Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

sveikutes 4u.gif ar zinot koki skaniai kvepanti eterini alieju? nes as gal kazkokia keista, bet man jie visi smirda, fui.. sugadina visa kosmetika.. turiu rozmedziu, rozmarinu, kiparisu (vienas baisiausiu), ylan ylang (senoviniais muilais atsiduoda), levandu, pelargoniju, morku seklu.. gal as nenormali, kad jie man visi smirda?? doh.gif ir daugelyje receptu raso, kad reik po kelis lasus lasint, as po viena ilasinus ir tai man per aitru.. ka manot??
ir dar toks vienas klausimukas apie krema. zodziu dariau kremuka toki ir gavosi jis man labai kietos konsistencijos, speju, kad man besildant isgaravo hidrolatas per daug ir taip gavos.. esu sulasinus GSE ir vitamina E, tai norejau pasitikslint, ar galima visa sita misinuka dar karta sildyt ir ipilt daugiau hidrolato, kad suminkstetu? speju, kad negalima, bet gal klystu smile.gif
aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2011 06 08, 11:45)
sveikutes  4u.gif  ar zinot koki skaniai kvepanti eterini alieju? nes as gal kazkokia keista, bet man jie visi smirda, fui.. sugadina visa kosmetika.. turiu rozmedziu, rozmarinu, kiparisu (vienas baisiausiu), ylan ylang (senoviniais muilais atsiduoda), levandu, pelargoniju, morku seklu.. gal as nenormali, kad jie man visi smirda??  doh.gif ir daugelyje receptu raso, kad reik po kelis lasus lasint, as po viena ilasinus ir tai man per aitru.. ka manot??
ir dar toks vienas klausimukas apie krema. zodziu dariau kremuka toki ir gavosi jis man labai kietos konsistencijos, speju, kad man besildant isgaravo hidrolatas per daug ir taip gavos.. esu sulasinus GSE ir vitamina E, tai norejau pasitikslint, ar galima visa sita misinuka dar karta sildyt ir ipilt daugiau hidrolato, kad suminkstetu? speju, kad negalima, bet gal klystu smile.gif
aciu uz atsakyma  4u.gif


Sveika:) aš tavo draugė, ne man praktiškai irgi visi ea, kuriuos esu turėjusi ir uosčiusi, smirda doh.gif šiaip esu priekabi kvapams, tai eteriniai manęs nežavi. Man labiau patinka vaisių ekstraktai, vanilės, kokosų kvapai. O vat eterinio dar nei vieno neradau, tinkančio mano nosiai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 08, 10:49)
Sveika:) aš tavo draugė, ne man praktiškai irgi visi ea, kuriuos esu turėjusi ir uosčiusi, smirda  doh.gif  šiaip esu priekabi kvapams, tai eteriniai manęs nežavi. Man labiau patinka vaisių ekstraktai, vanilės, kokosų kvapai. O vat eterinio dar nei vieno neradau, tinkančio mano nosiai blush2.gif

na nors tiek gerai, kad as ne viena doh.gif o kas svarbiausia tiek prisipirkau ju ir ner kur det ir jie gan brangus.. tai nebezinau ir ka daryt.. ar lasint juos ir kentet, ar nebelasint visai doh.gif lotuliukas.gif ir uzmirst juos doh.gif
Atsakyti
kai zmogui nepriimtini ir smirda naturalus kvapai (eteriniai aliejai, smilkalai ir pan.), priezasties reikia ieskoti zmogaus viduje, sieloje. Kazkur nera harmonijos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rudeniukes @ 2011 06 08, 11:55)
na nors tiek gerai, kad as ne viena  doh.gif o kas svarbiausia tiek prisipirkau ju ir ner kur det ir jie gan brangus.. tai nebezinau ir ka daryt.. ar lasint juos ir kentet, ar nebelasint visai  doh.gif  lotuliukas.gif  ir uzmirst juos  doh.gif

stebekit savo santyki su kvapais po kokio pusmecio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2011 06 08, 11:01)
kai zmogui nepriimtini ir smirda naturalus kvapai (eteriniai aliejai, smilkalai ir pan.), priezasties reikia ieskoti zmogaus viduje, sieloje. Kazkur nera harmonijos 4u.gif
Papildyta:

stebekit savo santyki su kvapais po kokio pusmecio mirksiukas.gif

bet kad ir mano draugems nepatinka ea, jos net nenori imt is manes produktu, kur pilna ea doh.gif o vat Mamai patinka..
na siaip savo gyvenima esu pakeitus is esmes, nes atradau Vedas,na gal, kaip Jus sakot po pusmecio pasikeis doh.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri darete vyrams skutimosi putas? Nusipirkau is AZ ta putu buteli, ir nesigauna man standi, tvirta puta... Ka daryti? Varyti gryna kazkoki skysta muila ar kazka panasaus? Ar ksantano kokio trupineli berti? Nes gaunasi tokia isskystanti, netinkama skutimuisi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudeniukes @ 2011 06 08, 12:06)
bet kad ir mano draugems nepatinka ea, jos net nenori imt is manes produktu, kur pilna ea  doh.gif o vat Mamai patinka..
na siaip savo gyvenima esu pakeitus is esmes, nes atradau Vedas,na gal, kaip Jus sakot po pusmecio pasikeis  doh.gif

Bandyk prisijaukinti. Aš iš pradžių negalėjau pakęsti morkų sėklų ea, o dabar- netgi savotiškai kvepia biggrin.gif . Iš tavo turimų rožmedžių, palergonijų ir ylangų kvapai man patinka. Gali bandyti citrusinius nefototoksiškus kvapus, petitgreinų, nerolio. Jei turi galimybę, nueik į parduotuvę pauostyti prieš pirkdama.
Atsakyti
na ką - manau, bijūnų hidrolatas pavyko yahoo.gif Kaitinau apie pusantros valandos, gavosi maždaug 150 ml nuostabaus kvapo skaidraus hidrolato wub.gif "Užsikepiau", dabar noriu ir pipirmėčių hidrolatą pasidaryti hihihi.gif
Atsakyti
o vis del to, kip su kremo kaitinimu is naujo? ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 13:26)
na ką - manau, bijūnų hidrolatas pavyko yahoo.gif Kaitinau apie pusantros valandos, gavosi maždaug 150 ml nuostabaus kvapo skaidraus hidrolato wub.gif "Užsikepiau", dabar noriu ir pipirmėčių hidrolatą pasidaryti hihihi.gif


okatau.
Šiandien bijūnus genėsiu ir ašsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2011 06 08, 10:26)
na ką - manau, bijūnų hidrolatas pavyko yahoo.gif Kaitinau apie pusantros valandos, gavosi maždaug 150 ml nuostabaus kvapo skaidraus hidrolato wub.gif "Užsikepiau", dabar noriu ir pipirmėčių hidrolatą pasidaryti hihihi.gif


thumbup.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2011 06 08, 13:52)


čia tau esu dėkinga aciuks.gif
Iš ko čia dar hidrolatą pasidarius? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti