Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Tai tuomet sugar mirror kaip ir atkrenta, ačiū 4u.gif
O šiaip įdomumo dėlei, su sugar mirror gaunasi labiau skystesnis blizgis ar labiau tirštesnis/lipnus?
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 19:13)
dariau su sugar mirror, tai ilgainiui visi blizgučiai (mica) ir spalva (dėjau burokėlių sulčių koncentratą), nusėdo ant dugno ir taip pasiliko (pakračius nebesusiplaka), nežinau ar čia dėl to sugar mirror ar aš ką ne taip padariau, tiesiog toks rezultatas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 12 birželio 2011 - 18:19
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 18:16)
tas pokvapis tai ir bus matyt mano minėta 'pigena', kaip aš ją įsivaizduoju  doh.gif gal kada draugė kokia duos pauostinėti, įvertinsiu pati. tam kartui melionų manau neimsiu g.gif galir akciją dar kada pametės:))
persikus jau maždaug nutuokiu iš aprašymo, turėtų atitikti lūkesčius jei primena sultis drinks_cheers.gif
žemuoges ir pati aplenkiau, nelabai norėčiau turbūt jų kvapo, o jei dar be galo stiprus doh.gif
oi, dėl kokoso ekstrakto/ EA doh.gif prasti prisiminimai, baisus man tas kvapas buvo. nėra geriau už kokybišką kokosų al. ar monoi, jau kvėpinimui tai nesinori kokios tai atmainos pirkti.
Moorea kažkas panašaus į gardeniją? nelabai girdėta, nenutuokiu kvapo, nors ir tik ką aprašymą paskaičiau. turbūt bus panašu į monoi-stipru ir gėliška g.gif pasižymėsiu.
o medvilnės kvapas toks silpnas, kad vos uodžiamas, ar gerai uodžiamas, bet pats iš savęs nėra toks stiprus? jei gerai supratau palyginimą su sintetinių losjonų pokvapiais, tai būtų idealus variantas kogero. man patinka kai ir permuša netenkinančius kvapus, ir nesinori čiaudėti nuo pačio kvapo 'aitrumo'. o kaip tau rožių, levandų kvapai, patinka nosiai ar ne? kad jau prakalbom apie moteriškumą, teko girdėti, gal neiškraipysiu-kad tikrai moteriai (hormoniniu atžvilgiu) turi patikti rožės, o man jos nelabai-kažkas iš senovės, močiučių. žodžiu, netinka smile.gif
ne, AZ vanilės neturiu 4u.gif ir pasižiūrėjau, kad ne apie tą pačią vanilę kalbėjom-aš apie fitolį rašiau:)


levandas naudoju mišiniuose, taip patinka, o vienos kaip ir rožės kvapas normalus-"nepurto", bet ir tikrai yra labiau patinkančių-pvz nerolio jei kalbant apie brangesnius arba ylang-ylang jei apie pigesnius.
Girdėjau ir aš tokią mintį apie rožes ir moteriškumą, gal mano atveju tai ir atitiktų teisybę, nes tiek patinka tiek ir jaučiuosi moteriška, matyt nepriaugau dar iki to tikrojo moteriškumo-nors jau ir 30 stuktelėjo lotuliukas.gif , dar girdėjau, kad tos kurios dievina rožių kvapą yra gan pažeidžiamos kalbant apie neigiamą išorinę energiją ir net toks poveikis atsiranda tiesiog ilgiau panaudojus rožes. Kiek tai tiesa, kol kas neišbandyta...
medvilnės kvapas tikrai nėra intensyvus, labiau toks, matyt, kokį sintetiniuose produktuose naudotų išgauti švaros (bet ne gaivos) kvapą, galbūt tokį dėtų į a la neutralias kūno priežiūros priemonės.
Papildyta:
QUOTE(Tendre @ 2011 06 12, 18:18)
Tai tuomet sugar mirror kaip ir atkrenta, ačiū 4u.gif
O šiaip įdomumo dėlei, su sugar mirror gaunasi labiau skystesnis blizgis ar labiau tirštesnis/lipnus?

ne lipnus ir skystesnis nei pirktiniai būna, nors dėjau taumedžio, galvojau bus tirštesnis doh.gif labai greit "nusivalgo"...
Atsakyti
Sveikos mergaites.norejau patarimo jus cia jau visos labai patyrusios kosmetikos gamyboje, kazin ar vien tik su BTMS krema veidui arba losjona kunui galima daryti, nebededant jokio kito emulsiklio? gal kuri daretes sitaip . ax.gif aciu labai
Atsakyti
Etama, aš turiu az vanilės fitolį. Jis man lygiai toks pat kaip kažkada namuose gamintas iš vienos ankšties ir kokių 10 ml aliejaus. Labai silpnas, kvapas kažkas panašaus kaip į cukraus pudrą būtų įmaišyta vos vos vanilės.. o pasitepus labai greitai prasivedėja, ir ant kūno lieka vos vos juntamas saldumas. Na su monoi ar tuo pačiu kokosų aliejumi nėra nė ką lyginti.
va po 10 minuciu ant rankos visai nejaučiu kvapo. beje, an neturejau, negaliu palygint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flos: 12 birželio 2011 - 18:50
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 19:23)
jei švelnus kvapas, tai tikriausiai smirduko aliejų mišinio neužgožtų biggrin.gif ar turėjai tokį fitolį iš AN? palygintumei, AN pvz. silpnokas. turbūt labiau vertėtų namie gamintis smarkiai koncentruotą fitolį.
ačiū už rekomendaciją drinks_cheers.gif

Etama, nusišnekėjau - aš tau ne apie vanilę, o apie karamelę rašiau, tik pavadinimą ne tą parašiau biggrin.gif

QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 19:57)
O tą vanilę iš AZ turit? nes aš turiu šitą, tai viena per stipri, bet realiai sakyčiau kvapas kaip vanilės ankšties, tai neatrodo tikrai dirbtinis, o ir mišiniuose gerai laikosi, tik va nesugalvoju kur ją tirpint, nes kai dariausi aliejinius kvepaliukus, tai taip ir liko plaukioti tamsūs lašeliai. vanilė

Aš susipainiojau - apie karamelę rašiau, o ne apie vanilę blush2.gif

QUOTE(Tendre @ 2011 06 12, 20:07)
Gal kuri esate gaminusi blizgius ir su lanolinu iš AZ lanolinas ir su sugar mirror sugar mirror rolleyes.gif
Kokie jų skirtumai praktiškai?
L mažai info AZ puslapy, vieno tankis nurodytas, kito ne ir pan. Gal su kažkuriuo gaunasi skystesnis, su kitu tirštesnis blizgis ir pan? IŠ aprašymų galima suprasti tik, kad vienas jų sukuria šlapių lūpų efektą.

Dariau su lanolinu, patiko blizgio konsistencija, suteikia šlapių lūpų efektą

QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 20:13)
dariau su sugar mirror, tai ilgainiui visi blizgučiai (mica) ir spalva (dėjau burokėlių sulčių koncentratą), nusėdo ant dugno ir taip pasiliko (pakračius nebesusiplaka), nežinau ar čia dėl to sugar mirror ar aš ką ne taip padariau, tiesiog toks rezultatas unsure.gif

Man tas pats drinks_cheers.gif
Dariau su lanolinu, burokėlių sulčių ekstraktu, ir dviem žėručiais - vienas iš AZ, kitas iš gyvosios kosmetikos. Po kokių 2sav naudojimu tie blizgučiai iš gyvosios kosmetikos susibumbulavo ir niekaip neina jš išmaišyti doh.gif Prieš tai galvojau, kad kalti tie žėručiai iš gyvosios kosmetikos, bet paskui dariau draugei tik su AZ žėručiais, irgi spalva sušoko. Tačiau aš vis tiek naudoju - gražiai paryškina lūpas, suteikia šlapių lūpų efektą. Neduoda kažkokios labai ryškios spalvos, tačiau patepus lūpos paryškinamos.

QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 20:32)
ne lipnus ir skystesnis nei pirktiniai būna, nors dėjau taumedžio, galvojau bus tirštesnis  doh.gif  labai greit "nusivalgo"...

O man gavosi kiek lipnokas ir tirštokas, labai ilgai išlieka, net pavalgius jaučiu, kad yra likučiai ant lūpų
Atsakyti
QUOTE(tuska @ 2011 06 12, 19:36)
Sveikos mergaites.norejau patarimo jus cia jau visos labai patyrusios kosmetikos gamyboje, kazin ar vien tik su BTMS  krema veidui arba losjona kunui galima daryti, nebededant jokio kito emulsiklio? gal kuri daretes sitaip . ax.gif aciu labai

Aš darausi pienelį kūnui biggrin.gif . Tik su BTMS nereikėtų padauginti aliejų, aš darausi su 10 proc.
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 19:23)
tas medvilnės nerealus? kuo kvepia?  bigsmile.gif


Net nemoku paaiskinti, kvapas svelnus, saldus, moteriskas. Megstu ji dar "paskaninti" kokia lengvesne geliu ar vaisiu nata, nes nesu megeja grynai saldziu kvapu smile.gif

QUOTE(neringa.jn @ 2011 06 12, 23:57)
Aš darausi pienelį kūnui biggrin.gif . Tik su BTMS nereikėtų padauginti aliejų, aš darausi su 10 proc.


Dariau kelias plauku kaukes, su 8% BTMS ir 40% alieju, gavosi maloniai tirstas, vidutinio riebumo kremas. BTMS dazniau naudoja plaukams del jo kondicionuojancio ir ph mazinancio poveikio, na ir dar todel, kad jis neriebus, bet alieju deti drasiai galima ir daugiau kaip 10%, jei norisi 4u.gif
Atsakyti
Turiu dar viena klausimeli: gal kazkaip imanoma duso zele pasigaminti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikute24 @ 2011 06 13, 11:19)
Turiu dar viena klausimeli: gal kazkaip imanoma duso zele pasigaminti?  blush2.gif


Imanoma, arba perkant paruostas bazes ar ju ingredientus (http://translate.google.lt/translate?hl=lt&sl=fr&tl=lt&u=http%3A%2F%2Fwww.aroma-zone.com%2F&anno=2), taip paprasciau, arba gaminant skysta muila paciai smile.gif
Atsakyti
Kur galima būtų rasti apie sinergiją ax.gif ? Gal kas mesteltumėte nuorodą kur užsakymai iš AZ daromi? Žinau, kad jau buvo, bet neišsisaugojau, dabar ilgai knisti. Ačiū. Sunku su ta prancūzų kalba. Vakar susikroviau krepšį, bet jau darant užsakymą nebeverčia man ir kažkaip nepabaigiau, gal reiks dar pabandyti iš naujo.
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 13, 10:28)
Imanoma, arba perkant paruostas bazes ar ju ingredientus (http://translate.google.lt/translate?hl=lt&sl=fr&tl=lt&u=http%3A%2F%2Fwww.aroma-zone.com%2F&anno=2), taip paprasciau, arba gaminant skysta muila paciai smile.gif


dekui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 06 13, 10:28)
Gal kas mesteltumėte nuorodą kur užsakymai iš AZ daromi?

čia merginos renkasi wink.gif
Atsakyti