Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 17:39)

kad jau verciu klausimais Doviljana tai dar viena uzduosiu blush2.gif MB labai skundziasi skrandzio rūgštingumu,skausmu ir kaip pastoviai nevirskintu g.gif cia jam nuo maisto daug kas priklauso nes isvaziaves o ten neturi kada pasidaryti normalaus maisto tai valgo viska pirkta ,is pakeliu ir t.t.na grys tai jau sake ir pats kad eis pas daktaru ,bet gal zinai  koks receptuka su  EA  blush2.gif



su EA sudėtinga, čia kol mitybos nesusitvarkys nelabai kas ir padės, žinau tik kad mano senelis kai turėjo skrandžio opą gerdavo šaltalankių aliejų, manau kažkiek rūgštingumą turėtų neutralizuoti.
pankoliai tiktų jei pilvą pučia, vis tik geriau šiuo atveju naudoti arbatą, o jei pykina pipirmėčių EA šaltus kompresiukus, bet tuo mano žinios kaip gydyti virškinimo sistemą ir baigiasi ax.gif
Atsakyti
oj kokios jus fainos, kiek priraset smile.gif zydrem, nerealus plaukai bigsmile.gif alionukas, esi musu aukselis, tiek patarimu pridalini 4u.gif

apie eteriniu kvapus galiu pasakyti, kad man VISI jie kvepia, nors anksciau tik keleta pakesdavau. Roziu, vaniles, kakavos, bergamotes, mandarinu - sie turetu manau net isrankiosioms patikt mirksiukas.gif

Doviljana, dekui uz paaiskinima del fototoksiskumo 4u.gif

daba pasimetus esu, ar nesciai (pirmas trimestras) negalima visai jokiu eteriniu naudot? O kaip, jei eteriniai muile? Suprantu, kad i krema geriau nedet ea....
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 08, 16:57)
bet tuo mano žinios kaip gydyti virškinimo sistemą ir baigiasi  ax.gif

aciu 4u.gif
tai va kad cia mityba kalciausia doh.gif bet kaip tenka isvaziuoti dirbti ir nera kada pasidaryti normalaus maisto tai ir kencia verysad.gif arbatas tai senai jau geria vis tai viena tai kita ,o šaltalankių aliejų tai tikriausia kad vaistinese iekoti reiketu g.gif nes kazkur kitur neartkreipiau demesio g.gif

nu bet su tuo hidrolatu tai ir mane uzkabinsit ax.gif o kaip tas is bijunu kvepia g.gif
pas kaimynus maciau yra lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 07, 22:26)
einu tada tikslesnės info apie distiliavimą ieškotis bigsmile.gif
O šaknų man niekas neduos išsikasti dry.gif biggrin.gif

Oi turiu šaknų kiek nori. Kaip pati juokiuosi, jau vieną bijūną keletą kartų kam nors atidavusi esu, o jis vis žydi pas mane lotuliukas.gif . Užtenka nors kiek šaknyčių palikti ir jis vėl žydi sau. Kasiu dar kartą jį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 08, 13:13)
thumbup.gif  4u.gif
o as ateinu apie sampuna dovilijanos parasyti mirksiukas.gif
jau kiki 5-6karta ploviau tai kuo toliau tuo labaiu jis man patinka blush2.gif pirmas kartas nepaliko jokio ispudzio  blush2.gif tikriausiai turi priprasti  hihihi.gif
mano plaukai kaip kad arklio uodega lotuliukas.gif pakuliniai ,nepaklusnus kur nori ten krenta na bardakas lotuliukas.gif bet su tuo sampunu isiplovus jau po pirmo karto pastebejau kad jie graziai sau guli uz nugaros ,nelenda i prieki tongue.gif nes negaliu pakesti kaip plaukai maisosi prie veido  doh.gif
i 3diena pasiriebaluoja tik thumbup.gif anksciau  kas dien turedavau plauti  doh.gif
tokie tiesus nera pasipute ,bet ir neprisiploja hihihi.gif
labai grazi gaunas uodega surisus su gumyte  wub.gif
tikgal noretusi kad kvapas gal ilgiau isliktu net nezinau na bet cia jau tikriausia reikes su pacia gamintoje pasitarti del kito karto, nes tikrai jau nepirksiu sampuno o pati darysiu  blush2.gif i keliu fotke trumpam kad matytusi tei mano karciai hihihi.gif
user posted image



pagaliau sulaukiau verdikto rolleyes.gif
džiugu, kad patinka, o dėl kvapo-tiesiog reikia dėti daugiau EA ir didesnio lakumo nei pvz citrusai ir rozmarinas kur pas jus doh.gif
baisu nugrybaut su tais kvapais kai ne sau darai, tai padariau tokį daug maž neutralų variantą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zydrem @ 2011 06 08, 16:06)
aciu 4u.gif
tai va kad cia mityba kalciausia  doh.gif bet kaip tenka isvaziuoti dirbti ir nera kada pasidaryti normalaus maisto tai ir kencia verysad.gif arbatas tai senai jau geria vis tai viena tai  kita ,o šaltalankių aliejų tai tikriausia kad vaistinese iekoti reiketu g.gif nes kazkur kitur neartkreipiau demesio g.gif





taip, yra ir vaistinėse, nežinau tik dėl jo kokybės ten, nes AZ brangokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 08, 17:11)

baisu nugrybaut su tais kvapais kai ne sau darai, tai padariau tokį daug maž neutralų

