Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 12:45)
Domejausi Alara Star. Nieko daugiau, nei rusiski ar angliski komentarai pasakyt negaliu. Salia 5* Alaros yra dar 4* ir 3* tam paciam tinklui priklausantys viesbuciai. Visi trys naudojasi viskuo bendrai, tik nakvoja kiekvienas pas save. Tai man kai lietuviui butu kiek apmaudu stumdytis eilese su kolega is 3*  biggrin.gif  o siaip lyg ir neblogas ten tas viesbutis, jeigu nebrangiai moket.


cia tai ziauriai pasakyta, kaip kokie raupsuotieji butu is 3* blink.gif . mes kai buvom Egipte, tai taip ir buvom, mes is 3* eidavom i 4* viesbuti tiek valgyti, tiek prie baseino. bet man tai patiko, nes 4* veisbucio teritorijoje nuolatinis judesys, triuksmas, o pas mus budavo ramu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 16, 14:20)
aisku smile.gif, o a la carte restoranu  nera ? ir koks pavadinimas jo safyr berods ?

Yra du ala carte restoranai: turku ir italu. Mes turkisku nacionaliniu maistu is esmes nesizavim, tai dar savanoriskai i toki restorana eiti neturim noro biggrin.gif galvojam, kad italiskas irgi kazkuo ypatingu nenustebins blush2.gif o apsialnkymas restorane - 5 USD. Vienzo, neinam mes. O yra seima lietuviu, kurie buvo turkiskam a la carte, tai nebuvo itin suzaveti. Bet maistas - skonio reikalas 4u.gif
Saphir resort and spa
Papildyta:
QUOTE(mabi @ 2011 06 16, 14:24)
cia tai ziauriai pasakyta, kaip kokie raupsuotieji butu is 3* blink.gif . mes kai buvom Egipte, tai taip ir buvom, mes is 3* eidavom i 4* viesbuti tiek valgyti, tiek prie baseino. bet man tai patiko, nes 4* veisbucio teritorijoje nuolatinis judesys, triuksmas, o pas mus budavo ramu tongue.gif

Cia buvo jumoro formoj pasakyta mirksiukas.gif nesakau, kad 3* raupsuotieji, sakau, kad as netobulas 4u.gif juokais sakau

Viskas, siesta baigesi, einam toliau dirbt prie baseino 4u.gif
Atsakyti
Na va prasideda skrydžių jungimai, taip kad paskutinių minučių gali pamažėti...
Atsakyti
Gal kas zinot,kaip vadinasi viesbutis panasus i Amsterdama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sambuka**: 16 birželio 2011 - 19:36
QUOTE(sambuka** @ 2011 06 16, 21:35)
Gal kas zinot,kaip vadinasi viesbutis panasus i Amsterdama?

orange county kemere. Bet jo lygis sako gerokai smuktelejes.
Atsakyti
Tik ka patikrinau korteles israsa is po keliones po Turkija. Niekur jokiu papildomu pervedimu ar valiutos keitimu nepaskaiciavo. Pas mane SEB. Kitais metais maziau vesiuosi grynuju tongue.gif
Atsakyti
Rugsėjo vidury planuojam povestuvinę į Turkiją. Nesam buvę. Kadangi baisiai noriu į Pamukalę (nors ir skaičiau, kad vandens nebėra (?)), tai arčiausiai, kaip supratau, bus iš Marmario, o ir Rodą aplankytume. Tada turiu keletą klausimų:
-Kaip tame regione su vandens atrakcionų parkais? Kokios kainos?
-Ar teikia paslaugas išsinuomot dviems katerį ir paplaukiot? (Vis nostalgiškai prisimenam Chalkidikę, nuostabiausia atostogų diena - 8 valandos ant vandens savo chodu biggrin.gif)? Kainos?
-Domina vandens pramogos - kateriu tempiami ratai, bananai ir panašios atrakcijos.
-Viešbučiai... 4 žv.

Ir šiaip, gal turite kokių pastebėjimų, pasiūlymų? Gal visai ne į Marmarį siūlytumėt? Bodrumą? Tas kraštas mums nepažįstamas, neturiu supratimo apie viešbučius, biudžetas bendrai 4000lt savaitei. Patys nežinom, ko norim. Noris viebučio su programom, o ramybės gausim gamtoj smile.gif Daug info skaičiau, bet būčiau dėkinga už atsakymus.

A, ir dar vienas klausimas (tradicinis biggrin.gif) - ar pirkt jau dabar ar laukt tą rugsėjį paskutinės minutės? Šiek tiek duomiuosi mūsų turizmu, tos paskutinės minutės nebežavi nei kaina, nei kokybe..

Ir, dar labai labai svarbu - kuriam kurorte rasti smėlio paplūdimių? Ne žvyro...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solo: 16 birželio 2011 - 21:14
QUOTE(solo @ 2011 06 16, 22:48)

i Pamukale ar Efesa arciau yra is Bodrumo, o jau nepadoriai arti- is Kusadasio smile.gif
Bodrume smeliuko papludimys, na, ne tokio balto kaip paveiksliukuose, bet be akmenu, zvyriukas...

