Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 13:26)
na ką - manau, bijūnų hidrolatas pavyko yahoo.gif Kaitinau apie pusantros valandos, gavosi maždaug 150 ml nuostabaus kvapo skaidraus hidrolato wub.gif "Užsikepiau", dabar noriu ir pipirmėčių hidrolatą pasidaryti hihihi.gif

thumbup.gif 4u.gif
o as ateinu apie sampuna dovilijanos parasyti mirksiukas.gif
jau kiki 5-6karta ploviau tai kuo toliau tuo labaiu jis man patinka blush2.gif pirmas kartas nepaliko jokio ispudzio blush2.gif tikriausiai turi priprasti hihihi.gif
mano plaukai kaip kad arklio uodega lotuliukas.gif pakuliniai ,nepaklusnus kur nori ten krenta na bardakas lotuliukas.gif bet su tuo sampunu isiplovus jau po pirmo karto pastebejau kad jie graziai sau guli uz nugaros ,nelenda i prieki tongue.gif nes negaliu pakesti kaip plaukai maisosi prie veido doh.gif
i 3diena pasiriebaluoja tik thumbup.gif anksciau kas dien turedavau plauti doh.gif
tokie tiesus nera pasipute ,bet ir neprisiploja hihihi.gif
labai grazi gaunas uodega surisus su gumyte wub.gif
tikgal noretusi kad kvapas gal ilgiau isliktu net nezinau na bet cia jau tikriausia reikes su pacia gamintoje pasitarti del kito karto, nes tikrai jau nepirksiu sampuno o pati darysiu blush2.gif i keliu fotke trumpam kad matytusi tei mano karciai hihihi.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 08, 15:13)
thumbup.gif  4u.gif
o as ateinu apie sampuna dovilijanos parasyti mirksiukas.gif
jau kiki 5-6karta ploviau tai kuo toliau tuo labaiu jis man patinka blush2.gif pirmas kartas nepaliko jokio ispudzio  blush2.gif tikriausiai turi priprasti  hihihi.gif
mano plaukai kaip kad arklio uodega lotuliukas.gif pakuliniai ,nepaklusnus kur nori ten krenta na bardakas lotuliukas.gif bet su tuo sampunu isiplovus jau po pirmo karto pastebejau kad jie graziai sau guli uz nugaros ,nelenda i prieki tongue.gif nes negaliu pakesti kaip plaukai maisosi prie veido  doh.gif
i 3diena pasiriebaluoja tik thumbup.gif anksciau  kas dien turedavau plauti  doh.gif
tokie tiesus nera pasipute ,bet ir neprisiploja hihihi.gif
labai grazi gaunas uodega surisus su gumyte  wub.gif
tikgal noretusi kad kvapas gal ilgiau isliktu net nezinau na bet cia jau tikriausia reikes su pacia gamintoje pasitarti del kito karto, nes tikrai jau nepirksiu sampuno o pati darysiu  blush2.gif i keliu fotke trumpam kad matytusi tei mano karciai hihihi.gif
user posted image



kokie grazus ilgi, stori plaukai, wub.gif mano svajone

O apie koki sampuna cia kalbi, kazkaip praleidau receptuka. g.gif
Atsakyti
ai dar pamirsau parasyti kad daug maziau plauku isisukuoja, kaip sukuoju po plovimo nera labai susivele bet reikia isukuoti tik isiplovus /nusausinus ax.gif snd kadkaip ilgiau pabuvau su ranksluosciu ant galvos tai tekp truputi pavargti kol isukavau doh.gif bet plauku ne daug isisukavo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 06 08, 14:16)

O apie koki sampuna cia kalbi, kazkaip praleidau receptuka. g.gif

aciu blush2.gif bet tikras vargas jei sukuosena reikia kam datyti doh.gif
anoj temoj yra tas receptas kazkur blush2.gif dar eiles laukia flos sampuniukas blush2.gif


beje neatsinenu kada kirpykloj buvau gal pries pusmeti gera koki g.gif bet fotkei graizi dar ziurisi galai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 08 birželio 2011 - 13:23
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 15:00)
čia tau esu dėkinga aciuks.gif
Iš ko čia dar hidrolatą pasidarius? bigsmile.gif  lotuliukas.gif


Nepyk, taip nusikvatojau lotuliukas.gif

Jei matai, kad visam rajone nugeneti visi imanomi augaleliai, zinok - netoliese gyvena ragana lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 08, 14:57)
Nepyk, taip nusikvatojau  lotuliukas.gif

