Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sveiki, geda, bet nezinau, ar i Turkija dar reikia vizu ar jau nebe? blush2.gif
pries du metus reikejo, o kaip dabar?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2011 06 20, 20:34)
Sveiki, geda, bet nezinau, ar i Turkija dar reikia vizu ar jau nebe?  blush2.gif
pries du metus reikejo, o kaip dabar?
aciu  4u.gif

Lietuvos piliečiams nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Daivapach @ 2011 06 20, 19:34)
Sveiki, geda, bet nezinau, ar i Turkija dar reikia vizu ar jau nebe?  blush2.gif
pries du metus reikejo, o kaip dabar?
aciu  4u.gif

Bet paso vistiek reik smile.gif Antspaudus deda. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 20, 10:46)
mes su barmenu susidraugaujam, ir su kitais stengiames buti draugiski, kai nedideli viesbuciai, tai greitai ir atsimena ir vardu vadina, mes jiem lauktuviu is LT jie mums vietiniu gerybiu  ax.gif

nebunai tik nedideliuose viesbuciuose atsimena vardus schmoll.gif
atsimena ir dideliuose ir jei gristi po metu i ta pati,tai is karto tave prisimena ir vardu kreipiasi.
O ir siaip kiek dideliuose atostogavome antra diena jau kreipiasi vardu tiek barmenai,tiek animatoriai.
O del kambariniu maciau diskutavote,tai visada pastebejau,kad nors ir suplukusios nuo darbo,bet visada nusisypso visiems,vaikus pakalbina ir aisku mes visada praeidami pasisveikiname 4u.gif Man kambarine kaip ir visi aptarnaujantys viesbucio personalo darbuotojai tiesiog zmones,dirbantys savo darba.O darbas yra kiekvieno gerbtinas,kaip ir pats zmogus.
Atsakyti
Noreciau info is atostogavusiuju Delphin deluxe resort. Hamama pirkote paciame viesbutyje ar kitur? Jei kitur, tai kur ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 21, 07:41)
nebunai tik nedideliuose viesbuciuose atsimena vardus schmoll.gif
atsimena ir dideliuose ir jei gristi po metu i ta pati,tai is karto tave prisimena ir vardu kreipiasi.
O ir siaip kiek dideliuose atostogavome antra diena jau kreipiasi vardu tiek barmenai,tiek animatoriai.
O del kambariniu maciau diskutavote,tai visada pastebejau,kad nors ir suplukusios nuo darbo,bet visada nusisypso visiems,vaikus pakalbina ir aisku mes visada praeidami pasisveikiname 4u.gif Man kambarine kaip ir visi aptarnaujantys viesbucio personalo darbuotojai tiesiog zmones,dirbantys savo darba.O darbas yra kiekvieno gerbtinas,kaip ir pats zmogus.

na dėl vardu kreipiasi, jei nebent ypatingai gerai susibendrauji arba krenti į akį biggrin.gif tik tuomet kiek aš pamenu vardu kreipiasi biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2011 06 20, 15:37)
drinks_cheers.gif
šiais metais lipau laiptais viešbutyje, nos visi visada važiuoja liftu, kad ir į 2 a. ir sutikau valytoja- pasisveikinau, ta kaip anigdote atsisuko, pasižiūrėjo ar nėra nieko už nugaros, ir tada visa laiminga, kaip dolerį radus " hielou, hielou"  blink.gif

tai žinai, kiti eina nosis pakėlę aukštai, net nepažiūri į žmogų wub.gif galvoja, valaisi tai valykis... uch negaliu tokių pakęsti biggrin.gif su mumis mėgino sveikintis rusiškai, bet aš griežtai su visu personalu -merhaba arba günaydın, tai reikėjo pamatyti nušvitusius veidus ir nuo to momento, visi su manim-merhaba-günaydın biggrin.gif barmenukai ateinantys paimti indus aš visuomet gražiai jiems - çok teşekkür ederim biggrin.gif ooo tai išvis... biggrin.gif pristoje klausinėdavo, gal aš kalbu turkiškai... biggrin.gif atrodo kiek ne daug žmonėm reikia, kad pamatytum jų veiduose šypsenas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurezas: 21 birželio 2011 - 08:40
QUOTE(prettiness @ 2011 06 21, 07:16)
Noreciau info is atostogavusiuju Delphin deluxe resort. Hamama pirkote paciame viesbutyje ar kitur? Jei kitur, tai kur ?  4u.gif

pirkome viesbutyje,patiko 4u.gif
http://www.supermama...?...8221&st=228
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 21 birželio 2011 - 08:55
QUOTE(bruc @ 2011 06 17, 11:10)
man patiktų  thumbup.gif
Alanijoje ir Kemere neteko matyt, bet Kusadasyje, baseino berniukas surinkdavo ranšluosčius... todės gultų budavo net vidurdienį, nes kitur, tai tie patys rezervatoriai ir prie jūros ir prie baseino ir prie baro  blink.gif

