Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 13, 13:01)
Aš an aprašyme perskaičiau, kad aliejų dėti iki 10 proc,

Čia kalbama apie plaukus buvo-dedant daugiau nei 10proc. aliejaus gali būti jau per riebu naudoti po plovimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 13, 17:36)
kokie butu atsiliepimai apie sias svarstykles? Kaina gera, gundausi pirkti, nes mano turimos nelabai tikslai sveria.
http://www.bodylink....p...rt&Itemid=2


Gerai sveria, tik kartais erzina, kad per greit "sumasto" issijungti (atseit, per ilgai nenaudoji), nezinau, ar eina kaip nors ta perreguliuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaule @ 2011 06 13, 16:36)
kokie butu atsiliepimai apie sias svarstykles? Kaina gera, gundausi pirkti, nes mano turimos nelabai tikslai sveria.
http://www.bodylink....p...rt&Itemid=2


http://www.buyincoin...oduct-1545.html
Tokios pat, tik pigiau. Sveria man jos gerai. A6 jomis patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 13, 00:06)
Net nemoku paaiskinti, kvapas svelnus, saldus, moteriskas. Megstu ji dar "paskaninti" kokia lengvesne geliu ar vaisiu nata, nes nesu megeja grynai saldziu kvapu smile.gif
Dariau kelias plauku kaukes, su 8% BTMS ir 40% alieju, gavosi maloniai tirstas, vidutinio riebumo kremas. BTMS dazniau naudoja plaukams del jo kondicionuojancio ir ph mazinancio poveikio, na ir dar todel, kad jis neriebus, bet alieju deti drasiai galima ir daugiau kaip 10%, jei norisi  4u.gif



as tai labai isismylejau BTMS, visada gaunasi liux kremuku konsistencija, ir veidui tinka. Na reiktu aisku is AZ pabandyti emulsikli kur jus naudojat, gal butu dar geriau smile.gif
Atsakyti
O pas mane šiandien gaminimo diena nuo pat ryto iki dabar ( ką tik baigiau, užteks šiai dienai). Prisidariau erškėtrožių hidrolato visą litrą yahoo.gif
Pasigaminau dezodorantą pagal palominos bloge esantį receptą. Nuo ryto esu pasitepus , vis dar kvepia ir neprakaituoja thumbup.gif . Tik aš papildomai dar pyliau skystų aliejų, nes palomina rašė, kad jai per kietas gavosi.
Dar pagaminau dukrelei nuo uodų sukandimo tepaliuką. Vargšiukę žiauriai sukando uodai. Tepiau pradžioje tik sviestmedžiu ir kitą dieną beveik nebuvo nei žymės. O šiandien dar pagaminau iš sviestmedžio, migdolų aliejaus, tamanų al. hamamelio hidrolato ir levandų ea. Kad geriau teptųsi, nei tik grynas sviestmedis, bet riebokas gavosi. Jeigu tepti tik įkandimo vietą, tai gerai bus, bet kadangi ji buvo sukąsta vos ne ištisai , tai tepiau visas kojas.
Sekantis gaminys tepaliukas nagams( vis besisluoksniuojantiems): argano aliejus, gintaro pudra, mirų ea, ylangų ea. Koks bus rezultatas ilgiau panaudojus, parašysiu vėliau, jei kam įdomu.
Paskutinis gaminys kūnui. Gaminau su BTMS . Rezultate gavosi visai nieko, bet gamybos procesas nelabai vykęs, nes vis tirštinau . Gaminau pirmą kartą su btms, paėmiau per mažai. Gavosi per skystas. Tada jau į faktiškai gatavą kremą dėjau dar guaro gumos su hidrolatu, po to dar btms ištirpdžiau, sumaišiau su jau pagaminto kremo mažu kiekiu ir sudėjau. Na ir gavosi visai gerai. Gaminau dukrai, bet jai visi mano kvapai nepatinka, jai norisi tokių ale braškinių, o aš tokių neturiu. Dėjau aliejų su apsauga nuo saulės, DHA, alavijo gelio. Turėtų būti neblogas, panaudosim, pamatysim. Tik emulsikliai man nepatinka ant odos ir viskas. Man jau geriau su bičių vašku. Dar bandysiu tą iš AZ Olivem 1000, kai turėsiu.
Na va ir prisigyriau , visi namai kvepia rožėmis. Dar gardenija žydi po nosimi, bijūnai vazoje. Vasara...... yahoo.gif
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 06 13, 18:30)
as tai labai isismylejau BTMS, visada gaunasi liux kremuku konsistencija, ir veidui tinka. Na reiktu aisku is AZ pabandyti emulsikli kur jus naudojat, gal butu dar geriau smile.gif

O kiek % jo dedi? Bėgu pjauti žolytės, pasakysiu po to kaip dezodorantas laikė, nes tikrai šiltoka bus man biggrin.gif
Atsakyti
paskaiciau kad buvo mergaiciu hidrolata pasigaminusiu, nu jus saunuoles, man atrodo kazkaip labai sudetingas procesas.
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 13, 16:49)
http://www.buyincoin...oduct-1545.html
Tokios pat, tik pigiau. Sveria man jos gerai. A6 jomis patenkinta.

