Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(Jutare @ 2011 06 15, 18:26)
mano kvepia, nors darytas ne šiandien ir ne vakar  ax.gif

Mano jazminų tikrai stipriai kvepia, o erškėtrožių silpnokai. Pirktinis daug stipresnis kvapas. Nors žiedlapiai kvepia gerai. Betgi matyt reikia kvapnesnės veislės erškėtrožės, tik kad šiemet negavau jos niekur, bet žinau kur yra, kitais metais sodinsiu smile.gif .
Ar gaminote kas nors hidrolatus iš džiovintos žaliavos? Kvapas turbūt silpnesnis gaunasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 15 birželio 2011 - 21:18
QUOTE(asssandra @ 2011 06 15, 19:07)
Mano vakarykščio bijūnų distiliato jau nebeliko verysad.gif . Ką tik atlėkė MB mosuodamas tuščiu buteliuku ir šaukdamas, kad noriu jį nunuodyti biggrin.gif . Buvau supylusi į mažą mineralinio buteliuką ir pastačiusi į šaldytuvą. Tai pagalvojo, kad mineralinis, ir vienu gurkšniu išmaukė, o tada pajuto, kad kažkas ne taip. Užrašą ant butelio tingėjo perskaityti tongue.gif . Dabar laukia, kas atsitiks: pilvą pradės skaudėt ar panašiai g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jetau, gal mudviejų brangieji yra kažkada vaikystėj atskirti broliai? MB irgi taip padaro, ir vis nepasimoko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 06 15, 19:07)
Mano vakarykščio bijūnų distiliato jau nebeliko verysad.gif . Ką tik atlėkė MB mosuodamas tuščiu buteliuku ir šaukdamas, kad noriu jį nunuodyti biggrin.gif . Buvau supylusi į mažą mineralinio buteliuką ir pastačiusi į šaldytuvą. Tai pagalvojo, kad mineralinis, ir vienu gurkšniu išmaukė, o tada pajuto, kad kažkas ne taip. Užrašą ant butelio tingėjo perskaityti tongue.gif . Dabar laukia, kas atsitiks: pilvą pradės skaudėt ar panašiai g.gif

Eh tie vyrai biggrin.gif prisijuokiau balsu.
As hidroliatus irgi susipilstau i nuo vaikisku sulciu buteliukus, ir užsiklijuoju užrašiukus kas kada gaminta. Maniskis žino ir ne apsirikes neliecia.

Mano bijunu hidrolato kvapas maloniai svelnus, jazminu gerokai kvapnesnis.
Atsakyti
Gal kam pravers eteriniai aliejai ir gintaras prieš celiulitą: http://www.geroszini...jai_ir_gintaras
Man atrodo, kad mano nagučiams patinka aliejukas su gintaro pudra, per savaitę jau jaučiasi, kad nagai sutvirtėjo, tapo lygūs, žvilgantys. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 16 birželio 2011 - 09:42

Ar gaminote kas nors hidrolatus iš džiovintos žaliavos? Kvapas turbūt silpnesnis gaunasi.
[/quote]
Mane šita manija buvo apėmusi pavasarį, tai ir gaminau iš džiovintų smile.gif . Dariau iš rožių žiedlapių, ramunėlių, medetkų, morkų sėklų. Negaliu palyginti su šviežios žaliavos, nes neturiu jos ir negaminau, bet man patiko.
Atsakyti
Kaip manot, o BTMS su emulsiniu vašku nr 2 draugautų? g.gif . Galvoju gamint kremuką na tarkim su kokiais 4 proc BTMS ir 3 proc nr 2. Ar čia per daug įsifantazavau? ax.gif Gal kas bandėt?
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2011 06 16, 17:46)
Kaip manot, o BTMS su emulsiniu vašku nr 2 draugautų? g.gif . Galvoju gamint kremuką  na tarkim su kokiais 4 proc BTMS ir 3 proc nr 2. Ar čia per daug įsifantazavau? ax.gif  Gal kas bandėt?

