Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Kemere Hamamas per vietinius 15dol.,del aplinkos,serviso,higienos gali buti visaip,bet musu gr.pirkusiai per Maxwellą pilingas ir masazas buvo gerai atlikti,kt.kalba apie patalpu higiena. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2011 06 18, 14:34)
Kemere Hamamas per vietinius 15dol.,del aplinkos,serviso,higienos gali buti visaip,bet musu gr.pirkusiai per Maxwellą pilingas ir masazas buvo gerai atlikti,kt.kalba apie patalpu higiena. unsure.gif

prie pora metu kemere, kai buvome viesbutyje bergamot resort , prisiskaiciau, kad hamamas ir kt proceduros geresnes greta esanciame gal victoria (gerai nepamenu pavadinimo viesbutyje). Tikrai buvo super vedziausi vaika ir anyta, vaiksciojau ten gal 3 kartus. Bet vistiek prikalbino ir pas mus viesbutyje nusipirkti paslauga , nuejau ir supratau kodel rusai rekomendavo greta esanti viesbuti 4u.gif todel rekomenduoju skaityti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2011 06 18, 15:34)
Kemere Hamamas per vietinius 15dol.,del aplinkos,serviso,higienos gali buti visaip,bet musu gr.pirkusiai per Maxwellą pilingas ir masazas buvo gerai atlikti,kt.kalba apie patalpu higiena. unsure.gif


Kažkada kai buvau jauna ir naivi, ir tai buvo mano pirmas kartas turkijoje, nusipirkau iš lietuvių už 35 USD hamamą, kiek pamenu vadinosi Ataman, ten visas pastatas mūsiškai būtų pavadintas SPA centras. Žinoma aplinka erdvi, graži, visi pasipuošę mandagūs, bet tuo viskas ir baigiasi. Gal "higiena" ten kiek ir geresnė, bet procedūrų kokybė man už 15 USD daug geresnė bet kuriame kitame viešbutyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2011 06 18, 18:21)
Kažkada kai buvau jauna ir naivi, ir tai buvo mano pirmas kartas turkijoje, nusipirkau iš lietuvių už 35 USD hamamą, kiek pamenu vadinosi Ataman, ten visas pastatas mūsiškai būtų pavadintas SPA centras


Buvau ir aš ten 2008-aisiais ax.gif Lyg ir viskas normaliai buvo, patiko, bet ne tiek, kad kitais metais išvis į hamamą eičiau biggrin.gif Dabar galvoju, kad turbūt ne itin geras hamamas buvo, jei manęs daugiau netraukia eit g.gif Nusprendžiau, kad kada nors kai pateksiu Turkijon, reiks išbandyt vėl biggrin.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2011 06 19, 10:07)
Oi tie vyrai,juk jie pasirodo pagal prota sutinka moteris,guledami toli ant gulto biggrin.gif ir alu jie geriausiai pliumptu nealhoholini lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Na moterys, matau, irgi ne ką kitokios lotuliukas.gif Jos, pasirodo, žino, ką, būdamas už kelių tūkstančių km, ant gulto galvoja vyras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
oi kad is vieno degtuko priskaldet malku lotuliukas.gif i visas puses lotuliukas.gif

musu atostogos buvo superines, jau pradedu vel ilgetis, del gultu ir reikedavo eiti anksti uzsiimti, cia ne tuos paprastus, bet ale tuos namukus. Paskutinine diena net keliausi 6 val ir tai vos vos gavau lotuliukas.gif , bet man tai nemaise, kazkaip patikdavo rytinis tas kelimas, oras, jura biggrin.gif
Vienas is bajeriu, kad turkai neskupus, tai buvo vakarinis pasivaiksciojimas ir staigiai uzejes lietus, vyras paprase ale ipilti brendzio kad butu parsinest i kambari su kava, tai tas paeme alaus bokala ta plastmasini ir beveik pilna pripyle biggrin.gif , galvoju geras, tikrai nepataupe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 20, 09:46)
Pas mus maciau vokiete viena vis vyna gerdavo, tikriausia viena pati atvaziavus buvo, tai eidama i numeri paprase vyno nusinest, tai jai buteli visa padave  smile.gif


mums barnenas ne kartą rakės butelį padovanojęs yra ax.gif galvoju ar buvo toks kartas, kai nesam gavę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 20, 09:46)
Pas mus maciau vokiete viena vis vyna gerdavo, tikriausia viena pati atvaziavus buvo, tai eidama i numeri paprase vyno nusinest, tai jai buteli visa padave  smile.gif

o matai, vadinasi ne tokie jie ten prie baro ir skupus, kaip pries tai kazkas diskutavo, duoda ir po visa buteli lotuliukas.gif thumbup.gif

