Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Cosette @ 2011 06 07, 21:06)
nuo anticeliulitinio  clap.gif  aš irgi to paties užsisakiau, tik kol kas maišysiu aliejus su ea ir tepdama masažuosiu su anticeliulitinėm taurėm  rolleyes.gif  bet jeigu yra kas nors "gudresnio" - reiktų pabandyt  rolleyes.gif


Kol vaika "nuspaudziau", taip aptingau... Tai sivakar uzsimaisysiu alieju su EA (irgi megstu vakuumini masaza su taurem, labai padeda), o krema gaminsiu ryt, kai gausiu savo indelius, tuo paciu idesiu graziai ir tetai dovanu, atskirai nereiks daryt smile.gif Prisipirkau tam reikalui visokiu gerybiu... ax.gif
Beje, del masazo su tom taurem, padariau atradima toki smulku, del pakuotes... Kai pildavausi alieju tiesiai is buteliuko, amzinau prapildavau pro sali arba nubegdavo, kai purksdavau is buteliuko su purkstuku - vel puse pro sona, paskui plauk vonia... Dabar atradau tam reikalui patogiausia pakuote - rutulinio dezodoranto indeli bigsmile.gif Parutulioji, pamozoji - ir pirmyn su taure tongue.gif
Atsakyti
nu as ne i tema bet kaip tos taures atrodo ir kur ju butu galima nusiprkti kaune 4u.gif kas netingesit atsakykit aciu blush2.gif

biski pagoglinau g.gif supratima kazkoki tai turiu bet kas naudojat gal koki komentara aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrem: 07 birželio 2011 - 22:54
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 07, 23:37)
Kol vaika "nuspaudziau", taip aptingau... Tai sivakar uzsimaisysiu alieju su EA (irgi megstu vakuumini masaza su taurem, labai padeda), o krema gaminsiu ryt, kai gausiu savo indelius, tuo paciu idesiu graziai ir tetai dovanu, atskirai nereiks daryt smile.gif Prisipirkau tam reikalui visokiu gerybiu...  ax.gif
Beje, del masazo su tom taurem, padariau atradima toki smulku, del pakuotes... Kai pildavausi alieju tiesiai is buteliuko, amzinau prapildavau pro sali arba nubegdavo, kai purksdavau is buteliuko su purkstuku - vel puse pro sona, paskui plauk vonia... Dabar atradau tam reikalui patogiausia pakuote - rutulinio dezodoranto indeli  bigsmile.gif Parutulioji, pamozoji - ir pirmyn su taure  tongue.gif


Sveika smile.gif
o kaip tu su tom taurėm elgiesi?smile.gif gal gali plačiau papasakot?smile.gif
nes man tik 25, o celiulitas jau nervus gerai gadina doh.gif reik imtis priemonių kokių
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 23:48)
nu as ne i tema bet kaip tos taures atrodo ir kur ju butu galima nusiprkti kaune  4u.gif kas netingesit atsakykit aciu blush2.gif

biski pagoglinau  g.gif supratima kazkoki tai turiu bet kas naudojat gal koki komentara aciu 4u.gif

As bazej pirkau, 5 sandely, yra tokia arbatu, prieskoniu parduotuve, ten tu tauriu buvo. 18lt dvi taures 4u.gif
paieskosiu tikslesnio adreso ju, internete jie psl turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2011 06 07, 23:48)
nu as ne i tema bet kaip tos taures atrodo ir kur ju butu galima nusiprkti kaune  4u.gif kas netingesit atsakykit aciu blush2.gif

Štai čia tema apie tas taures. Trečioj žinutėj parodytos limfos tekėjimo kryptys, tai taip ir reikėtų masažuot, nors aš tai brūžinu kaip papuola doh.gif po pirmo sūnaus ėjau pas masažistes, kurios su tauėm masažavo, o dabar kol kas nėr sąlygų, bet šiaip tai manau, būtų naudinga bent kokį kartą nueit pas tikrą masažistę, pamatytumėt kas ir kaip, be to jos jau tikrai gerai išjudintų viską, o po to galima ir pačiai namie pasibrūžint kasdien biggrin.gif
Apskritai jų yra pirkti rusiškų vaistų parduotuvėse, man mama nupirko Šilainių turguj už 12 ar 13Lt, internete kainuoja apie 20Lt pvz. čia

