Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

gal galėtumėte padėti, mano mamytės gimtadienis neužilgo, todėl norėčiau pagaminti kokį veido kremuką, jai virš 50m, oda linkusi sausėti, taip pat norėčiau pagaminti kokią priemonę nuo plaukų slinkimo. tai būtų mano pirmi eksperimentai, ingridientai neturi labai didelės reikšmės. todėl jei galite parašykite tikslius receptukus. būčiau labai labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 20, 11:26)
Ateinu pasigirti ir aš biggrin.gif

Pagaminau mamai kremą kojoms. Norėjau tokio, kuris padėtų užbėgti už akių besiplečiančioms kojų venoms ir patepus suteiktų lengvų kojų jausmą. Pas mamą ant kojų yra vienas venų mazgelis ir keli tinkliukai gana ryškiai matomi, tokie voratinkliai venų kaip aš vadinu. Tai patepiau dieną jai kojas, po kelių valandų mama kviečia nustebinta, ogi žiūriu, kad tų voratinklių nei ženklo nėra, o mazgelis toks šviesus ir jo vietoje nėra gumbelio, atrodo kaip mažutė bepraeinanti mėlynė... Mama sako kojos tokios lengvos atrodo, vėsina tas kremukas šiek tiek, tai tokia pakylėta pasijaučiau, nes kai gaminau nenorėjo man fazės jungtis.
Pirmi atsiliepimai po kremuko panaudojimo ir rezultatas stulbinantis smile.gif Kitą rytą mazgeliai vėl išryškėjo, bet patepus vėl viskas dingo. Žiūrėsim kaip toliau veiks kremukas. Paskantinta tokios sėkmės ketinu AZ užsisakyti dar ekstraktą vieną, kremo paturbinimui biggrin.gif
Beje, naudojau tamanus, morkų ir rozmarinų hidrolatus, vandenį, sezamo ir jojobos aliejus, medetkų co2, vitaminą E, kiparisų ir levandų EA (dariau maksimalią EA koncentraciją, 3proc.)




o kaip su tiksliom proporcijom? blush2.gif aš turiu problemų su kojom - pilna išsiplėtusių venų, kapiliarai kuo toliau, tuo labiau lenda lauk.. o man 25 metai doh.gif
noriu ir aš tokio kremo.. unsure.gif ar galima receptuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 13:33)
o kaip su tiksliom proporcijom?  blush2.gif  aš turiu problemų su kojom - pilna išsiplėtusių venų, kapiliarai kuo toliau, tuo labiau lenda lauk.. o man 25 metai  doh.gif 
noriu ir aš tokio kremo..  unsure.gif  ar galima receptuką smile.gif


mane irgi domintų receptukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 20, 11:16)
Sveikos gyvos, merginos  4u.gif

Visa savaitgali buvau sveciuose Siauliuose, tai kol prigaminau visiems lauktuviu (o dar viso to paties gerio ir sau gi norisi pasilikti  biggrin.gif ), tai raganavau tris dienas  tongue.gif Rezultatas - anticeliulitinis kremas, stangrinantis biusto kremas, labai mielas ranku kremas ir puikus vasariskas kuno losjonas  rolleyes.gif Ypac dziaugiuosi anticeliulitiniu kremu ir kuno losjonu, mintyse sukurta vizija pavyko igyvendinti idealiai  tongue.gif  Visi kremukai jau praejo uosvienes fotosesija, kai paruos nuotraukytes, imesiu pasimaivyti  blush2.gif

O naktinio veido kremo niekaip nesugebu pataisyti... Atrodo, proporcijos tokios pat, kaip keliu kitu, maloniai tirstu ir stabiliu kremu, o vis tiek gaunasi skystokas ir uz keliu dienu paleidzia vandeni... Kazkas su kazkuo jame matyt pykstasi, o as nesumastau, kas  doh.gif


mane labai domintu stangrinancio biusto kremuko receptas. 4u.gif
Tam tikslui uzsisakiau Kigelia ekstrakta is AZ, bet ji gausiu tik po geros savaites.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 14:33)
o kaip su tiksliom proporcijom?  blush2.gif  aš turiu problemų su kojom - pilna išsiplėtusių venų, kapiliarai kuo toliau, tuo labiau lenda lauk.. o man 25 metai  doh.gif 
noriu ir aš tokio kremo..  unsure.gif  ar galima receptuką smile.gif

Mamai kremą dariau 3proc EA koncentracijos. O sudėtis labai paprasta:

10ml vandens
6ml rozmarinų hidrolato
2ml morkų hidrolato
7,5ml tamanų aliejaus
3ml sezamų aliejaus
1,5ml jojobos aliejaus
medetkų CO2 lašiuką
12 lašų kiparisų EA
6 lašai levandų EA
3 lašai vitamino E
konservantas ir vaškas pagal skonį biggrin.gif

Manau, kad didžiausią vaidmenį čia atlieka tamanai ir kiparisai. Kitą kartą kai gaminsiu dar pridėsiu šito, gal bus dar didesnis efektas
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 20, 14:40)
Mamai kremą dariau 3proc EA koncentracijos. O sudėtis labai paprasta:

10ml vandens
6ml rozmarinų hidrolato
2ml morkų hidrolato
7,5ml tamanų aliejaus
3ml sezamų aliejaus
1,5ml jojobos aliejaus
medetkų CO2 lašiuką
12 lašų kiparisų EA
6 lašai levandų EA
3 lašai vitamino E
konservantas ir vaškas pagal skonį biggrin.gif

Manau, kad didžiausią vaidmenį čia atlieka tamanai ir kiparisai. Kitą kartą kai gaminsiu dar pridėsiu šito, gal bus dar didesnis efektas


Ačiū tau labai smile.gif reiks ir man konstruotis:) tik pirmiausiai AZ nusiaubt reikės:)
tikiuosi, kad ir man tokie rezultatai įspūdingi bus, kaip tavo mamai:)
Atsakyti
o kur perkate vitaminą E? ir kas yra AZ? Papasakokit man pradedančiai domėtis eko priemonėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 06 20, 15:21)
o kur perkate vitaminą E? ir kas yra AZ? Papasakokit man pradedančiai domėtis eko priemonėmis ax.gif


Vitaminą E aš perku vaistinėj.
O AZ yra Aroma Zone - kišenių tuštintoja smile.gif

http://translate.goo...accueil_fra.asp
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 14:39)
Vitaminą E aš perku vaistinėj.
O AZ yra Aroma Zone - kišenių tuštintoja smile.gif

http://translate.goo...accueil_fra.asp

o kokia faina parduotuvytė, net ir su receptūrom thumbup.gif O kaip siuntimas į LT mokamas, kokios sąlygos?
Atsakyti
QUOTE(PostFactum @ 2011 06 20, 15:48)
o kokia faina parduotuvytė, net ir su receptūrom thumbup.gif  O kaip siuntimas į LT mokamas, kokios sąlygos?


nuo 59eur nemokamai siunčia.

http://naturkosmetik...ml#comment-3508
čia mergaitės kooperuojasi siuntimui:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 20, 14:51)
nuo 59eur nemokamai siunčia.

http://naturkosmetik...ml#comment-3508
čia mergaitės kooperuojasi siuntimui:)

Ačiū už naudingą info 4u.gif
Atsakyti
as tai niekur nerandu kur prisiregistruoti AZ. Gal kas padetu? ax.gif
Atsakyti