Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(galoshes @ 2011 06 09, 21:04)
Sveikos,

Jau prieš gerus kelis mėnesius susidomėjau ekologiška kosmetika, tiksliau ekologiškais veido kremais, bet paskiau ši idėja išblėso ir tik neseniai ją vėl prisiminiau. Reikalas toks, jog noriu ekologiško, natūralaus kremo veidui, tačiau pati tikrai nepasigaminsiu  biggrin.gif Visų pirma, reiktų pirktis visus ingridientus, be to, domėtis receptais ir pan, na o šiuo metu turiu šiokią tokią laiko stoką. Tad norėjau pasiteirauti, gal kuri iš jūsų gaminate ir parduodate veido kremus? Mielai įsigyčiau, tik už priėinamą kainą  smile.gif Gyvenu Klaipėdoje, bet manau, kad nebūtų problemos ir su siuntimu. Tikrai labai norėčiau įsigyti. Man yra 21 metai, o veido oda pakankamai problematiška, jautri, tad neįsivaizduoju, kokius ingridientus reikėtų naudoti ir dėti į kremą. Jei pačios nepardavinėjate, tai gal galėtumėte ką rekomenduoti, ta prasme, kas gamintų ir pradavinėtų? Temos nelabai seksiu, todėl, jei susidomėjot, į AŽ  smile.gif . Lauksiu! Ir kuo greičiau, nes jau labai reikia veido kremo, o naujo iš parduotuvės pirkti nesinori smile.gif

Parašyk sauliuxxx į az, ji iš Klaipėdos, ir manau, kad pažengusi šioje srityje 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 09, 13:00)
emulsiklis kaip suprantu šitas gelisucre, aš jį naudoju pieneliams veidui valyti gaminti.
o jazminus (tiksliau būtų filadelfijus  lotuliukas.gif ) kaip suprantu norite maceruoti dėl kvapo-nes kaip jau kažkas minėjo, naudingų sąvybių pas juos ne itin daug-tai aliejų vertėtų rinktis su kuo silnesniu kvapu, gal jojobos kokį  ax.gif



Tai tikriausiai čia tas pats kas ir Kvapų namuose smile.gif anksčiau iš ten pirkdavau, paskui atradau pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 09, 23:12)
Parašyk sauliuxxx į az, ji iš Klaipėdos, ir manau, kad pažengusi šioje srityje 4u.gif .

Ačiū! 4u.gif Mėginsiu rašyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 06 09, 21:29)
man irgi buvo toks klausimas iskiles, tik nesulaukiau atsakymo ax.gif  Toks vaizdas, kad EA spirite neistirpo, nes EA sau, spiritas - sau. Tai vistiek supyliau viska i vandeni, o pries purskiant viska suplaku ir viskas rolleyes.gif



aš taip pat darau drinks_cheers.gif
bet pastebėjau, kuo didesnė EA alkoholyje, tuo labiau jis (EA) plaukioja paviršiuje doh.gif
tokiais mažyčiais lašeliukais-burbuliukais.
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 10, 15:49)
aš taip pat darau drinks_cheers.gif
bet pastebėjau, kuo didesnė EA alkoholyje, tuo labiau jis (EA) plaukioja paviršiuje  doh.gif
tokiais mažyčiais lašeliukais-burbuliukais.

o gal greriau tada nusipirkti ta sulubola g.gif ar bandet su juo tirpdinti g.gif pasidariau purskaliuka kojoms su pipirmete taip skaniai kvepia wub.gif bet jei daugiau to spirito tai negerai ant odos g.gif nu nezinau ka ir daryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 10, 17:07)
o gal greriau tada nusipirkti ta sulubola g.gif ar bandet su juo tirpdinti g.gif pasidariau purskaliuka kojoms su pipirmete taip skaniai kvepia wub.gif bet jei daugiau to spirito tai negerai ant odos g.gif nu nezinau ka ir daryti doh.gif



neturiu aš to solubolo doh.gif ir kažkaip kol kas nejaučiu poreikio pirkt, o dėl spirito vyras nesiskundė...paprastai pilu maždaug šaukštą degtinės 150-200 ml vandens rolleyes.gif
aišku, pirmiausiai ištirpinu EA alkoholyje, o tik po to pilu vandenį...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 10 birželio 2011 - 17:13
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 10, 18:11)
neturiu aš to solubolo  doh.gif  ir kažkaip kol kas nejaučiu poreikio pirkt, o dėl spirito vyras nesiskundė...paprastai pilu maždaug šaukštą degtinės 150-200 ml vandens  rolleyes.gif
aišku, pirmiausiai ištirpinu EA alkoholyje, o tik po to pilu vandenį...

aisku tada 4u.gif as ir panasiai tai dariau blush2.gif na jei jau jums nera poreikio tam soluboluj tai man tuo labiau lotuliukas.gif galiu but rami blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 10, 17:17)
aisku tada  4u.gif as ir panasiai tai dariau  blush2.gif na jei jau jums nera poreikio tam soluboluj tai man tuo labiau lotuliukas.gif galiu but rami blush2.gif


čia tas poreikis matyt nuo odos priklauso, nes sau niekada netirpinčiau EA alkoholyje, nes mani oda sausa-tirpinu visada aliejuje, o vat vyrui gerai. ax.gif
Atsakyti
Laba vakara,
as jau kuri laika taip pat domiuosi naturalia kosmetika, esu susimaisiusi keleta kremuku, kaukiu.

Gal galit patarti kokia kauke ar krema galima pasigaminti issipletusiems kapiliarams esant?
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 06 11, 19:13)
Gal galit patarti kokia kauke ar krema galima pasigaminti issipletusiems kapiliarams esant?

l. tinka kiparisų EA, medetkų fitolis ir šlamučio hidrolatas
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 11, 23:36)
l. tinka kiparisų EA, medetkų fitolis ir šlamučio hidrolatas

Medetkų fitolis kokiame aliejuje ? Ar nesvarbu? Reiktų pasigaminti, juk vasara. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 12, 11:32)
Medetkų fitolis kokiame aliejuje ? Ar nesvarbu? Reiktų pasigaminti, juk vasara. ax.gif


As visiems fitoliams dazniausiai renkuosi jojobos arba sezamu aliejus, kartais sumaisau juos abu ax.gif O kai reikia fitolio "skubos tvarka", mazame stiklainiuke uzpilu aliejumi vaistazoles, uzsuku ir istatau kokioms 2-3 val i vaiko buteliuku sildykle ant 30-40 laipsniu temperaturos smile.gif Apskritai, visa vaiko "buitine technika" labai sueina mano raganavimui lotuliukas.gif
Atsakyti