Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

aciu labai visoms uz nuomones apie BTMS, ir dar man tundrai iskilo klausimas ar tai blogai ar gerai kad BTMS mazina ph blush2.gif as pasidariau kunui krema su vandenine ir aliejine faze, vandenines fazes 60% tai man gavosi labai malonus purus minkstas kremukas, kitaip nei su emulsiniu vasku is AN( vis atsijunginedavo vanduo su aliejum ilasinus GSE, nors ir temperaturas matuodavau) ir jau buvau praradus vilti ir benuleidzianti rankas pasigaminti grazios konsistencijos kremuka, ir pabandziau BTMS viskas puikiai, tik pasiskaiciau kad jis daugiau plauku kaukems tinkamas, tai sakau ar nepadarys kokio neigiamo poveikio veido odai, jei jis nelabai skirtas tam vat. g.gif



Atsakyti
nepadarys, nebijok:)

ačiū visoms už patarimus dėl kvapų aciuks.gif prisiduosiu ką įsigijau
Atsakyti

Dariau kelias plauku kaukes, su 8% BTMS ir 40% alieju, gavosi maloniai tirstas, vidutinio riebumo kremas. BTMS dazniau naudoja plaukams del jo kondicionuojancio ir ph mazinancio poveikio, na ir dar todel, kad jis neriebus, bet alieju deti drasiai galima ir daugiau kaip 10%, jei norisi 4u.gif
[/quote]
Aš an aprašyme perskaičiau, kad aliejų dėti iki 10 proc, tai daugiau ir nebandžiau, nebuvo ir poreikio, nes kūnui pienelius mėgstu lengvus ir skystesnius, tai dedu minimaliai BTMS ir nedaug aliejų smile.gif . Plaukams balzamą darau ir su 10 proc BTMS, bandysiu ir aliejų padauginti, ačiū 4u.gif .
Atsakyti
gal kas turit susirase, kas tinka nuo striju? ar gal receptuka turit isbandyta ir verta demesio? 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Etama jau išsiklausinėjo, dabar mano eilė biggrin.gif

Noriu kokio nors skanaus absoliuto iš AZ, reikia patarimų kaip jie kvepia, laikosi ir pan. Mėgstu rytietiškus, vaisinius, gėlinius, citrusinius kvapus, ne mano uoslei saldūs, saldaininiai kvapai.

Tai va, noriu kažko, o nežinau ko blush2.gif Kokius absoliutus turit, kokie kvapai? Kol kas akys labiausiai krypsta į čampakas, labdaną, mėlynąjį lotosą ir šitą

Patarkit, reikia ir man užsiprekinti vasarai skanių kvapų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuska @ 2011 06 13, 12:27)
aciu labai visoms uz nuomones apie BTMS, ir dar man tundrai iskilo klausimas ar tai blogai ar gerai kad BTMS mazina ph blush2.gif as pasidariau kunui krema su vandenine ir aliejine faze, vandenines fazes 60% tai man gavosi labai malonus purus minkstas kremukas, kitaip nei su emulsiniu vasku is AN( vis atsijunginedavo vanduo su aliejum ilasinus GSE, nors ir temperaturas matuodavau) ir jau buvau praradus vilti ir benuleidzianti rankas pasigaminti grazios konsistencijos kremuka, ir pabandziau BTMS viskas puikiai, tik pasiskaiciau kad jis daugiau plauku kaukems tinkamas, tai sakau ar nepadarys kokio neigiamo poveikio veido odai, jei jis nelabai skirtas tam vat. g.gif

Jei tas emulsinis vaskas tas pats kaip AZ nr.2, tai jis nelabai draugauja su GSE, gal del to ir atsiskyre. Arba proporcijos buvo netinkamos. Pastebejau, kad jei dar neprilasinus jokiu priedu vis tiek atsiskiria aliejus, reikia dapilti vandens, o jei vanduo - aliejaus arba vasko.
O BTMS tik kazkiek pamazina ph, bet nera kazkokia rugstis, kad pakenktu odai... Sausa oda "megsta" ph 6, normali - apie ph 5,5, riebi - ph 5, plaukai - ph 4-5. Manau, ir nuo plauku sausumo priklauso. Jei tau kremukas malonus, oda nesudirgsta nesauseja, vadinasi, viskas gerai, jai patinka mirksiukas.gif

QUOTE(bonda @ 2011 06 13, 14:16)
gal kas turit susirase, kas tinka nuo striju? ar gal receptuka turit isbandyta ir verta demesio? 4u.gif  mirksiukas.gif

