Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(auroryte @ 2011 06 15, 23:10)
Merginos, padėkit su grynai moterišku klausimu- dėl aprangos, na dieną, suprantu, karšta, kuo paprasčiau, tuo geriau, o ir didžiąją dalį laiko su maudymuku.
O vakare? Ar reikalinga įsimesti kokį rūbą ilgomis rankovėmis?Ar neverta, nes ir taip labai karšta. Iš vis, jei vakare vyksta kokia programa, ar norėsis į miestą ištrūkti, arba į programą "Turkška naktis", kokie maždaug rūbai tinkamesni ? nenoriu prisikrauti pilną čimodaną rūbelių, tai optimizuoju galimus variantus. ar reikalingi puošnesni rūbai? Na nenoriu kaip rusė Masha išsipustytri, kablų tikrai nesivešiu, bet ir nenoriu kaip lietuviška Onutė iš kaimo.
Jei kam mano klausimas juokingas, neužmėtykit pomidorias.
Vykstam į Alaniją. Dar dėl ekskursijų- į kur verčiausia pasiimti eksursiją- į kalnus, su jachta, ar dar kur nors? Orientuojamės į trumpesnes ekskursijas, apie pusdienį, nes vaikas per daug nuvargtų.

O koks viešbutis?
nuo jo daug priklauso. Alanija tai ne Kemeras, blizgučių mažiau. Bet aš visada vežuos kelis puošnesnius komplektus. Kai praeina kelios dienos atostogų, atsiranda laiko vakare pasipuošt. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDAZ @ 2011 06 16, 00:23)
O koks viešbutis?
nuo jo daug priklauso. Alanija tai ne Kemeras, blizgučių mažiau. Bet aš visada vežuos kelis puošnesnius komplektus. Kai praeina kelios dienos atostogų, atsiranda laiko vakare pasipuošt. blush2.gif  4u.gif

Hedef resourt, 5* smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2011 06 16, 00:25)
Hedef resourt, 5* smile.gif


Na cia tiksliai kazkas paminejo ,kad nuo viesb priklauso.As tai manau kad reik isimest ir basutes ,nes kai kurie viesb reikalauja tam tikros vakarui skirtos aprangos pvz restorane,juk neisi su slepetemis biggrin.gif Juk ne tik ruses vaiksto su basutemis ar ne g.gif
Mano apranga bus ,dienai:
lengvas kombis ,gal bridziukai ,pasiimsiu sortus ,pora maikiu ,sliopkes biggrin.gif tiksliau ispirtukes ,dar tapkes papludimiui,maudimukas ,didele papludimiui skirta skara plius kazka galvai ,gal skrybele biggrin.gif
Vakarui:
Pasiimsiu basutes ,pora suknuciu lengvo trikotazo ,isimesiu gal ir vasarine ilga ,na o rengsiuos nuo situacijos ,paziuresiu biggrin.gif
O ko jau tas ruses peikia?pacios graziausios pasaulio moterys ,vyrai liezuvius pakabine biggrin.gif Gal graziau negu apsiskarmalavusios vokietes ar angles :DTik kaip prisiliuobe vyrai rusai labai buna doh.gif ,na bet ir musiskiai neatsilieka ,na bet ir vokieciai ziaurus paleide gerkles biggrin.gif .Tad reik rinktis viesbuti labai.
Musu viesbutis bus Vogue Avangarde Hotel
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ŽanetaKava: 16 birželio 2011 - 00:10
Musu viesbutyje apie 80 proc poilsiautoju is Vokietijos. Bet beveik puse tu vokieciu kalba dviem kalbom: vokieciu ir rusu. Vyras Hansas, moteris Natalija arba Masha biggrin.gif net nustebau, kokia didele cia misriu poru koncentracija. Bet skustis negaliu, zmones padorus, inteligentiski...
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 06:17)
Musu viesbutyje apie 80 proc poilsiautoju is Vokietijos. Bet beveik puse tu vokieciu kalba dviem kalbom: vokieciu ir rusu. Vyras Hansas, moteris Natalija arba Masha  biggrin.gif net nustebau, kokia didele cia misriu poru koncentracija. Bet skustis negaliu, zmones padorus, inteligentiski...

