Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Man Olivem ir kazkas nerealaus palyginus su emulsiniu vasku ir BTMS.ir dabar kaip gailiuos,kad toki maza kieki pasiemiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 19, 20:45)
Man Olivem ir kazkas nerealaus palyginus su emulsiniu vasku ir BTMS.ir dabar kaip gailiuos,kad toki maza kieki pasiemiau  doh.gif

Man kažkada jis baigsis, tai norėsiu imti didelį maišiuką pasidalijimui. Turėsiu tave omeny, kad ir nori wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 19, 21:10)
Man kažkada jis baigsis, tai norėsiu imti didelį maišiuką pasidalijimui. Turėsiu tave omeny, kad ir nori wink.gif

busiu sirdingai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kaip suskaičiuoti absoliuto 1 lašiuko kainą, t.y kiek lašiukų telpa 1 -ame ml?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 19, 22:00)
Gal kas žinote kaip suskaičiuoti absoliuto 1 lašiuko kainą, t.y kiek lašiukų telpa 1 -ame  ml?

jei is AZ tai 1 ml yra 35 lasai -bent jau daugumos mirksiukas.gif buna parasyta prie charakteristiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 06 19, 23:41)
jei is AZ tai 1 ml yra 35 lasai -bent jau daugumos mirksiukas.gif buna parasyta prie charakteristiku mirksiukas.gif

Iš AN. Aš užsirašius, kad ea iš Az 1 ml = 35 l, bet absoliutų labai maži lašeliai. Tai jų daugiau turėtų būti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 19 birželio 2011 - 23:07
QUOTE(nikofija @ 2011 06 19, 23:04)
Iš AN. Aš užsirašius, kad ea iš Az 1 ml = 35 l, bet absoliutų labai maži lašeliai. Tai jų daugiau turėtų būti.  ax.gif

bet kazkodel prie absoliutu ir raso ta pati -bent kiek as ziurejau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, ponios ir panelės..smile.gif

vakar susimeistravau kūno kremą, nes jau nesąmonė buvo - lentynos lūžta nuo produktų, o nieko normalaus pasidaryt taip ir nerasdavau laiko:)
tai vakar panaktinėjau ir še - turiu labai mielą malonų kūno kremąsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, merginos 4u.gif

Visa savaitgali buvau sveciuose Siauliuose, tai kol prigaminau visiems lauktuviu (o dar viso to paties gerio ir sau gi norisi pasilikti biggrin.gif ), tai raganavau tris dienas tongue.gif Rezultatas - anticeliulitinis kremas, stangrinantis biusto kremas, labai mielas ranku kremas ir puikus vasariskas kuno losjonas rolleyes.gif Ypac dziaugiuosi anticeliulitiniu kremu ir kuno losjonu, mintyse sukurta vizija pavyko igyvendinti idealiai tongue.gif Visi kremukai jau praejo uosvienes fotosesija, kai paruos nuotraukytes, imesiu pasimaivyti blush2.gif

O naktinio veido kremo niekaip nesugebu pataisyti... Atrodo, proporcijos tokios pat, kaip keliu kitu, maloniai tirstu ir stabiliu kremu, o vis tiek gaunasi skystokas ir uz keliu dienu paleidzia vandeni... Kazkas su kazkuo jame matyt pykstasi, o as nesumastau, kas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 20, 11:16)
Sveikos gyvos, merginos  4u.gif

Visa savaitgali buvau sveciuose Siauliuose, tai kol prigaminau visiems lauktuviu (o dar viso to paties gerio ir sau gi norisi pasilikti  biggrin.gif ), tai raganavau tris dienas  tongue.gif Rezultatas - anticeliulitinis kremas, stangrinantis biusto kremas, labai mielas ranku kremas ir puikus vasariskas kuno losjonas  rolleyes.gif Ypac dziaugiuosi anticeliulitiniu kremu ir kuno losjonu, mintyse sukurta vizija pavyko igyvendinti idealiai  tongue.gif  Visi kremukai jau praejo uosvienes fotosesija, kai paruos nuotraukytes, imesiu pasimaivyti  blush2.gif

O naktinio veido kremo niekaip nesugebu pataisyti... Atrodo, proporcijos tokios pat, kaip keliu kitu, maloniai tirstu ir stabiliu kremu, o vis tiek gaunasi skystokas ir uz keliu dienu paleidzia vandeni... Kazkas su kazkuo jame matyt pykstasi, o as nesumastau, kas  doh.gif



ne tik nuotraukų, bet ir receptų reikia:)
anticeliulitinio ir aš norėčiau..būtų pretekstas pasidarbuoti su kojom:) o dabar vis nukėlinėju kitai dienai:)
Atsakyti
Labukas,
aš su klausimėliu pas jus, ar esate ką pirkę iš internetinės parsuotuvės www.bodylink.lt, noriu paklausti kaip kokybė ten, pristatymas?
Atsakyti
Ateinu pasigirti ir aš biggrin.gif

Pagaminau mamai kremą kojoms. Norėjau tokio, kuris padėtų užbėgti už akių besiplečiančioms kojų venoms ir patepus suteiktų lengvų kojų jausmą. Pas mamą ant kojų yra vienas venų mazgelis ir keli tinkliukai gana ryškiai matomi, tokie voratinkliai venų kaip aš vadinu. Tai patepiau dieną jai kojas, po kelių valandų mama kviečia nustebinta, ogi žiūriu, kad tų voratinklių nei ženklo nėra, o mazgelis toks šviesus ir jo vietoje nėra gumbelio, atrodo kaip mažutė bepraeinanti mėlynė... Mama sako kojos tokios lengvos atrodo, vėsina tas kremukas šiek tiek, tai tokia pakylėta pasijaučiau, nes kai gaminau nenorėjo man fazės jungtis.
Pirmi atsiliepimai po kremuko panaudojimo ir rezultatas stulbinantis smile.gif Kitą rytą mazgeliai vėl išryškėjo, bet patepus vėl viskas dingo. Žiūrėsim kaip toliau veiks kremukas. Paskantinta tokios sėkmės ketinu AZ užsisakyti dar ekstraktą vieną, kremo paturbinimui biggrin.gif
Beje, naudojau tamanus, morkų ir rozmarinų hidrolatus, vandenį, sezamo ir jojobos aliejus, medetkų co2, vitaminą E, kiparisų ir levandų EA (dariau maksimalią EA koncentraciją, 3proc.)

Dar gaminau plaukų kaukę. Plaukai slenka kuokštais, tai nutariau, kad reikia gelbėtis, nes vasarą beliks tik plikę deginti biggrin.gif Naudojau BTMS, brokolių aliejų, kokosus, jojoba ir aibę eterinių aliejų - ylangus, levandas, arbatmedį, rausvus greipfruktus, šilką ir fitokeratinus. Kas įdomiausia, kvapas gavosi net labai skanus, o maniau, kad kvapas bus tragiškas lašinant tiek skirtingų eterinių bigsmile.gif Turiu pagirti brokolių aliejų - suminkština plauką, pablizgina ir kasas padaro šilkines. O ir plovimo metu plaukų išslinko šešiskart mažiau nei įprastai, vadinasi gaminys vykęs cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 20 birželio 2011 - 10:27