Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(SECREAT @ 2011 06 18, 20:22)
ne ne,as turiu omeny,kad kaitinti ta sulfata su vandeniu.as visada viska kaitinu stikliniuose indukuose.o receptus kai paziuriu kieto sampuno vis raso kad keraminiam induky.tai galvoju gal suskils nuo to sulfato stiklas,ar ka?  biggrin.gif

As pirmus kartus dariau keramikinej grūstuvėj, o paskutinį kartą kai nemažą kiekį dariau, tai grūdau nemažam stikliniam dubeny. Nu viskas gerai smile.gif
Kaip tavo nudegimas? jau praėjo?

Aš per išliestuves tiek trypiau, kad užkunių oda visai nusidyrė. grynos žaizdos dabar.. o kas blogiausia dabar Vilniuje nieko neturiu, tad bandau suktis su turimais morkų h., aloe geliu, čampaku pomada ir ramunėlių co2.
Atsakyti
Aciu,mergaites 4u.gif

Jauciu sugadinau kruva gerio,nes manau padauginau vandens ir man skystoka mase gavosi.sunkiai i formeles dedasi,o as turiu jas figurines,norisi kad graziai atrodytu.tai gausis jauciu kose makalose,nes manau kad turejo buti ji kietesne.kai nezinau konsistencija vaizdziai kaip atrodo,tai baisu labai kazka daryti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Flos @ 2011 06 18, 22:41)
As pirmus kartus dariau keramikinej grūstuvėj, o paskutinį kartą kai nemažą kiekį dariau, tai grūdau nemažam stikliniam dubeny. Nu viskas gerai smile.gif
Kaip tavo nudegimas? jau praėjo?

Aš per išliestuves tiek trypiau, kad užkunių oda visai nusidyrė. grynos žaizdos dabar.. o kas blogiausia dabar Vilniuje nieko neturiu, tad bandau suktis su turimais morkų h., aloe geliu, čampaku pomada ir ramunėlių co2.

pasidariau arba superine priemone,arba jau praejo baisiausias perijodas nudegimo skausmo,kad vos vos juntama nugara biggrin.gif

uj unsure.gif skaudziai nuskambejo labai...bet gal pavyks issigydyti su turimomis priemonemis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 18, 22:42)
Aciu,mergaites  4u.gif

Jauciu sugadinau kruva gerio,nes manau padauginau vandens ir man skystoka mase gavosi.sunkiai i formeles dedasi,o as turiu jas figurines,norisi kad graziai atrodytu.tai gausis jauciu kose makalose,nes manau kad turejo buti ji kietesne.kai nezinau konsistencija vaizdziai kaip atrodo,tai baisu labai kazka daryti  doh.gif

Tu tik nesirūpink, svarbu, kad išsiimtų iš formelės, o tada pasidėl ir džiovink, kad ir savaitę. Aš netyčia paskutinį kartą nuskystinau, tai labai ilgai džiūvo.
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 18, 22:45)
Tu tik nesirūpink, svarbu, kad išsiimtų iš formelės, o tada pasidėl ir džiovink, kad ir savaitę. Aš netyčia paskutinį kartą nuskystinau, tai labai ilgai džiūvo.

pabuvo 20min saldytuve,tai puikiai issieme is formeles.na ziuresim kas cia gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 06 18, 12:34)
Kreipiuosi į Asta_pasta_prakasta, nes lygtais jinai pirko iš AZ base lavante. Gal pavyko pagamint kokį šampūną? Ir kokie atsiliepimai?
Aš pirkau, nes maniau, kad su juo labai paprasta - įlašini ea, pridedi ko nors pagal norą (silikono ar dar ko) ir viskas, naudoji. Bet kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių  doh.gif  gal reikia riebalinio sluoksnio atstatytojo ar putų?  g.gif  kol nesusigaudau tai net negaminu nieko, kol kas jis, kartu su ea, tarnauja kaip skystas muilas  ax.gif


aš nors ir ne Asta-... bet atsakysiu ax.gif
dariausi pora kartų šampūnus, turiu ir babasų putų atstatytoją, plius jei pridedi daugiau priedų gali nemenkai suskystėti, tada tirštinu su ksantanu, bet vienok nusprendžiau, kad per daug žaidimų, plius rezultatas manęs nelabai tenkina, o jei dar pradedi skaičiuot kiek viskas tas kainuoja, nusprendžiau verčiau naudoti kietą šampūną arba pirkt ekologišką doh.gif
Atsakyti
patarkit man, prašau, dėl visokių kremų (ir ne tik kremų) priedų, aktyvių kompenentų ir pan. - kaip juos tarpusavyje paderinti - nepridėti per daug ir žinoti, kad jie ten kaip nors tarpusavyje nesureaguos? Nes aš pvz turiu : b5 pantenolio, augalinio silikono, jūrų šilko, glicerino, hialurono rūgšties, alantoino. Darysiu drėkinantį kremuką - pagrindas - agurklių aliejus, morkų arba rugiagelių hidrolatas, gal verbenų. Norėčiau kad kremas būtų lengvas, gerai susigertų, drėkintų, gal kokią raukšlytę palygintų, poras gal pasiaurintų... tai ką man čia sudėti, kad viskas ok būtų, kokia cheminė reakcija neįvyktų g.gif ir aišku, kad suepr gerai veiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 06 18, 21:46)
tai prašau to šampūno recepto ir patarimo kaip sutirštint (gal su ksantanu?)  4u.gif