Ačiū už minty 4u.gif Užsisakiau svarstykles sveriančias iki 200 gr. 0,01 gr. tikslumu, jei gerai svers, viskas bus kaip vaistinėje biggrin.gif

Mergaites, dėl namie gamintų hidrolatų, jūs šaunuolės unsure.gif Gaila, kad pas mus aplinkui tik daugiabučiai doh.gif
Atsakyti
Ir as turiu tokias pacias svarstyklytes kaip paveikselyje (is buyincoins), man jos gerai sveria, o kaina perpus mazesne . Tiek kad siektiek reikia palaukti kol pareis.

Pasiskaicius apie hidroliatu gamyba prisigaminau ir as smile.gif roziniu bijunu ir jazminu. Tetai visa kruma nuraskiau tongue.gif pasidariau su druska sluoksniuotus jazminu ziedus. Buvau ir alyvu pasidarius, tos druskytes jau isdovanotos.

Dabar kone kas vakara turiu veiklos su hidroliatais smile.gif , tiek visko norisi pasidaryti.


Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 06 13, 20:24)
Ir as turiu tokias pacias svarstyklytes kaip paveikselyje (is buyincoins), man jos gerai sveria, o kaina perpus mazesne . Tiek kad siektiek reikia palaukti kol pareis.

Pasiskaicius apie hidroliatu gamyba prisigaminau ir as  smile.gif roziniu bijunu ir jazminu. Tetai  visa kruma nuraskiau tongue.gif pasidariau su druska sluoksniuotus jazminu ziedus. Buvau ir alyvu pasidarius, tos druskytes jau isdovanotos.

Dabar kone kas vakara turiu veiklos su hidroliatais smile.gif , tiek visko norisi pasidaryti.



o tu ir darai hidrolata pagal si aprasyma? http://www.patisau.l...ba-namuose.html


per kiek laiko pasigamina? Ar labai sudetinga?
Atsakyti
QUOTE(bella272 @ 2011 06 13, 19:24)
Ir as turiu tokias pacias svarstyklytes kaip paveikselyje (is buyincoins), man jos gerai sveria, o kaina perpus mazesne . Tiek kad siektiek reikia palaukti kol pareis.

Pasiskaicius apie hidroliatu gamyba prisigaminau ir as  smile.gif roziniu bijunu ir jazminu. Tetai  visa kruma nuraskiau tongue.gif pasidariau su druska sluoksniuotus jazminu ziedus. Buvau ir alyvu pasidarius, tos druskytes jau isdovanotos.

Dabar kone kas vakara turiu veiklos su hidroliatais smile.gif , tiek visko norisi pasidaryti.

Aš tai jazminus džiovinau, o su drauska kas gaunasi? Čia voniai gal? Dezodorantas tikras gėris. Grįžau žolę nusipjovus, o pažastėlės mano ne tik kad kvepia sau skaniai bergamote, bet ir sausos,ko iš tikrųjų net nesitikėjau. Mesiu šalin savo amonio kristalą. Ir sūnui pagaminsiu, nes jam blogai nuo dezodorantų pirktinių. Kuo toliau, tuo daugiau visko norisi gaminti. lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(SaDa @ 2011 06 13, 20:14)
o tu ir darai hidrolata pagal si aprasyma? http://www.patisau.l...ba-namuose.html
per kiek laiko pasigamina? Ar labai sudetinga?

Kai išmokau, tai visai nesudėtinga. Tik reikia daug didelių ledo gabalų prisišaldyt, kad užtektų. Aš visą šaldiklio stalčių pridėjau ir dar kitame yra. Aš kadangi turiu Bauer firmos puodus, tai man viskas labai gerai gaunasi, nes dubuo idealiai atitinka puodo dydį, apsuku rankšluosčiu, bet galvoju kokią nors tarpinę iš gumos pasidaryti. O į vidų dedu tarkutę ( taip pat iš komplekto), ant jos lėkštę iš Rimi kur už lipdukus buvo, dydis liuks ir krašteliai užriesti tokie. Tai man gavosi labai geras distiliavimo komplektas. Nieko nenugaruoja, gaunasi daug. Telieka kaitrą atitaikyti. Sėkmės. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 13, 19:40)
Papildyta:

O kiek % jo dedi? Bėgu pjauti žolytės, pasakysiu po to kaip dezodorantas laikė, nes tikrai šiltoka bus man  biggrin.gif



BTMS dedu 5-6%
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 13, 16:51)
Čia kalbama apie plaukus buvo-dedant daugiau nei 10proc. aliejaus gali būti jau per riebu naudoti po plovimo smile.gif

Jau supratau biggrin.gif
Atsakyti