Daugiau neturiu ka pakomentuoti, bet is savo patirties patarciau nueiti i didesne kelioniu agentura ir pasikalbeti... Va, mes poryt jau isskrendam, tai tooookias nuolaidas pritaike, kad sakes bigsmile.gif
Dar po 200 numete nuo zmogaus maziausiai beskaicuodamos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2011 06 17, 08:00)

biggrin.gif siandien 6:13 buvau prie baseino, dalis gultu jau buvo apkloti lotuliukas.gif turiu itarimu, kad po naktines diskotekos "rezervacija" prasideda. O dabar is mano pozicijos tik pora laisvu matosi. Na bet ne viska matau. O zmoniu prie baseino... as vienas dabar biggrin.gif ai dar lygtai kazkas ateina.
Vienzo yra pas mus labai ankstyvu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 06 16, 21:48)
Ir šiaip, gal turite kokių pastebėjimų, pasiūlymų? Gal visai ne į Marmarį siūlytumėt? Bodrumą? Tas kraštas mums nepažįstamas, neturiu supratimo apie viešbučius, biudžetas bendrai 4000lt savaitei. Patys nežinom, ko norim. Noris viebučio su programom, o ramybės gausim gamtoj smile.gif Daug info skaičiau, bet būčiau dėkinga už atsakymus.

Ir, dar labai labai svarbu - kuriam kurorte rasti smėlio paplūdimių? Ne žvyro...


Arčiausia iš Kusadasio, buvau pernai metais, bet beja kainos ten didesnės lyginant su kitais Turkijos miestais ir pasiūlymų ne kiek jau daug būna. Na bet buvo verta, kita kultūra, žmonės...
Bent Kušadasyje siūlė vandens parką, kokybės nžn - nebuvom.
Marmarį aplankysiu liepą, galėsiu parašyti daugiau 4u.gif
vandens pramogų yra visur kur buvau, bananai ir kitos plaukiančios gumeškos 20-30$, vandens motociklas 6-10 min 50-100$, paraseilingas 45-60$...
kusadasyje yra papludimys "lady beach" ir dar keli skambiais pavadinimais, kur yra smėliukas...
Marmarį kiek domėjausi teoriškai yra, praktiškai patikrinsiu smile.gif
Kelionei laukite spec. pasiūlymų, į išankstinių traukinį nebespėjote, su paskutinės min. pasiūlymais rizikuosite, jei būtite prisirišę prie konkrečios datos/ viešbučio (atkreipkite dėmesį kiek skrydžiu per savaitę yra į marmarį, bodrumą)..
jei norite viešbučio su pramogom ieškokite stipraus 4 žv arba super pasiūlymų į 5 žv. nes kartais 4 žv. neturi net vakarinių programų 4u.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingusiaa @ 2011 06 17, 08:38)
bet tai tau kas per nemiga  biggrin.gif


Pirmieji senatves pozymiai ax.gif atsibundu ir turiu keltis, nes nekenciu gulet lovoj ir nieko neveikt. Tai susistaciau sau visa dienotvarke cool.gif stikline vandens prie baseino, knyga, Lietuvos ir pasaulio naujienos, galvos kraipymas ir akiu sprogdinimas del ankstyvos gultu rezerervacijos, vel knyga. Pasijuntu alkanas, nueinu pusryciu, tada kava su vaizdu i jura. Ir vel issitiesiu ant gulto su knyga bei interneto ziniasklaida (pas mane viskas viename) Ai dar Skypu padedu remontuoti sunaus kambari: palanges dazu spalva, tapetu rastai ir tt lotuliukas.gif pilnas reikalu rytas gaunasi cool.gif o ten jau ir seimyna akis prasikrapsciusi ateina, animacija prasideda, nepabijokim pripazinti, pool baras atsidaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2011 06 16, 23:23)
Daugiau neturiu ka pakomentuoti, bet is savo patirties patarciau nueiti i didesne kelioniu agentura ir pasikalbeti... Va, mes poryt jau isskrendam, tai tooookias nuolaidas pritaike, kad sakes  bigsmile.gif
Dar po 200 numete nuo zmogaus maziausiai beskaicuodamos  thumbup.gif

Gal placiau galit papasakot kiek sumokejot ir i kur,kokioj agenturoj tokias nuolaidas duoda?

QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 17, 09:22)
biggrin.gif  siandien 6:13 buvau prie baseino, dalis gultu jau buvo apkloti  lotuliukas.gif turiu itarimu, kad po naktines diskotekos "rezervacija" prasideda. O dabar is mano pozicijos tik pora laisvu matosi.

Mums Egipte tas pats buvo,8 ryte gultu laisvu nera,tai skareles priristos prie gulto,tai zurnalas koks numestas,o patys rusai miega iki pietu doh.gif,restoranas dar neatidarytas,o rusu eile jau prie duru lotuliukas.gif
Gerai butu po diskotekos viska surinkti nuo tu gultu,gal atprastu ax.gif
Atsakyti