Uch:)

12ml gentle foaming base
2,5ml surfacant sweet coco
7,2ml foam babassu
5g conditioner emulsifier
83ml distiliuoto vandens
50 lašų lactic acid
5ml B5
5ml sojų proteino
1ml abrikosų aliejaus
0,6ml GSE
ir dar dėjau chna, nes prisiklausiau patarimų, kad tamsint plaukus padeda:) tai testuoju:)

tik kaip minėjau, man baisiai skystas gavos, vandenėlis
Papildyta:
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 18, 23:53)
aš nors ir ne Asta-... bet atsakysiu  ax.gif
dariausi pora kartų šampūnus, turiu ir babasų putų atstatytoją, plius jei pridedi daugiau priedų gali nemenkai suskystėti, tada tirštinu su ksantanu, bet vienok nusprendžiau, kad per daug žaidimų, plius rezultatas manęs nelabai tenkina, o jei dar pradedi skaičiuot kiek viskas tas kainuoja, nusprendžiau verčiau naudoti kietą šampūną arba pirkt ekologišką  doh.gif


Sveika:)
na aš dar tik kartą dariau skystą šampūną, bet jau matau, kad man kietas arčiau širdies (o gal turėčiau sakyt - plaukų) smile.gif
o plius ir kaina tikrai nemaža gaunasi, kai dedi visokius paturbinimus.

O dėl tirštinimo ksantanu aš irgi turėjau mintį, bet nedrįsau dar mėgint jįsmile.gif ačiū už idėjąsmile.gif
Atsakyti
Prieš savaitę gaminau drėkinantį kremą mamai ir močiutei. Su Olivem1000 ir labai maža dalimi aliejų (kokia 15%). Buvau labai tikslų receptą susikūrus, tačiau kremas gavos per tirštas, tad skystinau dapildama hidrolatų, tai viskas išsiderino. Bet gavos fantastiškai nuostabus kremas smile.gif Šį kartą nesuklydau darydama labai lengvą, drėkinantį, nes vis mamai neįtikdavau (turbūt liko kaltas NR2 vaškas ir didelis aliejų procentas). Jau po kelių kartų oda įgavo geresnį tonusą, švyti, o ir raukšlelės apnyko. Nežinau, kam būtent dėkoti, o gal visiems ingredientams. Taigi dėjau cupuasų sviesto, lelijų ištraukos, argano al., erškėtrožių al., rugiagėlių, pipirmėčių, liepų, apelsino žiedų hidrolatų, olivem 1000, hidrokomplekso, B5 provitamino, edelveisų ekstrakto, ekokonservanto. Nedėjau jokių ea, nes bijojau "sugadinti" kremą nepataikydama.
Tynka, aš visada dedu vidutines arba minimalias rekomenduojamas dozes. pagal tavo turimus resursus daryčiau turintį didelę vandeninę dalį, su alantoinu, B5, hialiurono rūgštimi, na ir gal šilko įdėčiau, kad ramintų. Žinoma po tokio sėkmingo kremo rekomenduočiau išbandyti olivem1000 emulsiklį biggrin.gif Dėl nesuderinamumo kai kur AZ puslapyje rašo su kuo netinka. O silikono nesu bandžius tai nežinau kaip jis kreme, bet kažkaip įsivaizdavau, kad jis plaukams labiausiai naudojamas..
Atsakyti
labas, mergaites,
turiu toki klausima gal kam buvo kazkas panasaus atsitike. niekada nesiskundziau savo ranku oda-ji pas mane tokia visiskai nereikli, bent jau buvo, o dabar jau savaite laiko pastebiui toki keista reiskini-visu pirstu galiukai susiraukseje lyg butu vandeny mirke kuri laika, plius jauciasi, kad jie labai isauseje.
gal kam is jusu taip buvo ir kio emetes tokiu atveju?

dekui kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 06 19, 13:54)
Tynka, aš visada dedu vidutines arba minimalias rekomenduojamas dozes. pagal tavo turimus resursus daryčiau turintį didelę vandeninę dalį, su alantoinu, B5, hialiurono rūgštimi, na ir gal šilko įdėčiau, kad ramintų. Žinoma po tokio sėkmingo kremo rekomenduočiau išbandyti olivem1000 emulsiklį biggrin.gif Dėl nesuderinamumo kai kur AZ puslapyje rašo su kuo netinka. O silikono nesu bandžius tai nežinau kaip jis kreme, bet kažkaip įsivaizdavau, kad jis plaukams labiausiai naudojamas..

Acha silikoną pirkau plaukams, tik taip į sąrašą įtraukiau smile.gif nors rašo, kad ir odai tinka. Na bandysiu kažką Čia bus trečias mano kremukas, pirmieji visia neblogi buvo, tai gal ir šitas pavyks. Ačiū už nuomonę 4u.gif
Atsakyti
dabar man jau ir Oliviem 1000 reikia doh.gif kada baigsis tie visi "reikia reikia reikia" biggrin.gif
nu siaubas:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 19, 17:15)
dabar man jau ir Oliviem 1000 reikia  doh.gif  kada baigsis tie visi "reikia reikia reikia" biggrin.gif
nu siaubas:)

Ir man jis nr1. thumbup.gif .
Atsakyti