Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(nezinoma @ 2011 06 17, 15:01)
o, ačiū už info 4u.gif
gal kokį lengva receptuką turit sausai veido odai? atrodo visko turiu, nežinau ką su kuo maišyt kad gautųs kažkas padoresnio.
ax.gif

temos pradzioje daug nuorodu i receptu blogus, gali issirinkti is daugelio varaintu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 17, 11:29)
Leikos reikia wink.gif

Taip ir padariau, ieškojau ieškojau ko nors ir staiga akis užkliuvo už piltuvėlio. Tai ir nusipirkau, bet vis tiek pilstau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tuska @ 2011 06 17, 15:55)
Laba dienele,  gal mergaites bandet kuri hidrolata is laukiniu ersketroziu ziedlapiu daryt, kazkaip jie man taip silpnai kvepiantys atrodo o taip daug prisirinkau...

Aš dariau ir šiuo metu gaminasi. Ta erškėtrožė pas mane auga, bet man atrodo, kad ji tokia kaip laukinė. Silpnokai kvepia hidrolatas. Bet kaip kvepia, kai pradedi gaminti ir apsižiūri, kad vandens neįpylei. Visi namai pakvipo. Tada visus išvariau iš virtuvės, kas smegenis savo kalbomis suko ir prisidėjau naują partiją biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nezinoma @ 2011 06 17, 12:28)
sveikos  4u.gif

norėčiau prisijungti prie jūsų 4u.gif  pastaruoju metu supratau, kad per daug chemijos aplink ir nusprendžiau atsisuskt į naturalią gamtą  bigsmile.gif
taigi, prisipirkau gyvo velnio  bigsmile.gif  ir bandžiau kažką gamint.
nieko neišėjo, nes alavijų gelis nesusirišo su jojobos aliejum. kaži kodėl? g.gif

ir toks klausimas - vakare ryte veide apipurškiu hidroliatu ir tepu aliejais. bandžiau tept tai alyvuogių, tai jojobos aliejum, bet vis vien oda sausa sausa verysad.gif  ir nebežinau ko griebtis. gal turit patarimų kokį kremuką ar aliejuką kitą naudot? ax.gif



Ar tavo būtent veido oda sausa?
Man veidas buvo išsausėjęs, net aliejai nepadėjo, kai sutrikusi skrandžio veikla buvo.
Dar vandens gerai daugiau pagerti, svarbu vanduo, ne šiaip skysčiai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2011 06 17, 20:12)
Ar tavo būtent veido oda sausa?
Man veidas buvo išsausėjęs, net aliejai nepadėjo, kai sutrikusi skrandžio veikla buvo.
Dar vandens gerai daugiau pagerti, svarbu vanduo, ne šiaip skysčiai.  smile.gif


šiaip ne tik veido, bet kai nebenaudoju jokios chemijos kūnui, o aliejukus ir jų mišinius, tai viskas gerai. bet su veidu niekaip neišeina susitvarkyt be sintetinių kremų doh.gif schmoll.gif o vandens aš per dieną išgeriu kaip priklauso - apie 2 litrus..
Atsakyti
Kreipiuosi į Asta_pasta_prakasta, nes lygtais jinai pirko iš AZ base lavante. Gal pavyko pagamint kokį šampūną? Ir kokie atsiliepimai?
Aš pirkau, nes maniau, kad su juo labai paprasta - įlašini ea, pridedi ko nors pagal norą (silikono ar dar ko) ir viskas, naudoji. Bet kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių doh.gif gal reikia riebalinio sluoksnio atstatytojo ar putų? g.gif kol nesusigaudau tai net negaminu nieko, kol kas jis, kartu su ea, tarnauja kaip skystas muilas ax.gif
Atsakyti
Su ilga šlangute užmauta ant arbatinio distiliuoti nepatiko nes šlangutė visą laika krenta (nuslysta) nuo arbatinio noseles. Nors arbatinis senoviskas ir jo nosis nėra plati bei greitai siaurejanti , bet vis tiek patoviai krito. Vyras net uždejo tokį metalinį ziedą, kad šlangutę labiau prispaustų, tačiau garai ir karštis daro savo. Po to pastebėjau, kad maistinė žarna net deformavosi nuo karsčio.

Hidrolatus naudoju veido ir kaklo prausimui, kremu gamybai, gal ir kvepalu, ...

