Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(bella272 @ 2011 06 14, 11:24)
Druska naudosiu i vonia . Ji tampa labai kvapni, aromatinga nuo tu augalu su kuriais susluoksniuota smile.gif

O kokią druską geriausia naudoti? Ar jūros tinka? Ar Himalajų geriau? O gal Negyvos jūros? ax.gif
Atsakyti
nesulaukiau atsakymo del kremo atgaivinimo,tai padariau kaip paciai atrode geriausia: pasildziau krema ir hidrolato ir vel sumaisiau. Dabar jau lengvesnis,bet tepasi vis tiek kitaip,nei pirktiniai kremai.. Ne taip greitai isigeria. Bet kaip smagu savos gamybos kremas,tai negaliu atsidziaugt smile.gif reiks meistraut ka nors kunui
Atsakyti
Labukas, norėčiau ir aš prisijungti į jūsų šaunų būrį. blush2.gif labai domiuosi natūralia kosmetika (domėjimasis prasidėjo nuo to, kai gimė sūnelis, kuris yra labai alergiškas, tada ir atradau visas natūralias priemones), aišku dar nieko nesu gaminusi pati, tačiau jau laukiu pirmojo savo siuntinuko produktų, ir bandysiu daryt ką nors smile.gif pradėjau skaityti jūsų temas nuo pat pirmos, aišku užtruks kol jus pasivysiu, bet labai įdomu...tikiuosi, priimsit mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2011 06 14, 13:53)
Labukas, norėčiau ir aš prisijungti į jūsų šaunų būrį. blush2.gif labai domiuosi natūralia kosmetika (domėjimasis prasidėjo nuo to, kai gimė sūnelis, kuris yra labai alergiškas, tada ir atradau visas natūralias priemones), aišku dar nieko nesu gaminusi pati, tačiau jau laukiu pirmojo savo siuntinuko produktų, ir bandysiu daryt ką nors smile.gif pradėjau skaityti jūsų temas nuo pat pirmos, aišku užtruks kol jus pasivysiu, bet labai įdomu...tikiuosi, priimsit mane blush2.gif


aš irgi vargau, kol perskaičiau visas temas, bet labai verta. ir tai dar atrodo, kad nieko nežinau:)
o kaip galima nepriimti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 06 14, 13:58)
aš irgi vargau, kol perskaičiau visas temas, bet labai verta. ir tai dar atrodo, kad nieko nežinau:)
o kaip galima nepriimti? smile.gif


bigsmile.gif aš irgi jaučiuosi dar visai žalia, atrodo, kad labai daug ko nežinau, bet manau su laiku viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Kad jau ir kuris laikas uzsiimu su nautaralia kosmetika, klausimu visada labai daug, kurie netycia iš pokalbiu buna atsakyti.
Pvz gaminau kremuka pazystamos kolegei. Mane pamačius tiek isigeidė. Sau darau jau viens du ir gatva, o pagal užsakyma kai dariau is ketvirto karto tik gavau to ka norejau. Juokiausi kai dėl kito tiek stengiaus o neisgauna nor tu ka.
O pasirodo kaltas GSE. Kai paskaiciau kad emulsinis vaškas iš AZ nr 2 nedraugauja su GSE, tuomet viskas tapo aisku

Druska perku is Maxsimos MARSEL, tokia rupi, stambi, kainuoja 2,99Lt. Visa laika tokios turiu ir visaip ja ruosiu smile.gif
user posted image
Atsakyti
nesulaukiau atsakymo del kremo atgaivinimo,tai padariau kaip paciai atrode geriausia: pasildziau krema ir hidrolato ir vel sumaisiau. Dabar jau lengvesnis,bet tepasi vis tiek kitaip,nei pirktiniai kremai.. Ne taip greitai isigeria. Bet kaip smagu savos gamybos kremas,tai negaliu atsidziaugt smile.gif reiks meistraut ka nors kunui
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2011 06 14, 14:53)
Labukas, norėčiau ir aš prisijungti į jūsų šaunų būrį. blush2.gif labai domiuosi natūralia kosmetika (domėjimasis prasidėjo nuo to, kai gimė sūnelis, kuris yra labai alergiškas, tada ir atradau visas natūralias priemones), aišku dar nieko nesu gaminusi pati, tačiau jau laukiu pirmojo savo siuntinuko produktų, ir bandysiu daryt ką nors smile.gif pradėjau skaityti jūsų temas nuo pat pirmos, aišku užtruks kol jus pasivysiu, bet labai įdomu...tikiuosi, priimsit mane blush2.gif