As pamaisau BTMS su 1/3 alyvuogiu vasku is Akomos . Visai man pasiteisino thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit kame gali buti problema: jau kelintame kremuke yra vasko tokiu grudeliu, seip kremo konsistencija gera, tepasi irgi gerai, bet va tas vaskas kliuna, toks vaizdas kad neistirpes butu ar pan, nors pries jungiant fazes jis buna istirpes ( naudoju AZ nr 2) Gal kas susidurete su sia problemyte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(witulee @ 2011 06 16, 21:41)
Merginos, patarkit kame gali buti problema: jau kelintame kremuke yra vasko tokiu grudeliu, seip kremo konsistencija gera, tepasi irgi gerai, bet va tas vaskas kliuna, toks vaizdas kad neistirpes butu ar pan, nors pries jungiant fazes jis buna istirpes ( naudoju AZ nr 2) Gal kas susidurete su sia problemyte?  4u.gif


Arba nevienoda temperatura maisant (vanduo per greit atvesina nespejusi prisijungti vaska), arba kaip man viena karta - tiesiog per daug vasko smile.gif Kitu paaiskinimu nesugalvoju 4u.gif

A, dar man yra buve panasiai pati pirma karta. Klaida buvo, kad aliejus viename inde kaitinau, o kitame supylusi maisiau su vandeniu. Nuo vesesnio indo vaskas spejo issikristalizuoti dar nespejes prisijungti, o pasijuto tai jau tik kreme...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauliuxxx: 16 birželio 2011 - 20:05
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 16, 20:03)
Arba nevienoda temperatura maisant (vanduo per greit atvesina nespejusi prisijungti vaska), arba kaip man viena karta - tiesiog per daug vasko smile.gif Kitu paaiskinimu nesugalvoju  4u.gif

A, dar man yra buve panasiai pati pirma karta. Klaida buvo, kad aliejus viename inde kaitinau, o kitame supylusi maisiau su vandeniu. Nuo vesesnio indo vaskas spejo issikristalizuoti dar nespejes prisijungti, o pasijuto tai jau tik kreme...


Aciu smile.gif greiciausiai bus tame beda, kad nevienodos temperaturos, nes darau be termometro, ir tik dabar blush2.gif prisiminiau patarima, kad reikia vandenyje sulaukti mazu burbuliu ir tik tada jungti fazes.
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif

Grizau is pajurio,siaubingai nusvilusia nugara...nei gulet,nei prisiliest negaliu... verysad.gif Norisi kazko naturalaus ir kvepiancio,kas pagelbetu,nes tie kefyrai,grietines truputi pykina doh.gif gal kas netycia bandete ka nors tokiu atveju ir galetumet i az mestelt?bandysiu ir pati pagal aliejus ieskoti gydomuju savybiu,tiesiog norisi greiciau kazka pasigaminti,tad jei nepatingesite kuri,busiu be proto dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SECREAT @ 2011 06 16, 20:20)
Sveikos mergytes smile.gif

Grizau is pajurio,siaubingai nusvilusia nugara...nei gulet,nei prisiliest negaliu...  verysad.gif  Norisi kazko naturalaus ir kvepiancio,kas pagelbetu,nes tie kefyrai,grietines truputi pykina  doh.gif  gal kas netycia bandete ka nors tokiu atveju ir galetumet i az mestelt?bandysiu ir pati pagal aliejus ieskoti gydomuju savybiu,tiesiog norisi greiciau kazka pasigaminti,tad jei nepatingesite kuri,busiu be proto dekinga  4u.gif

man siemet syki prireike -dukryte pecius buvo viena diena nusvilus unsure.gif doh.gif tai kadangi nebuvo laiko kada gamyba uzsiimt, tiesiog delne sumaisiau alavijo geli ir saltalankiu alieju ir patepiau - tikrai padejo mirksiukas.gif
Atsakyti