Išvardinti augalai skirtingu metu žydi, tad hidrolatu per daug nebus. Kitus augalus džiovinu šaltajam sezonui. Galėsiu žiema distiliuoti.

Aš hidrolatus ar dezodorantus i buteliukus supilu su švirkštu be adatos, nors turiu ir maža stiklinį piltuvėlį, bet vis tiek sugebu nepataikyti.
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 06 18, 13:34)
Kreipiuosi į Asta_pasta_prakasta, nes lygtais jinai pirko iš AZ base lavante. Gal pavyko pagamint kokį šampūną? Ir kokie atsiliepimai?
Aš pirkau, nes maniau, kad su juo labai paprasta - įlašini ea, pridedi ko nors pagal norą (silikono ar dar ko) ir viskas, naudoji. Bet kuo toliau į mišką, tuo daugiau medžių  doh.gif  gal reikia riebalinio sluoksnio atstatytojo ar putų?  g.gif  kol nesusigaudau tai net negaminu nieko, kol kas jis, kartu su ea, tarnauja kaip skystas muilas  ax.gif


Joa, pirkau. bet pirkau ir visus kitus priedus.smile.gif
šampūnas man labai patinka, tiksliau ne pats šampūnas, bet plaukai po jo..o šampūnas skystas baisiai, tai galvoju, kitą kartą bandysiu kaip nors tirštinti:)

dariau ir kietą, tai kietas man labiau patiko:)
Atsakyti
Merginos,bandysiu daryti ir as kieta sampuna.vis raso,kad keramikiniam induky trinti ta koko sulfata.O netinka stiklinis? g.gif ir dar pagal save aliejus noriu sudeti,tai noriu paklausti,ar kaip ir kremu gamyboje reikia atsizvelgti i tai,kad didzioji dalis butu lengviau pasisavinamu alieju ir mazesne sunkesniu,ar nera skirtumo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 18, 20:14)
Merginos,bandysiu daryti ir as kieta sampuna.vis raso,kad keramikiniam induky trinti ta koko sulfata.O netinka stiklinis?  g.gif  ir dar pagal save aliejus noriu sudeti,tai noriu paklausti,ar kaip ir kremu gamyboje reikia atsizvelgti i tai,kad didzioji dalis butu lengviau pasisavinamu alieju ir mazesne sunkesniu,ar nera skirtumo?  smile.gif


aš visus kremus, pienelius ir kietą šampūną, nu žodžiu viską, darau tokiose kepimo tefloninėse kepimo formelėse. koks skirtumas - keraminės, stiklinės ar dar kokios tos formos.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 18, 20:20)
aš visus kremus, pienelius ir kietą šampūną, nu žodžiu viską, darau tokiose kepimo tefloninėse kepimo formelėse. koks skirtumas - keraminės, stiklinės ar dar kokios tos formos.smile.gif

ne ne,as turiu omeny,kad kaitinti ta sulfata su vandeniu.as visada viska kaitinu stikliniuose indukuose.o receptus kai paziuriu kieto sampuno vis raso kad keraminiam induky.tai galvoju gal suskils nuo to sulfato stiklas,ar ka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 18, 20:22)
ne ne,as turiu omeny,kad kaitinti ta sulfata su vandeniu.as visada viska kaitinu stikliniuose indukuose.o receptus kai paziuriu kieto sampuno vis raso kad keraminiam induky.tai galvoju gal suskils nuo to sulfato stiklas,ar ka?  biggrin.gif

Nesuskils tikrai mirksiukas.gif . Aš muilą iš šarmo darau, tai svarbu, kad nebūtų aliuminių indų ir įrankių, o indai atsparūs 100 laipsnių temperatūrai. Su stikliniais indais svarbu kad įkaitusio nekištum į šaltą vandenį, arba į šaltą indą labai karšto nepiltum. Jei reikia virti aukštoje temperatūroje, aišku būtų saugiau atsparesni indai.
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 18, 19:38)
Joa, pirkau. bet pirkau ir visus kitus priedus.smile.gif
šampūnas man labai patinka, tiksliau ne pats šampūnas, bet plaukai po jo..o šampūnas skystas baisiai, tai galvoju, kitą kartą bandysiu kaip nors tirštinti:)

dariau ir kietą, tai kietas man labiau patiko:)

tai prašau to šampūno recepto ir patarimo kaip sutirštint (gal su ksantanu?) 4u.gif
Atsakyti