Dėl indelių sterilizavimo turiu klausimą. Rašėt, kad sterilizuojat vaikiškam sterilizatoriuj. Aš turiu tokį aparatą, bet tam reikalui niekada nenaudojau, tai noriu paklaust ar galima ir plastmasinus, ir stiklinius ir ar juos reikia apvertus "žemyn galva" laikyt? ax.gif Viriau puode plastmasinius indelius iš Naturallythinking, tai man jie visi išsikraipė ir apsinešė kalkėm... doh.gif žodžiu, tapo netinkami naudoti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 08 birželio 2011 - 07:45
QUOTE(Laura @ 2011 06 08, 08:27)
As bazej pirkau, 5 sandely, yra tokia arbatu, prieskoniu parduotuve, ten tu tauriu buvo. 18lt dvi taures 4u.gif
paieskosiu tikslesnio adreso ju, internete jie psl turi biggrin.gif

aciu mergaites 4u.gif
Cosette 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 08, 09:16)
Sveika smile.gif
o kaip tu su tom taurėm elgiesi?smile.gif gal gali plačiau papasakot?smile.gif
nes man tik 25, o celiulitas jau nervus gerai gadina  doh.gif  reik imtis priemonių kokių


Cosette labai tiksliai uz mane atsake smile.gif Su ta taure buvau iveikusi celiulita pries keleta metu, bet dabar po nestumo ir gimdymo vel bjaurastis islindo... Pabruzinu irgi bele kaip, taip, kad neskaudetu, tik lengvai dilgciotu, kitaip pirmais kartais ir melyniu gali uzsidirbt biggrin.gif

QUOTE(Cosette @ 2011 06 08, 09:45)
Dėl indelių sterilizavimo turiu klausimą. Rašėt, kad sterilizuojat vaikiškam sterilizatoriuj. Aš turiu tokį aparatą, bet tam reikalui niekada nenaudojau, tai noriu paklaust ar galima ir plastmasinus, ir stiklinius ir ar juos reikia apvertus "žemyn galva" laikyt?  ax.gif  Viriau puode plastmasinius indelius iš Naturallythinking, tai man jie visi išsikraipė ir apsinešė kalkėm...  doh.gif  žodžiu, tapo netinkami naudoti...  unsure.gif


Galima plastmasinius, bet tik viena karta (t.y., kazkada pabandziau issterilizavusi iskart paspausti mygtuka ir pavaryti dar karta, tai issikraipe, matyt, jau per daug karscio buvo). Sustatau aukstyn kojom ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 06 08, 08:45)

Apskritai jų yra pirkti rusiškų vaistų parduotuvėse, man mama nupirko Šilainių turguj už 12 ar 13Lt, internete kainuoja apie 20Lt pvz.


oi negaliu lotuliukas.gif jau vakere galesiu pabandyti blush2.gif stoties turguj yra drauges paprasiau jau ir nupirko sake 15lt mokejo ten kur rusiskus vaistus parduoda pirko ax.gif
Atsakyti
Taigi va, tam masazui uzsimaisiau aliejuka is migdolu, makadamiju, avokado alieju ir atlasinio kedro, kadagio, pelargoniju ir rozmarinu EA. Cia taikiau ne tik celiulitui, bet ir strijoms, apie rezultatus papasakosiu uz kokio menesiuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 08, 11:12)
Taigi va, tam masazui uzsimaisiau aliejuka is migdolu, makadamiju, avokado alieju ir atlasinio kedro, kadagio, pelargoniju ir rozmarinu EA. Cia taikiau ne tik celiulitui, bet ir strijoms, apie rezultatus papasakosiu uz kokio menesiuko  biggrin.gif



labai bus idomus rezultatas, nes po gimdymo ir man labai reiktu kazka celiulitui.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 07, 23:37)
Dabar atradau tam reikalui patogiausia pakuote - rutulinio dezodoranto indeli  bigsmile.gif Parutulioji, pamozoji - ir pirmyn su taure  tongue.gif

O, puiki mintis bigsmile.gif As turiu alieju misini nuo saules, tai pats buteliukas taip issibuzoja, kol issiteplioji doh.gif
Atsakyti
distiliuoju bijūnų žiedlapius bigsmile.gif Apie gautą rezultatą pranešiu biggrin.gif
Atsakyti