Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Kas sedi ant lagaminu ir nori ilgai atostogauti, tai labai neblogas pasiulymas rytdienai biggrin.gif
06,21 d. 14 naktu

NAVY 3* (nuo 1291 Lt)
AREA 3* (nuo 1367 Lt)
ASLI 3* (nuo 1668 Lt)
MERSOY BELLA VISTA SUITES 4* (nuo 2011 Lt)
MERSOY EXCLUSIVE 3* (nuo 2011 Lt)
IDEAL PEARL 4* (nuo 2059 Lt)
MY MERIC 4* (nuo 2059 Lt)
MERSOY ORIENTAL SUITES 4* (nuo 2084 Lt)
CLUB ARMAR 4* (nuo 2113 Lt)
MARBAS 3* (nuo 2469 Lt)
HAWAII 3* (nuo 2477 Lt)
IDEAL PRIME BEACH 5* (nuo 3316 Lt)
CLUB LYKIA WORLD RESIDENCE & VILLAGE 4* (nuo 4600 Lt)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 21 birželio 2011 - 15:38
QUOTE(Cobre @ 2011 06 21, 16:37)
Kas sedi ant lagaminu ir nori ilgai atostogauti, tai labai neblogas pasiulymas rytdienai  biggrin.gif
06,21 d. 14 naktu

NAVY 3* (nuo 1291 Lt)
AREA 3* (nuo 1367 Lt)
ASLI 3* (nuo 1668 Lt)
MERSOY BELLA VISTA SUITES 4* (nuo 2011 Lt)
MERSOY EXCLUSIVE 3* (nuo 2011 Lt)
IDEAL PEARL 4* (nuo 2059 Lt)
MY MERIC 4* (nuo 2059 Lt)
MERSOY ORIENTAL SUITES 4* (nuo 2084 Lt)
CLUB ARMAR 4* (nuo 2113 Lt)
MARBAS 3* (nuo 2469 Lt)
HAWAII 3* (nuo 2477 Lt)
IDEAL PRIME BEACH 5* (nuo 3316 Lt)
CLUB LYKIA WORLD RESIDENCE & VILLAGE 4* (nuo 4600 Lt)

Ačiū už info, mano kolege kaip tik ieško karštų bilietų biggrin.gif bet paskutiniai pasiūlymai nuo 4000... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 06 21, 17:44)
Ačiū už info, mano kolege kaip tik ieško karštų bilietų  biggrin.gif  bet paskutiniai pasiūlymai nuo 4000... doh.gif  biggrin.gif

Tai o butina juos imti? biggrin.gif Siaip Lykia niekada nebuvo pigus, o cia dviem savaitem juk.

Asmeniskai as sita imciau, kad ir HB
http://www.geros-kel...46/0/33/art/tez
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 21, 16:47)
Tai o butina juos imti?  biggrin.gif Siaip Lykia niekada nebuvo pigus, o cia dviem savaitem juk.

Asmeniskai as sita imciau, kad ir HB
http://www.geros-kel...46/0/33/art/tez

aha kur Fetija ir aš imčiau liux biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 06 21, 17:48)
aha kur Fetija ir aš imčiau liux  biggrin.gif

va tik del to, kad Fetija drinks_cheers.gif siaubas, kaip rupi, nes anoje puseje jau tik Kusadasis ir Fetija man liko nepamatyta biggrin.gif O nuo antalijos i kita puse kol kas netraukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 06 21, 14:44)
Ačiū už info, mano kolege kaip tik ieško karštų bilietų  biggrin.gif  bet paskutiniai pasiūlymai nuo 4000... doh.gif  biggrin.gif

tai uzsisakykite is www.geros-keliones.lt prenumerata ir gausit kasdien n pasiulymu,aisku dabar sezonas ir geru pasiulymu mazai,bet bent jau galesit pasiziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip be rysio kai kam unsure.gif
http://verslas.delfi...s.d?id=46860133
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 22, 09:30)


šalia orų temos matyt reikia atidaryti ir temą apie lėktuvus... lotuliukas.gif

jums gerai.. jūs jau skridot... jau grįžot... o mes tik rugsėjį... iki to laiko nusinervuosiu visai i lėktuvas jau bus visai nuvažinėtas, nuskraidintas... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 22, 09:30)
Kaip be rysio kai kam unsure.gif


oujeeee,koks suds sad.gif
neduokdie sitaip su vaikais pakliut.....
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 22, 09:30)


Mhmm. Tik man pasirode, kad bent jau atgal skrendanciu is viesbuciu nesurinko anksti ryte. Nes nesimate daugiau besiblaskanciu po oro uosta lietuviu, iskyrus mus, Tezturo klientus.
I ta pacia tema, kur geriau lektuve sedeti. I prieki skridom su Aurelos Boingu, sedejom sestoj eilej. Atgal su tokiu paciu Small planet lektuvu, sedejom 25 eilej, beveik paciam gale. Dabar visad, jeigu tik bus galimybe, noresiu sedeti aplink ta sesta eile. Atgal skrendant daug nemalonesni kylimo ir leidimosi pojuciai. Aisku, tai nebutinai tik nuo vietos priklauso, bet uodega vistiek labiau aukstyn zemyn kilnojasi biggrin.gif o dar, kol maisto vezima atstume iki galo, tai ir nebeliko daugelio patiekalu. Ir dar beveik visa skrydzio laika salia zmones kursavo i tulikus. I prieki anksti skrendat abc vietas svitina saule, reikia nusileisti lango uzdangala. Atgal skrendant atvirksciai, saule sviecia i def vietas. Smulkmenos, bet esant galimybems galima ir ju isvengti
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2011 06 22, 09:58)
oujeeee,koks suds sad.gif
neduokdie sitaip su vaikais pakliut.....


tikiuosi iki liepos 3 viskas susitvarkys, ir jokių nesklandumų nebebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 22, 09:58)

I ta pacia tema, kur geriau lektuve sedeti. I prieki skridom su Aurelos Boingu, sedejom sestoj eilej. Atgal su tokiu paciu Small planet lektuvu, sedejom 25 eilej, beveik paciam gale. Dabar visad, jeigu tik bus galimybe, noresiu sedeti aplink ta sesta eile. Atgal skrendant daug nemalonesni kylimo ir leidimosi pojuciai. Aisku, tai nebutinai tik nuo vietos priklauso, bet uodega vistiek labiau aukstyn zemyn kilnojasi  biggrin.gif  o dar, kol maisto vezima atstume iki galo, tai ir nebeliko daugelio patiekalu. Ir dar beveik visa skrydzio laika salia zmones kursavo i tulikus. I prieki anksti skrendat abc vietas svitina saule, reikia nusileisti lango uzdangala. Atgal skrendant atvirksciai, saule sviecia i def vietas. Smulkmenos, bet esant galimybems galima ir ju isvengti



taip, šitą jau žinau 4u.gif mes kaip mėgstantys pavalgyti užtat i sėdam kuo arčiau - vieną kartą pasimokai...
Atsakyti