4u.gif du paskutinius kartus kaip ploviau ir kvapas buvo didesnis, na uzuodziau geriau blush2.gif priprast reikia tiems mano plaukams doh.gif
aha tas aliejus brangokas kaip MB hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2011 06 08, 15:59)
oj kokios jus fainos, kiek priraset smile.gif zydrem, nerealus plaukai  bigsmile.gif  alionukas, esi musu aukselis, tiek patarimu pridalini  4u.gif 

apie eteriniu kvapus galiu pasakyti, kad man VISI jie kvepia, nors anksciau tik keleta pakesdavau. Roziu, vaniles, kakavos, bergamotes, mandarinu - sie turetu manau net isrankiosioms patikt  mirksiukas.gif

Doviljana, dekui uz paaiskinima del fototoksiskumo  4u.gif

daba pasimetus esu, ar nesciai (pirmas trimestras) negalima visai jokiu eteriniu naudot? O kaip, jei eteriniai muile? Suprantu, kad i krema geriau nedet ea....



Man kvepia didžioji dauguma EA, o vat pelargonijos negaliu pakęsti ir morkų sėklučių labai šiaip sau ax.gif
Beje, Ievulyte, gal teko uostyti nardų hidrolatą (ea man dar nėra toks baisus, kaip pastarasis lotuliukas.gif )
Nereikia čia dėkoti mirksiukas.gif

tų EA kurių reikia privengti nenaudočiau visai, tai būtų:
ožiažolių,kiečių, arnikų, bazilikų, beržų, kamparinių cinamonų, kedrų, šalavijų, kiparisų pankolių, isopų, jazminaičių, kadagių, mairūnų, miros, raudonėlio, pelkinių mėtų, pipirmėčių, rožių, rozmarinų, čiobrelių, bruknuolių.
Levandas ir ramunėles skiesčiau max iki 1 proc.,nebent nėštumas rizikingas. (čia Aromaterapija nuo A iki Ž rekomendacijos)
žinau, kad mandarinai pakankamai saugūs ir jaučiu daugelis citrusų taip pat, jei atsižvelgsim į apribojimus dėl fototoksiškumo.
O šiaip ir kitus naudočiau nebent pačiomis minimaliausiomis dozėmis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 08 birželio 2011 - 16:30
Paskaicius apie hidroliatu gamyba noriu ir as pabandyti. Klausimukas kiek galima toki hidroliata laikyti, kad nesugestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 16:27)
aš šiandien irgi stiklinį indą suskaldžiau doh.gif Todėl ir galvoju, kad paprasčiau dėti didelį ledo luitą, ir tik po to vandenį išpilti ax.gif


Indas skilo, nes is apacios buvo karsta, o is virsaus - salta, va ir neatlaike. Su metaliniu indu tokiu problemu nera... O del maiseliu - idomi mintis smile.gif

QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2011 06 08, 16:28)
juoduju serbentu hidrolata visai megciau smile.gif tik kuria augalo dali reiketu naudoti? lapus stiebus uogas ar bet ka? g.gif


Kiek skaiciau - uglius 4u.gif

QUOTE(bella272 @ 2011 06 08, 18:28)
Paskaicius apie hidroliatu gamyba noriu ir as pabandyti. Klausimukas kiek galima toki hidroliata laikyti, kad nesugestu 4u.gif


Ilgiau menesio ne vienas pas mane neuzsilaike - sunaudojau ax.gif Bet siaip distiliuotas vanduo yra stabilus ir tikrai nerugsta taip greit, kaip paprastas mirksiukas.gif
Atsakyti
as hidrolatus su distiliavimo aparatu darau, bet per du metus dvi brangias stiklines talpas vis tiek sugebejau suskaldyti. Metalo nenaudoju, nes jis chemiskai aktyvesnis uz stikla ir ypac atsargiai linkusi vertinit vari, nors jis dazniausiai naudojamas ditiliavimo aparatams daryti. bet tik del to, kad taip paprasciausia, o ne geriausia.
su distiliavimo aparastu sandariai paruostas hidrolatas stovis 2 metus ramiai. dar turiu pries pora maetu darytu melisu hidrolato - specialiai pasilikau eksperimento tvarka paziureti ar bus geras. ir ka gi - puikus!
Atsakyti
ka naudojate po saules voniu? smile.gif arba siaip deginantis.. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sugundėte ir mane pabandyti padistiliuoti bijūnus. Vyksta procesas. Jei gerai gausis, tai žaliavos savo per vasarą turėsiu įvairios ( ir rožių gana daug turiu). Prisigaminsiu. Tikiuosi iki kitos vasaros turėtų išsilaikyti. Tik aš viršutinį indą ėmiau metalinį 18/10 plieno. Nes rašote, kad sutrūksta, be to neturėjau reikiamo dydžio. Tad nematau kas ten vyksta, o pirmą kartą taip įdomu. Laukiu rezultato ax.gif Prisirinkau raudonų bijūnų, tai man asmeniškai nelabai jų kvapas, balti ir rožiniai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 08 birželio 2011 - 18:26