarti, kaip turkiškai bus Labas, ačiū, viso gero? Kaip teisingai tariasi, žodžius galiu susirasti pati, bet nežinau teisingo tarimo blush2.gif

Būsiu labai dėkinga ax.gif

Šeštadienį skrendame į Simeną Sun Club - taip gavosi, kad antrus metus iš eilės į tą pačią vietą, bet patys kalti, per vėlia pradėjome ieškoti kelionės doh.gif Kitiems metams pasirūpinsiu jau žiemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anqeliukas @ 2011 06 23, 09:35)
Gal galite patarti, kaip turkiškai bus Labas, ačiū, viso gero? Kaip teisingai tariasi, žodžius galiu susirasti pati, bet nežinau teisingo tarimo


Evet [e-vet] - Taip
Hayır [ha-jir] - Ne
Teşekkür ederım [te-še-kiur e-de-rim]/teşekkürler [te-še-kiur-ler]/sağol [sa-ol] - Ačiū
Lütfen [liutfen] - Prašau
Affedersiniz [afedersiniz] - Atleiskite
Merhaba [me-ra-ba] - Laba diena
Selam [se - lam] (l beveik visada minksta kaip zodyje lietus) - Labas (draugui)
Selam Aleikum [selam alei-kium] (dazniausiai naudojami tarp religingu asmenu) - Sveiki
Aleikum selam [aleikium selam] atsakymas i pries tai esanti pasveikinima - Sveiki
Günaydın [giu-nai-din] - Labas rytas
İyi günler [iji giun-ler] - Laba diena/geros dienos
İyi akşamlar [iji akšam-lar] - Labas vakaras
İyi geceler [iji ge-dže-ler] - Labanaktis
Allaha ısmarladık [alah is mar-la-dik] sako iseinantysis - Sudie
Güle güle [giule giule] sako pasiliekantysis - Sudie
Hoşçakal [hoš - čakal] - Viso gero/likite sveiki
Görüşürüz [gio-riu-šiu-riuz] - Iki pasimatymo

Atsakyti