Jei matai, kad visam rajone nugeneti visi imanomi augaleliai, zinok - netoliese gyvena ragana  lotuliukas.gif


o ko čia pykti? biggrin.gif dabar belieka pas mamą sode prasinešti, ir gauti leidimą žiedams ir žolėms skabyti hihihi.gif
bliam, nebeturiu daugiau ledukų, šiandien pat pipirmėčių hidrolatą padaryčiau dar karsta.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 16:03)
bliam, nebeturiu daugiau ledukų, šiandien pat pipirmėčių hidrolatą padaryčiau dar karsta.gif biggrin.gif


O kaip tu distiliuoji? As pastebejau, kad ledukai nebutini, pakanka salta vandeni pilti, tik dazniau pakeisti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 08, 15:07)
O kaip tu distiliuoji? As pastebejau, kad ledukai nebutini, pakanka salta vandeni pilti, tik dazniau pakeisti...  ax.gif


pasinaudojau alioniuko įmesta nuoroda hidrolato gamyba . Na, vandenį tai pakankamai dažnai reikėtų keisti... Ledukai ir tie greitai tirpsta. Dar interneto platybėse palandžiojau, tai radau viename puslapyje, kad dėti ne mažus ledukus, o tiesiog į didesnius indus užšaldytą ledą. Ko gero, kitą kartą bandysiu su didesniu luitu ledo daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 16:13)
pasinaudojau alioniuko įmesta nuoroda hidrolato gamyba . Na, vandenį tai pakankamai dažnai reikėtų keisti... Ledukai ir tie greitai tirpsta. Dar interneto platybėse palandžiojau, tai radau viename puslapyje, kad dėti ne mažus ledukus, o tiesiog į didesnius indus užšaldytą ledą. Ko gero, kitą kartą bandysiu su didesniu luitu ledo daryti biggrin.gif


As irgi sita paskaicius pradejau hidrolatus daryti. Vandeni pakeisti tenka daznai, bet nieko... Tiesa, geriau, kai naudoju nerudijancio plieno indus, nes vienas stiklinis neatlaike karscio/salcio kaitos ir skilo... Dar nervina, kad ranksluostis dreksta, bet nesugalvoju, kaip kitaip izoliuoti...
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 08, 15:19)
As irgi sita paskaicius pradejau hidrolatus daryti. Vandeni pakeisti tenka daznai, bet nieko... Tiesa, geriau, kai naudoju nerudijancio plieno indus, nes vienas stiklinis neatlaike karscio/salcio kaitos ir skilo... Dar nervina, kad ranksluostis dreksta, bet nesugalvoju, kaip kitaip izoliuoti...


aš šiandien irgi stiklinį indą suskaldžiau doh.gif Todėl ir galvoju, kad paprasčiau dėti didelį ledo luitą, ir tik po to vandenį išpilti ax.gif
Atsakyti
juoduju serbentu hidrolata visai megciau smile.gif tik kuria augalo dali reiketu naudoti? lapus stiebus uogas ar bet ka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 12:13)
pasinaudojau alioniuko įmesta nuoroda hidrolato gamyba . Na, vandenį tai pakankamai dažnai reikėtų keisti... Ledukai ir tie greitai tirpsta. Dar interneto platybėse palandžiojau, tai radau viename puslapyje, kad dėti ne mažus ledukus, o tiesiog į didesnius indus užšaldytą ledą. Ko gero, kitą kartą bandysiu su didesniu luitu ledo daryti biggrin.gif


zinoma, kiekviena daro savaip, ir atranda sau patogesnius budus mirksiukas.gif
as gaminu mazdaug taip: 80-100g zaliavos uzpilu 500-600ml vandens. Jo daugiau nekeiciu. Iseina apie 100-150ml kondencuoto kvapnaus hidrolato. Leda naudoju dideliais gabalais, idedu i dviguba maiseli, kai jau virsta vandeniu, tiesiog nuemu, pakeiciu. Kaitinu ant labai mazos ugnies. Uztrunka mazdaug 1-1,5...ivairiai. Tai priklauso nuo zaliavos ir vandens kiekio.
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 08, 15:53)
zinoma, kiekviena daro savaip, ir atranda sau patogesnius budus mirksiukas.gif
as gaminu mazdaug taip: 80-100g zaliavos uzpilu 500-600ml vandens. Jo daugiau nekeiciu. Iseina apie 100-150ml kondencuoto kvapnaus hidrolato. Leda naudoju dideliais gabalais, idedu i dviguba maiseli, kai jau virsta vandeniu, tiesiog nuemu, pakeiciu. Kaitinu ant labai mazos ugnies. Uztrunka mazdaug 1-1,5...ivairiai. Tai priklauso nuo zaliavos ir vandens kiekio.


aš vandens, kuriame virė žiedlapiai, irgi nekeičiau. Tik va kitą kartą dėsiu ledą dideliais gabalais. Su maišeliu irgi labai gera mintis, nesikaups vanduo viršutiniame inde. O viršutinį indą, į kurį dedasi ledas, metalinį naudoji? ax.gif
Atsakyti