Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

Na tuo ir smagu gamintis pačiom kosmetiką, nes galima atsirinkti kas veikia geriausiai smile.gif Apie visus ingridientus, kuriuos esu išvardinus, esu ne tik pasiskaičiusi, bet ir naudojusi, manęs jie tikrai nebalinano. Nežinau iš kur jūs ištraukėte, kad kremas turėtų būti balinantis, todėl ir paprašiau paremti nuomonę, gal ką būčiau naujo sužinojusi ..4u.gif
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 16:56)
to paties klausiu-ar kvapas stiprus, intensyvus? smile.gif
Papildyta:
sakau kas yra efektyviausia, populiariausia kapiliarų gydymui, be to ir pačiai padėjo. jei reikia apčiuopiamų rezultatų-siūlau pirmiausia medetkas, šlamučius ir kiparisus. tamanai beje irgi įsirašo į šitą kompaniją. o www šaltinių nesilaikau po ranka, ne po vienos dienos skaitymo, bandymų ir atsiliepimų susiformavusi tokia nuomonė, tai gali pasiguglinti pagal produktų pavadinimus ar pan., gal dar ką naujo atrasi. tai aišku, kad niekur nėra taisyklės be išimties. vieni veikia stipriau, kiti silpniau, dar kitur svarbiausia sinergija ar pan., ką ir noriu pasakyt

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 12:00)
labai reiktų atsiliepimų, kaip šitų produktų (absoliutų, fitolio, ekstraktų) kvapai, stiprumas, laikymasis ir pan.?
4. vanilės

Turiu ir aš vanilę - labai švelnus, skanus kvapas, laikosi gana ilgai. Intensyvumas priklauso nuo lašinamo kiekio.

QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 17:11)
norisi skanių kvapų vasarai smile.gif

Galiu rekomenduoti vyšnaites iš AZ - kvapas dieviškas wub.gif Toks ne grynas vyšnių, o tarsi su migdolais, lengvai atsiduoda vanile. Ir AZ aprašyme rašo, kad kvapas vyšnių su migdolais. Man patinka, kad kvapas nėra labai saldus kaip kokių braškių, tačiau nenusikvepia greitai.
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 17:59)
turiu ir aš melionus-kvepia skaniai, bet kažkaip ne visai melioniškai  lotuliukas.gif
o intensyvumas už persikų tikrai mažesnis...


Na, jie man labai gaivus smile.gif Lyginant su persikais, kvapas tikrai silpnesnis, bet man patinka. Stipriai kvepia avietes, net vos vos rozines spalvos priduoda, jei nedidelis kremo kiekis smile.gif
Skaniai kvepia vanile, bet tenka nemazai palasinti, kad kvapas isliktu... Man patinka pamaisyti vanile, avietes, melionus ir ta kazkoki saldu kvapa is AZ, kazkaip medvilnes kvapu jie ji vadina. Va sitas tai nerealus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 12, 17:01)
Na, jie man labai gaivus smile.gif Lyginant su persikais, kvapas tikrai silpnesnis, bet man patinka. Stipriai kvepia avietes, net vos vos rozines spalvos priduoda, jei nedidelis kremo kiekis smile.gif
Skaniai kvepia vanile, bet tenka nemazai palasinti, kad kvapas isliktu... Man patinka pamaisyti vanile, avietes, melionus ir ta kazkoki saldu kvapa is AZ, kazkaip medvilnes kvapu jie ji vadina. Va sitas tai nerealus  bigsmile.gif



