Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(SaDa @ 2011 06 13, 20:14)
o tu ir darai hidrolata pagal si aprasyma? http://www.patisau.l...ba-namuose.html
per kiek laiko pasigamina? Ar labai sudetinga?

Taip, darau pagal si aprasyma. Tik nededu ranksluoscio, nes pirma karta kai bandziau viskas nulasedavo per krastelius butent i ranksluosti. Laiko siektiek uzima, nuo valandos iki 2val. Nesudetinga, leduku bunu sociai prisisaldzius i indelius, man daug ju susinaudoja.
Papildyta:

Man labai gerai tiko distiliavimui garu puodas.(puodas metalinis, skirtas ant dujines virykles) I viena skyriu dedu zaliava, i kita dedu induka i kuri renkasi laseliai, o ant virsaus stiklini inda, ir viskas labai gerai gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bella272: 13 birželio 2011 - 21:11
Taip noretusi pasigaminti savo hidrolato. Bet niekaip nesuprantu , kaip jus visa tai darot. Gal galima imesti vaizdines medzgiagos
Atsakyti
sveikos. As taip pat dariau hidrolatus - bijunu,kuriame beveik nera kvapo ir jazminu - turi skanu lengva kvapa. Bet jie bus naudojami tik del kvapo,nes gydomuju jokiu savybiu neturi,taip? Vakar googlinau,ieskojau apie jazmina musu darzini tai neradau informacijos.


O vakar pirma kartz gaminau krema - super jausmas! Tik kazko jis man labai sunkus. Dariau su emulsiniu nr2 is Az. Galvoju,kad gal reiktu dar vandenines dalies ipilt,bet kaip? Susildyt vel krema ir vandenine dali?
Atsakyti
Cia viskas labai aiskiai ir parastai parodyta kaip pasigaminti hidrolata
http://www.patisau.l...ba-namuose.html
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 06 13, 19:10)
Man labai gerai tiko distiliavimui garu puodas.(puodas metalinis, skirtas ant dujines virykles) I viena skyriu dedu zaliava, i kita dedu induka i kuri renkasi laseliai, o ant virsaus stiklini inda, ir viskas labai gerai gaunasi thumbup.gif

O super mintis thumbup.gif Jau ir aš noriu bandyti to hidrolato gamybą tongue.gif
Paklausiu smulkiau - apačioje dedate vanuo+žaliava? o ant to "kiaurabliūdžio" dalies dedate indelį mažesnio skersmens, taip?

Sakykit - žaliava - geriau džiovinta ar šviežia?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 13, 17:40)
Sekantis gaminys tepaliukas nagams( vis besisluoksniuojantiems): argano aliejus, gintaro pudra, mirų ea, ylangų ea. Koks bus rezultatas ilgiau panaudojus, parašysiu vėliau, jei kam įdomu.


man bus idomu mirksiukas.gif 4u.gif tikrai pasigirk, kaip ten bus su naguciais bigsmile.gif


as vakar irgi gaminau krema su BTMS - kunui mirksiukas.gif dejau apie 3 proc -gavos konsistencija kaip putos mirksiukas.gif nu zinokit, man visai patiko thumbup.gif thumbup.gif

einu palominos dezodoranto ieskot bigsmile.gif
Atsakyti
laba dienele, as vel merginos su savo durnais klausimais apie ta ph ax.gif tai jei gerai suprantu kremo ph lemia jame panaudotas emulsiklis, tarkim su emulsiniu vasku is az Nr2 ir su BTMS pagamintu kremu ph skirsis taip iseina, ir nusistatyti ph galima imerkus tas juosteles i krema ar ne?labai jau man patiko tas BTMS tik norisi visus niuansus issiaiskinti.aciu visoms labai uz info
thumbup.gif
Atsakyti
mergaites o kukuruzu miltai ir kukuruzu krakmolas tas pats? Pradejau gaminti Palominos dezodoranta ir va susimasciau tik dabar ar cia tas pats?
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2011 06 14, 09:55)
O super mintis  thumbup.gif  Jau ir aš noriu bandyti to hidrolato gamybą  tongue.gif
Paklausiu smulkiau - apačioje dedate vanuo+žaliava? o ant to "kiaurabliūdžio"  dalies dedate indelį mažesnio skersmens, taip?

Sakykit - žaliava - geriau džiovinta ar šviežia?

Butent taip ir darau. Kol visko yra dedu žaliava šviežia, bet galima ir dziovinta.
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 06 14, 10:57)
mergaites o kukuruzu miltai ir kukuruzu krakmolas tas pats? Pradejau gaminti Palominos dezodoranta ir va susimasciau tik dabar ar cia tas pats?

Kukuruzu miltai ir krakmolas yra atskiri produktai.
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 06 14, 12:10)
Butent taip ir darau. Kol visko yra dedu žaliava šviežia, bet galima ir dziovinta.
Papildyta:

Kukuruzu miltai ir krakmolas yra atskiri produktai.



nu va, reiks eit ieskot kukuruzu krakmolo, o jau taip norejau isbandyt unsure.gif
Atsakyti
Noriu pakartoti klausimą : kam naudojate druskytę su žiedais( jazminų arba bijūnų)? ax.gif
Ir dar noriu paklausti: jei hidrolatą gaminant išgaruoja visas vanduo ir žaliava kažkiek prisvyla, tai to viso hidrolato jau nebenaudoti( sugadintas)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 14 birželio 2011 - 10:23
Druska naudosiu i vonia . Ji tampa labai kvapni, aromatinga nuo tu augalu su kuriais susluoksniuota smile.gif
Atsakyti