Mielai prasom 4u.gif Sitoj srity, kuo daugiau zinai, tuo geriau supranti, kad dar nieko nezinai... biggrin.gif Uztat kiek erdves eksperimentams tongue.gif

QUOTE(Cosette @ 2011 06 14, 15:30)
nesulaukiau atsakymo del kremo atgaivinimo,tai padariau kaip paciai atrode geriausia: pasildziau krema ir hidrolato ir vel sumaisiau. Dabar jau lengvesnis,bet tepasi vis tiek kitaip,nei pirktiniai kremai.. Ne taip greitai isigeria. Bet kaip smagu savos gamybos kremas,tai negaliu atsidziaugt smile.gif reiks meistraut ka nors kunui


Neskubek smile.gif Isbandyk ivairius emulsiklius, lengvesnius aliejus, isbandyk ivairius hidrolatus (paskutiniu metu pamegau alavijo sultis vietoj vandens pilti - liuks drekina). Tikrai atrasi, kas tavo odai patinka ir net labiau, nei pirktiniai kremai wink.gif

Buvo kelioms dienoms grizusi vyro sesuo is Italijos, tai kol jos pageidavimu sarasa ivykdziau, tris dienas raganavau - diena ir nakti lotuliukas.gif
Viename kreme Bacti Pur is AZ "susipyko" su kazkuria sudetine dalim ir krema napataisomai sutrauke... Buvo labai pikta doh.gif Ir apskritai, paskutiniu metu mano kremu fejos, matyt, isejo atostogu, visi kremai krecia man isdaigas - tai atsiskiria, tai pastoveje suskysteja, tai per daug sutirsteja... Reik atsikvept, daugiau pasiskaityt ir vel bandyt biggrin.gif
Atsakyti
gal kokių knygų būtų galima paskaityti, gal žinote, mačiau rašėt, kad yra tokia aromaterapija nuo a iki ž, gal dar kokių yra?
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 14, 15:02)
Neskubek smile.gif Isbandyk ivairius emulsiklius, lengvesnius aliejus, isbandyk ivairius hidrolatus (paskutiniu metu pamegau alavijo sultis vietoj vandens pilti - liuks drekina). Tikrai atrasi, kas tavo odai patinka ir net labiau, nei pirktiniai kremai wink.gif
netycia du kartus idejau ta pati (rasau is telefono). Alijosiaus jau planuoju is az isigyt,nes ir viena ji tikriausiai gerai naudot. Savo kremui proporcijas emiau is az,tik alieju rusiu primaisiau savo nuoziura - pagrindui sezamu, po to argano ir tamanu. Tik vaska sveriau virtuvinem svarstyklem,kur paklaida 1gramas biggrin.gif Tamanu lygtais randelius gydo.. Pas mane po jaunatviniu spuogu kakta kaip menulio pavirsius smile.gif tai tikiuosi,kad jis 'isgydys'. O siaip po kiek laiko naudojimo pradedat realiai matyt pokycius?
Atsakyti
Pabūsiu įkyri biggrin.gif
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 13, 14:45)
Etama jau išsiklausinėjo, dabar mano eilė biggrin.gif

Noriu kokio nors skanaus absoliuto iš AZ, reikia patarimų kaip jie kvepia, laikosi ir pan.  Mėgstu rytietiškus, vaisinius, gėlinius, citrusinius kvapus, ne mano uoslei saldūs, saldaininiai kvapai.

Tai va, noriu kažko, o nežinau ko blush2.gif Kokius absoliutus turit, kokie kvapai? Kol kas akys labiausiai krypsta į čampakas, labdaną, mėlynąjį lotosą ir šitą

Patarkit, reikia ir man užsiprekinti vasarai skanių kvapų 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, aroma-zone kuo skiriasi Fragrance cosmétique nuo Extrait aromatique? blush2.gif
Atsakyti