Makadamijos, migdolu, avokado aliejai, kakavos, sviestmedzio, mango sviestai. Visi priedai, didinantys odos elastinguma, pvz., gebenes ekstraktas, Kigelia, dar svarbu labai drekinti, gali deti glicerino, drekinancio komplekso, aloe vera. Del hidrolatu nezinau...
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 13, 13:54)
Jei tas emulsinis vaskas tas pats kaip AZ nr.2, tai jis nelabai draugauja su GSE, gal del to ir atsiskyre. Arba proporcijos buvo netinkamos. Pastebejau, kad jei dar neprilasinus jokiu priedu vis tiek atsiskiria aliejus, reikia dapilti vandens, o jei vanduo - aliejaus arba vasko.
O BTMS tik kazkiek pamazina ph, bet nera kazkokia rugstis, kad pakenktu odai... Sausa oda "megsta" ph 6, normali - apie ph 5,5, riebi - ph 5, plaukai - ph 4-5. Manau, ir nuo plauku sausumo priklauso. Jei tau kremukas malonus, oda nesudirgsta nesauseja, vadinasi, viskas gerai, jai patinka  mirksiukas.gif
Makadamijos, migdolu, avokado aliejai, kakavos, sviestmedzio, mango sviestai. Visi priedai, didinantys odos elastinguma, pvz., gebenes ekstraktas, Kigelia, dar svarbu labai drekinti, gali deti glicerino, drekinancio komplekso, aloe vera. Del hidrolatu nezinau...


kazkada KN klausiau del jau esamu striju, tai sake labai gerai tinka italinio slamucio EA, bet jo reikia dideles koncentracijos arba net gryna galima tepti ant pacios strijos. Tik nestumo metu negalima naudoti. Dar manau tiktu ersketuogiu aliejus misinyje su kazkuo, tamanai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 13 birželio 2011 - 13:00
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 13, 14:45)
Etama jau išsiklausinėjo, dabar mano eilė biggrin.gif

Noriu kokio nors skanaus absoliuto iš AZ, reikia patarimų kaip jie kvepia, laikosi ir pan.  Mėgstu rytietiškus, vaisinius, gėlinius, citrusinius kvapus, ne mano uoslei saldūs, saldaininiai kvapai.

Tai va, noriu kažko, o nežinau ko blush2.gif Kokius absoliutus turit, kokie kvapai? Kol kas akys labiausiai krypsta į čampakas, labdaną, mėlynąjį lotosą ir šitą

Patarkit, reikia ir man užsiprekinti vasarai skanių kvapų 4u.gif

Ir dar prie to pačio paklausiu - ar bandėte kas tas nulupamas veido kaukes iš AZ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galite parašyti receptą kaip pasigaminti lengvesni losjoną makiažui nuvalyti.
Atsakyti
QUOTE(tuska @ 2011 06 13, 10:27)
aciu labai visoms uz nuomones apie BTMS, ir dar man tundrai iskilo klausimas ar tai blogai ar gerai kad BTMS mazina ph blush2.gif as pasidariau kunui krema su vandenine ir aliejine faze, vandenines fazes 60% tai man gavosi labai malonus purus minkstas kremukas, kitaip nei su emulsiniu vasku is AN( vis atsijunginedavo vanduo su aliejum ilasinus GSE, nors ir temperaturas matuodavau) ir jau buvau praradus vilti ir benuleidzianti rankas pasigaminti grazios konsistencijos kremuka, ir pabandziau BTMS viskas puikiai, tik pasiskaiciau kad jis daugiau plauku kaukems tinkamas, tai sakau ar nepadarys kokio neigiamo poveikio veido odai, jei jis nelabai skirtas tam vat. g.gif


emulsinis is AN (toks pats kaip AZ emulsinis vaskas 2, tad galit ten daugiau pasiskaityt) su GSE ne itin sudraugauja, keiskit konservanta mirksiukas.gif
Atsakyti
kokie butu atsiliepimai apie sias svarstykles? Kaina gera, gundausi pirkti, nes mano turimos nelabai tikslai sveria.
http://www.bodylink....p...rt&Itemid=2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssaule: 13 birželio 2011 - 15:36
QUOTE(ssaule @ 2011 06 13, 16:36)
kokie butu atsiliepimai apie sias svarstykles? Kaina gera, gundausi pirkti, nes mano turimos nelabai tikslai sveria.
http://www.bodylink....p...rt&Itemid=2


aš turiu tokias pat, tik pirkau ne iš šitos parduotuvės.
man tai patinka jos, sveria tiksliai, problemų neturiu:)
Atsakyti