Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(SaDa @ 2011 06 20, 16:26)
as tai niekur nerandu kur prisiregistruoti AZ. Gal kas padetu?  ax.gif


tai kad ten ir nereikia registruotis;)
kai pirkimą atliksit, tada ir suvesit savo duomenis:)
Atsakyti


QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 20, 14:40)
Mamai kremą dariau 3proc EA koncentracijos. O sudėtis labai paprasta:

10ml vandens
6ml rozmarinų hidrolato
2ml morkų hidrolato
7,5ml tamanų aliejaus
3ml sezamų aliejaus
1,5ml jojobos aliejaus
medetkų CO2 lašiuką
12 lašų kiparisų EA
6 lašai levandų EA
3 lašai vitamino E
konservantas ir vaškas pagal skonį biggrin.gif



aciu uz receptuka 4u.gif labau miela kad dalimates o tai tokiai kaip as pradedanciai labai pravercia mirksiukas.gif
tik klausimukas blush2.gif tas pagal skoni tai kiek cia apytiksliai butu blush2.gif

laukiam saukiuxxx raceptuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos priminkit man prasau is AN raudonas plastmasinis saukstukas emulsinio vasko kiek bus apytiksliai gramu? Ar skirtingas emulsinis vaskas svoriu labai skiriasi, nes as gaminsiu su olivem 1000. Aciu smile.gif
Atsakyti
Per BTV rodo laidą apie aliejus
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 20, 19:26)
merginos priminkit man prasau is AN raudonas plastmasinis saukstukas emulsinio vasko kiek bus apytiksliai gramu? Ar skirtingas emulsinis vaskas svoriu labai skiriasi, nes as gaminsiu su olivem 1000. Aciu smile.gif

Olivem yra lengvesnis, tai jo reikia daugiau. Gaila neturiu orandžinio šaukštuko su savim tai negaliu pasverti..
Atsakyti
Niu tai biski pasimaivysiu 4u.gif

Stangrinantis biusto kremas, 30 ml
user posted image

Taukmedzio sv. 2.5 gr
Makadamiju al. 3 gr
Abrikosu kauliuku al. 2.9 gr
Olivem 1000 2.1 gr
Emulsinis vaskas nr.2 0.5 gr (cia is skupumo, nes Olivem mazai beturiu blush2.gif )
Citrinines verbenos hidr. 6.8 gr
Alavijo sultys 4.5 gr (veliau ipyliau dar apie 3 gr, nes lyg norejo atsiskirti aliejus, ipylus pasitaise)
vit E 3 lasai
ekokonservantas 6 lasai
Kigelia ekstraktas 38 lasai
gebenes ekstraktas 3 gr
"bio remodeliavimas" (is AZ, nezinau, kaip pavadinti, taip google vercia) 1.7 gr arba 60 lasu
kolagenas 6 lasai
drekinantis kompleksas 10 lasu
kvepinau alyvu aromatiniu ekstraktu

Anticeliulitinis kremas (jau keliu draugiu labai isgirtas tongue.gif ), 50 ml
user posted image

Kakavos sv. 2.9 gr
mango sv. 1.9 gr
makadamiju al. 5.7 gr
migdolu al. 5.6 gr
Olivem 1000 4.7 gr
vanduo 21.4 gr
vit E 3 lasai
ekokonservantas 10 lasu
glicerinas 1.3 gr
"bio remodeliavimas" (is AZ, nezinau, kaip pavadinti, taip google vercia) 1 gr
Kofeinas 1 gr
"Fuco Slim" (is AZ) 3.3 gr
atlasinio kedro, kadagio, rozmarinu, pelargoniju EA

Kremukas nenorejo jungtis, labai privargau, papildomai dejau biciu vasko ir vandens, bet dejau is akies... na, vasko gal koki 1 gr, vandens gal 4-8 gr, bijau meluot. Bet rezultatas gavosi puikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 19, 16:07)
labas, mergaites,
turiu toki klausima gal kam buvo kazkas panasaus atsitike. niekada nesiskundziau savo ranku oda-ji pas mane tokia visiskai nereikli, bent jau buvo, o dabar jau savaite laiko pastebiui toki keista reiskini-visu pirstu galiukai susiraukseje lyg butu vandeny mirke kuri laika, plius jauciasi, kad jie labai isauseje.
gal kam is jusu taip buvo ir kio emetes tokiu atveju?

dekui kas atsakys 4u.gif

odai trūksta drėgmes
padėkit odai iš vidaus, pagerkit hialurono rūgštį
gal jus į kremus dedat gliceriną? nes jis dažniausia būna kaltininkas, jei skysčius naudojat normaliai
Atsakyti
Surašysiu receptėlį " Anticeliulitinio" mišinuko, kurį sudiktavo per laidą:
80 ml sezamo al.,
20 ml medetkų fitolio,
Pankolių ea 20 l
Citrinų ea 20 l
Rozmarinų ea 16 l
Levandų ea 12 l
Bazilikų ea 12 l