Sveiki, o nebus tai rusijos vokieciai (prisiminkit istorija smile.gif ??? jie visi ir vardus ir pavardes ,, suvokietino " smile.gif si kart konaklyje susipazinau su n tokiu ir visi kazkada isvaziave is rusijos ...
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 16, 07:49)
Sveiki, o nebus tai rusijos vokieciai (prisiminkit istorija smile.gif  ??? jie visi ir  vardus ir pavardes ,, suvokietino " smile.gif si kart konaklyje susipazinau su n tokiu ir visi kazkada isvaziave is rusijos ...


Per animacija prisistatineja kaip vokieciai g.gif ir kai kuriu vaikai nekalba rusiskai unsure.gif reiks paso paprasyt biggrin.gif bet gali buti, kad yra ir tokiu ir kitokiu, nes, kaip minejau, labai daug misriu poru.

Dar vakar buvom Alara grand bazar'e atsiskaitinejant liromis du kartus teko ilgokai palaukti, kol grazos subegios iki vietinio bankelio. "doleriu euru turim, liru ne" Toks vaizdas, kad jie is namu tik ant mikriuko isimeta keleta liru biggrin.gif Cia pamastymui, kokia valiuta geriau veztis ax.gif kainas sako doleriais, tik fiksuotu kainu parduotuveje etiketese liros
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 07:17)
Musu viesbutyje apie 80 proc poilsiautoju is Vokietijos. Bet beveik puse tu vokieciu kalba dviem kalbom: vokieciu ir rusu. Vyras Hansas, moteris Natalija arba Masha  biggrin.gif net nustebau, kokia didele cia misriu poru koncentracija. Bet skustis negaliu, zmones padorus, inteligentiski...



gal jau ir gultų nebeužsiima nuo ankstyvo ryto?
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 06:58)
Per animacija prisistatineja kaip vokieciai  g.gif  ir kai kuriu vaikai nekalba rusiskai  unsure.gif  reiks paso paprasyt  biggrin.gif bet gali buti, kad yra ir tokiu ir kitokiu, nes, kaip minejau, labai daug misriu poru.

Dar vakar buvom Alara grand bazar'e atsiskaitinejant liromis du kartus teko ilgokai palaukti, kol grazos subegios iki vietinio bankelio. "doleriu euru turim, liru ne" Toks vaizdas, kad jie is namu tik ant mikriuko isimeta keleta liru  biggrin.gif Cia pamastymui, kokia valiuta geriau veztis  ax.gif kainas sako doleriais, tik fiksuotu kainu parduotuveje etiketese liros


Matot jie jau ir yra vokieciai, ju isvaziavimas i vokietija prilygo ,, grizimui i tevyne ".
O vaikai ar anukai tai tikrai idomiai, jie pradeda eiti i darzelius ir mokyklas ir sneka jau vokiskai, juokinga kai tevai ir seneliai kalbasi visi rusiskai, o vaikai atsakineja jiems vokiskai smile.gif
as taip pat veziausi si kart iskart lyras issikeitus ir kai kur neturedami grazos net dovanojo vaikui vatos, o ledu pardavejui veliau nesem pinigus smile.gif
Dar noriu jusu paklausti del alaros. Mes draugiu grupele susiruosem vasaros pabaigoj i turkija, ir mano drauge is NY isrinko alara hotel, kaip priimtiniauisa jai, nenoriu priestaraut, zinau kad jus jais irgi domejotes 4u.gif
Papildyta:
dar smile.gif jei ruse ir nuteka i vokietija, jos vyras tikrai rusiskai neprades kalbeti, o siu rusu vaikai jau turi zmonas ar vyrus tikrus vokiecius 4u.gif
si pavasari kai buvau birstone pirmakart su jais susiduriau, ten su ryanairu ju gal 40 buvo atskride 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 16, 09:49)
Dar noriu jusu paklausti del alaros. Mes draugiu grupele susiruosem vasaros pabaigoj i turkija, ir mano drauge is NY isrinko alara hotel, kaip priimtiniauisa jai, nenoriu priestaraut, zinau kad jus jais irgi domejotes  4u.gif