QUOTE(bruc @ 2011 06 20, 10:00)
mums barnenas ne kartą rakės butelį padovanojęs yra  ax.gif  galvoju ar buvo toks kartas, kai nesam gavę g.gif

nu cia is vis liuks, gal cia nuo viesbucio priklauso, vieni dosnesni kitur nea, o gal ir i aki kritot lotuliukas.gif , zodziu liuks, mums taip nepasiseke kad rakes gautume, nors tai buvo tik musu pirma kelione i Turkija, kita kart zinosim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lupipita @ 2011 06 20, 10:22)
o matai, vadinasi ne tokie jie ten prie baro ir skupus, kaip pries tai kazkas diskutavo, duoda ir po visa buteli  lotuliukas.gif  thumbup.gif
nu cia is vis liuks, gal cia nuo viesbucio priklauso, vieni dosnesni kitur nea, o gal ir i aki kritot  lotuliukas.gif , zodziu liuks, mums taip nepasiseke kad rakes gautume, nors tai buvo tik musu pirma kelione i Turkija, kita kart zinosim  lotuliukas.gif


mes su barmenu susidraugaujam, ir su kitais stengiames buti draugiski, kai nedideli viesbuciai, tai greitai ir atsimena ir vardu vadina, mes jiem lauktuviu is LT jie mums vietiniu gerybiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 20, 12:46)
mes su barmenu susidraugaujam, ir su kitais stengiames buti draugiski, kai nedideli viesbuciai, tai greitai ir atsimena ir vardu vadina, mes jiem lauktuviu is LT jie mums vietiniu gerybiu  ax.gif

lauktuvės yra gerai biggrin.gif aš pavaišinau teniso trenerį lietuviška starka, sekančią dieną žmogus labai dėkojo biggrin.gif sakė, dar tokio gero gėrimo nesu gėręs biggrin.gif tai paskutinę dieną jis man taip pat prezentą įteikė-turkiškų saldainiukų bei prieskonių biggrin.gif o registratūroje, kaip į kiaurą maišą, visi jiems duoda, ir pinigais, ir lauktuvėm, tai čia mūsų prezentas jiems eilinis buvo-nei ačiū-nei viso gero biggrin.gif
o šiaip svarbiausia būti draugiškam, tuomet ir personalas kitaip į tave žiūri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aurezas @ 2011 06 20, 13:13)
o šiaip svarbiausia būti draugiškam, tuomet ir personalas kitaip į tave žiūri  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
šiais metais lipau laiptais viešbutyje, nos visi visada važiuoja liftu, kad ir į 2 a. ir sutikau valytoja- pasisveikinau, ta kaip anigdote atsisuko, pasižiūrėjo ar nėra nieko už nugaros, ir tada visa laiminga, kaip dolerį radus " hielou, hielou" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2011 06 20, 15:37)
drinks_cheers.gif
šiais metais lipau laiptais viešbutyje, nos visi visada važiuoja liftu, kad ir į 2 a. ir sutikau valytoja- pasisveikinau, ta kaip anigdote atsisuko, pasižiūrėjo ar nėra nieko už nugaros, ir tada visa laiminga, kaip dolerį radus " hielou, hielou"  blink.gif

as visada sveikinuosi su visomis valytojomis, kaip ir jos visada sveikinasi, niekad nebudavo nustebusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 20, 15:47)
as visada sveikinuosi su visomis valytojomis, kaip ir jos visada sveikinasi, niekad nebudavo nustebusios ax.gif


vadinasi atostogauji viešbutyje, kuriame negėda atostogauti 4u.gif šiaip pirmą kartą ir aš taip mačiau... iki šiol nei viena nepasimesdavo 4u.gif
Atsakyti