Nusišveisti natūralia plaušine, tada po dušu. Po dušo įmasažuoti mišinuką. Procedūrą atlikti kasdien.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 17:31)
tai kad ten ir nereikia registruotis;)
kai pirkimą atliksit, tada ir suvesit savo duomenis:)



Na pradzioj taip ir galvojau. kad prisiregistruosiu perkant, bet kad man nesigauna, dedu i krepseli, griztu i parduotuve kitu prekiu rinktis ir jau rodo vel, kad krepselyje 0 prekiu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 15:48)
Ačiū tau labai smile.gif  reiks ir man konstruotis:) tik pirmiausiai AZ nusiaubt reikės:)
tikiuosi, kad ir man tokie rezultatai įspūdingi bus, kaip tavo mamai:)

Nėra už ką mirksiukas.gif Kaip jau minėjau, pas mamą dar tik pradinė stadija venų plėtimosi, tai kol kas kremukas veikia. O svarbiausia, nuima sunkių kojų jausmą, vakar ant savęs išbandžiau, taip maloniai vėsina ir kojos atrodo tokios lengvos, lengvos bigsmile.gif

QUOTE(zydrem @ 2011 06 20, 17:50)
aciu uz receptuka 4u.gif labau miela kad dalimates o tai tokiai kaip as pradedanciai labai pravercia mirksiukas.gif
tik klausimukas blush2.gif tas pagal skoni tai kiek cia apytiksliai butu blush2.gif

O čia jau priklauso kokį vašką dėsite - bičių, emulsinį, Olivem ar kokį AZ. Aš dėjau emulsinį iš AN. Kadangi svbrstyklių dar neturiu, dėjau nubrauktą AN šaukštuką, tačiau nenorėjo man jungtis kremas, tai paskui pridėjau dar kelis grūdelius ir vargais negalais susijungė.

QUOTE(nikofija @ 2011 06 20, 20:34)
Per BTV rodo laidą apie aliejus

Aš vakar grįžau namo ir mama man pasakojo ką išgirdo. Žiūriu kuo toliau, tuo labiau ir ji įsitraukia į šitą veiklą thumbup.gif O kas juokingiausia, vakar mama sako man - žinai, mums reikia rozmarinų EA, ten sakė, kad nuo plaukų slinkimo labai gerai biggrin.gif Ir kada tas kišenių tuštinimas baigsis? unsure.gif

Sauliuxxx, labai gražios nuotraukytės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 21 birželio 2011 - 07:28
O man laida Nerealios Namu Seimininkes apskritai atrodo , kaip SM "plagiatas" blush2.gif , visa ideja ir patarimai viens prie vieno is musu forumo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 21, 09:27)
Nėra už ką mirksiukas.gif Kaip jau minėjau, pas mamą dar tik pradinė stadija venų plėtimosi, tai kol kas kremukas veikia. O svarbiausia, nuima sunkių kojų jausmą, vakar ant savęs išbandžiau, taip maloniai vėsina ir kojos atrodo tokios lengvos, lengvos bigsmile.gif
O čia jau priklauso kokį vašką dėsite - bičių, emulsinį, Olivem ar kokį AZ. Aš dėjau emulsinį iš AN. Kadangi svbrstyklių dar neturiu, dėjau nubrauktą AN šaukštuką, tačiau nenorėjo man jungtis kremas, tai paskui pridėjau dar kelis grūdelius ir vargais negalais susijungė.
Aš vakar grįžau namo ir mama man pasakojo ką išgirdo. Žiūriu kuo toliau, tuo labiau ir ji įsitraukia į šitą veiklą thumbup.gif O kas juokingiausia, vakar mama sako man - žinai, mums reikia rozmarinų EA, ten sakė, kad nuo plaukų slinkimo labai gerai biggrin.gif Ir kada tas kišenių tuštinimas baigsis?  unsure.gif

Sauliuxxx, labai gražios nuotraukytės!




Ir aš atsitiktinai pamačiau šitą laidą per BTV smile.gif . Ten sakė receptuką nuo plaukų slinkimo, tam reikia rozmarinų ir levandų et. al. Plaunant galvą, į saują šampūno įlašinti po 2 lašus rozmarinų ir levandų et.aliejų


Nusipirkau mugėje pušų spyglių ištrauką (aliejinę) - čia kaip paveldasgerai padėjo nuo sąnarių skausmo, dar lyg galima naudoti nuo celiulito, nagams. Gal kas turite šią ištrauką ir žinote platesnį panaudojimą?

Atsakyti