Majesty Mirage Park viešbutyje taip pat rinkdavo griežtai, ypač jei matydavo, kad jei kas ilgai nesinaudoja gultu, o rankšluostis padėtas smile.gif nuo 6 vakaro, visus iš eilės rinkdavo thumbup.gif kažkaip su gultais problemų nebuvo, viešbutis didelis, visiem užteko biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pilina @ 2011 06 18, 13:51)
Hamamas jei gerai pamenu 59 USD.

kur mes ilsėjomės kaina - 50 dolcu doh.gif normaliai buvo, ypač kas po pilingo papuolė pas tailandietę, tai oho masažiukas buvo, taip išmasažuoja visą kūna, kad po tokio relaxo norisi raki ir į lovą biggrin.gif mūsų lietuviams tik pasimokyti biggrin.gif man asmeniškai patinka, atvažiuoji, įsikuri, pasidarai kas priklauso viešbutyje biggrin.gif tuomet eini šaudytis ekskursijų, o sukti galvos ir eiti ieškotis kur ir kas padarytų reikiamą šveitimą, aš nemėgstu schmoll.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 18, 13:20)
Pas mus viesbutyje lietuviai derejosi del hamamo ir masazo, tik pastaraji jie eme kelias dienas is eiles, tai sake, kad nuleido kainas. Ir liko patenkinti. Skaiciu neklausinejau

reikia būtinai derėtis, jei planuoji kelis kartus apsilankyti spa, mano mamuks užsisakė 5 nugaros masažus pas tailandietę, tai sumokėjo - 100 dolerių, o šiaip nugaros-medicininis kaip tie ten vadina, kainuoja - 35 doleriai, bet tailandietė, kaip jau minėjau visą kūną masažavo, ne tik nugarą biggrin.gif jėga smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aurezas @ 2011 06 21, 10:09)
Majesty Mirage Park viešbutyje taip pat rinkdavo griežtai, ypač jei matydavo, kad jei kas ilgai nesinaudoja gultu, o rankšluostis padėtas smile.gif nuo 6 vakaro, visus iš eilės rinkdavo  thumbup.gif  kažkaip su gultais problemų nebuvo, viešbutis didelis, visiem užteko  biggrin.gif
Papildyta:

kur mes ilsėjomės kaina - 50 dolcu  doh.gif normaliai buvo, ypač kas po pilingo papuolė pas tailandietę, tai oho masažiukas buvo, taip išmasažuoja visą kūna, kad po tokio relaxo norisi raki ir į lovą  biggrin.gif mūsų lietuviams tik pasimokyti  biggrin.gif man asmeniškai patinka, atvažiuoji, įsikuri, pasidarai kas priklauso viešbutyje  biggrin.gif  tuomet eini šaudytis ekskursijų, o sukti galvos ir eiti ieškotis kur ir kas padarytų reikiamą šveitimą, aš nemėgstu  schmoll.gif  biggrin.gif
Papildyta:

reikia būtinai derėtis, jei planuoji kelis kartus apsilankyti spa, mano mamuks užsisakė 5 nugaros masažus pas tailandietę, tai sumokėjo - 100 dolerių, o šiaip nugaros-medicininis kaip tie ten vadina, kainuoja - 35 doleriai, bet tailandietė, kaip jau minėjau visą kūną masažavo, ne tik nugarą  biggrin.gif jėga  smile.gif

ir dar plius, jei norit, kad masažas būtų efektyvesnis, taip pat kaip ir visur būtini tip tiesiai kas daro į rankas biggrin.gif atkreipiau dėmesį, kad visi visi kažką neša, ar pinigais, ar lauktuvėmis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 21, 09:47)


Aciu blink.gif Likau suzaveta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prettiness @ 2011 06 21, 08:16)
Noreciau info is atostogavusiuju Delphin deluxe resort. Hamama pirkote paciame viesbutyje ar kitur? Jei kitur, tai kur ?  4u.gif

Ten mokejom 100$ uz 2 suaugusius ,plius po masaza ir dar kaukes kazkokias gavom i ta kaina drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUTOZAURAS @ 2011 06 21, 14:54)
Ten mokejom 100$ uz 2 suaugusius ,plius po masaza ir dar kaukes kazkokias gavom i ta kaina  drinks_cheers.gif

Esu karta bandziusi, visada maniau, kad masazas ir kauke ieina i hamamo rituala g.gif Jei be masazo, 50 dolcu vienam, gal ir daugoka butu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prettiness: 21 birželio 2011 - 15:00
sakykite, kokia kaina maždaug nuo kemero iki Antalijos su dolmušu, kur jie ten sustoja, ar kur paprašai, ar tiesiog savo specialiose aikštelėse, kaip pvz. Kemere... smile.gif
Atsakyti