Domejausi Alara Star. Nieko daugiau, nei rusiski ar angliski komentarai pasakyt negaliu. Salia 5* Alaros yra dar 4* ir 3* tam paciam tinklui priklausantys viesbuciai. Visi trys naudojasi viskuo bendrai, tik nakvoja kiekvienas pas save. Tai man kai lietuviui butu kiek apmaudu stumdytis eilese su kolega is 3* biggrin.gif o siaip lyg ir neblogas ten tas viesbutis, jeigu nebrangiai moket.
Papildyta:
QUOTE(Vilienė @ 2011 06 16, 09:27)
gal jau ir gultų nebeužsiima nuo ankstyvo ryto?


Nu su gultais tai cia kai kam gali buti tragedija doh.gif pvz siandien atsibudau 6:30, susirinkau zaislus ir nuejau prie baseino. T.y. Buvo jau kokios 7:00 kai buvau vietoj. Didesne dalis gultu jau buvo uzimta. Apie 10:00 net nesvajot reikia apie gultus ir/ar skecius. Ir tikrai daug zmoniu uzsiima gultus ir prie baseino ir prie juros doh.gif
Kad jau esu ankstyvas, tai man netrukdo, bet pamiegantiems...
Dar liko kelios dienos atostogu, bet jau dabar esam tikri, kad tai bus antras viesbutis, i kuri nepriestarautume grizti, pasitaikius progai
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 12:45)

Nu su gultais tai cia kai kam gali buti tragedija  doh.gif  pvz siandien atsibudau 6:30, susirinkau zaislus ir nuejau prie baseino. T.y. Buvo jau kokios 7:00 kai buvau vietoj. Didesne dalis gultu jau buvo uzimta. Apie 10:00 net nesvajot reikia apie gultus ir/ar skecius. Ir tikrai daug zmoniu uzsiima gultus ir prie baseino ir prie juros  doh.gif
Kad jau esu ankstyvas, tai man netrukdo, bet pamiegantiems...
Dar liko kelios dienos atostogu, bet jau dabar esam tikri, kad tai bus antras viesbutis, i kuri nepriestarautume grizti, pasitaikius progai


o tai koks pirmas smile.gif ? o kas patinka viesbutyje, jei su gultais tokia situacija , tai manau ir restoranuose panasiai gali buti ?
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2011 06 16, 14:03)
o tai koks pirmas smile.gif ?  o kas patinka viesbutyje, jei su gultais tokia situacija , tai manau ir restoranuose panasiai gali buti ?

Pirmas Kemer resort smile.gif
vat kas keisciausia, kad cia eiliu restoranuose ar prie baru nebuna. I pusrycius ir pietus zmones renkasi, kada nori, taip kad nesueina visas viesbutis vienu metu. Vakariene irgi restoranas kazkaip atlaiko. Ne visiems uztenka staliuku lauke, bet karstesni vakara mes samoningai imam stala vesiam viduj. Pavalgom, tuo metu saule pasisuka uz viesbucio, o tada lobby baro terasa valdo cool.gif Kai kurie megsta restorane pasedet, bet mes ir kai kurie kiti restorane prabuna tik tiek, kiek reikia pavalgymui. Taip ir pasiskirsto srautai.
Atsakyti
QUOTE(Zilvinas75 @ 2011 06 16, 13:15)
Pirmas Kemer resort smile.gif
vat kas keisciausia, kad cia eiliu restoranuose ar prie baru nebuna. I pusrycius ir pietus zmones renkasi, kada nori, taip kad nesueina visas viesbutis vienu metu. Vakariene irgi restoranas kazkaip atlaiko. Ne visiems uztenka staliuku lauke, bet karstesni vakara mes samoningai imam stala vesiam viduj. Pavalgom, tuo metu saule pasisuka uz viesbucio, o tada lobby baro terasa valdo  cool.gif Kai kurie megsta restorane pasedet, bet mes ir kai kurie kiti restorane prabuna tik tiek, kiek reikia pavalgymui. Taip ir pasiskirsto srautai.

aisku smile.gif, o a la carte restoranu nera ? ir koks pavadinimas jo safyr berods ?
Atsakyti