man labai neblogai melionų ekstraktas su morkų hidrolatu draugauja, o jei vanilės dar kelis lašelius įlašinus, tai iš vis pasaka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2011 06 12, 17:03)
Na tuo ir smagu gamintis pačiom kosmetiką, nes galima atsirinkti kas veikia geriausiai smile.gif  Apie visus ingridientus, kuriuos esu išvardinus, esu ne tik pasiskaičiusi, bet ir naudojusi, manęs jie tikrai nebalinano. Nežinau iš kur jūs ištraukėte, kad kremas turėtų būti balinantis, todėl ir paprašiau paremti nuomonę, gal ką būčiau naujo sužinojusi ..4u.gif
na jei parašei planuojamą receptą, tai savaime suprantama, kad nori komentarų-tai ir daviau nuo savęs pasiūlymų drinks_cheers.gif jei man yra bėda, tai ir stengiuosi ją efektyviai spręsti. nesakau, kad tas receptas blogas, bet jei norisi susitelkti į t.t. problemą, tai ir priemones reiktų būtent tam skirtas, stipriau ir tikslingiau veikiančias naudoti. erškėtrožių al ir citrinos turi daug vit C ir reguliariai naudojant tikrai pašviesina odą. na man savo nuomonės remti nereikia, sakau faktą, o jei įdomu plačiau ir turi laiko, tai gali susieškoti šaltinių ir pasigilinti
gi ir pati rašei apie erškėtrožių balinimo baimę g.gif tai patvirtinu, kad jei stropiai saugai įdegį-keisk sudėtį. neužmetus kad ir medetkų su kiparisais bei pasipurkšdama šlamučiais prieš tai, po kurso pamatysi kaip apmažės matomų kraujagyslių
Papildyta:
QUOTE(Babi* @ 2011 06 12, 16:57)
Mano uoslė „sako“, kad pakankamai stiprus  4u.gif Esu dėjusi į lūpų balzamus tai tikrai jautėsi kvapas smile.gif
o kiek lašų į kokį kiekį dėjai? mirksiukas.gif
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 16:59)
turiu ir aš melionus-kvepia skaniai, bet kažkaip ne visai melioniškai  lotuliukas.gif
o intensyvumas už persikų tikrai mažesnis...
va man tas inetnsyvumas ir svarbiausia, kas iš to, kad buteliuke kvepia, jei gaminyje nusivėduos ar dar blogiau-pakeis kvapą doh.gif nelabai noriu tų alkoholinių ekstraktų, bet iš absoliutų nelabai yra pgeidaujamų kvapų pasirinkimo g.gif
o kaip, jei ne melioniškai kvepia? jei nemoki, neaprašinėk, bet yra žmonių, kurie taip apibūdina kvapą, kad net panosėj rodos pakvimpa biggrin.gif
QUOTE(Galadrielė @ 2011 06 12, 17:15)
Turiu ir aš vanilę - labai švelnus, skanus kvapas, laikosi gana ilgai. Intensyvumas priklauso nuo lašinamo kiekio.
Galiu rekomenduoti vyšnaites iš AZ - kvapas dieviškas wub.gif Toks ne grynas vyšnių, o tarsi su migdolais, lengvai atsiduoda vanile. Ir AZ aprašyme rašo, kad kvapas vyšnių su migdolais. Man patinka, kad kvapas nėra labai saldus kaip kokių braškių, tačiau nenusikvepia greitai.
jei švelnus kvapas, tai tikriausiai smirduko aliejų mišinio neužgožtų biggrin.gif ar turėjai tokį fitolį iš AN? palygintumei, AN pvz. silpnokas. turbūt labiau vertėtų namie gamintis smarkiai koncentruotą fitolį.
ačiū už rekomendaciją drinks_cheers.gif
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 12, 18:01)
Na, jie man labai gaivus smile.gif Lyginant su persikais, kvapas tikrai silpnesnis, bet man patinka. Stipriai kvepia avietes, net vos vos rozines spalvos priduoda, jei nedidelis kremo kiekis smile.gif
Skaniai kvepia vanile, bet tenka nemazai palasinti, kad kvapas isliktu... Man patinka pamaisyti vanile, avietes, melionus ir ta kazkoki saldu kvapa is AZ, kazkaip medvilnes kvapu jie ji vadina. Va sitas tai nerealus  bigsmile.gif
tas medvilnės nerealus? kuo kvepia? bigsmile.gif
niekad nerūpėdavo kvapai, kokie gaudavosi, tokie tikdavo. bet vasarą kažkas apsivertė, nebepernešu 'tiesiog' arbatmedžio ar 'tiesiog' kedrų ir pan. kvapo.
norisi kažko citrusinio, gėliško, svaiginančio ar gaivaus rolleyes.gif užtat renkuosi iš daugelio, kai kas gal ir vienas neblogai būtų, kai ką sumaišius manau labai puikiai kvapas atsiskleistų.
apsistatysiu kogero naujais buteliukais ir jau su krepšeliu nebelabai reikalingų priemonių keliausiu į išparduotuvę, kiek galima sandėliuoti doh.gif
vanilės EA šiaip turiu, bet abejotinos kokybės, kvepia skaniai, bet po ilgesnio laiko, ar tai sumaišius, tai jau toks netikroviškas kvapas kažkuria gaida pasidaro, jei būtų stipraus kvapo geros vanilės, tai ir čiupčiau:) bet iš bėdos ir turima pasitenkinčiau.
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 18:05)
man labai neblogai melionų ekstraktas su morkų hidrolatu draugauja, o jei vanilės dar kelis lašelius įlašinus, tai iš vis pasaka  rolleyes.gif
žinosiu į ką kreioptis dėl tarpusavio kvapų derinimo, jau tam tai neturiu gyslelės visiškai doh.gif užuodus galiu pasakyti patink/ nepatinka, mėgstu daugialypius, atsiskleidžiančius ir t.t. kvapus, bet kaip juos išgauti, ką su kuo maišyti doh.gif be patarimų ar literatūros tikrai nesugalvočiau, be tokių tipiškų, standratinių saldžių kvapų deriniųsmile.gif

O bendrai-tie aromatiniai ekstraktai neatsiduoda "pigena"? ilgiau pabuve produkte, sumaišyti ar pan.? gal nelabai aiškiai klausiu, visad naudoju tik EA. kaip kad ir EA būna tikrai kokybiški ar tokie abejotinos kokybės, juos sudėjus į krūvą ar atskirai patepus, po kurio laiko dažniausiai pasijunta kuris kvapas 'štampovkė'-turi specifinių gaidų, kažkokios sintetikos ar kaip čia issireiškus. žodžiu, pakinta ir ne grynas atrodo
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 18:23)
o kiek lašų į kokį kiekį dėjai? mirksiukas.gif

Šito tikrai nepamenu, nes senokai gaminau smile.gif Bet tiksliai pamenu, kad lūpų balzamas ir po maždaug pusmečio karamele kvepėjo. Jei nori lengvo, gaivaus, vasariško kvapo, tai karamelės nerekomenduočiau. Man tas kvapas toks per daug saldus vasarai, „sunkus“. Žinoma, gal čia tik man taip atrodo, bet aš vasarai ieškočiau kažko kito, gaivesnio smile.gif
Atsakyti
Nesusišnekam iki galo matau smile.gif bet nesvarbu, aš rašiau galimus ingridientus kremui, nes kita narė prašė, šiaip visus ingridientus esu naudojusi išskyrus erškėtrožių al ir jie tikrai nebalino, todėl ir klausiau, kodėl jūsų nuomone tas kremas balinantis.

O erškėtrožių tik iš apsiskaitymo žinau, kad turėtų balint, todėl ir parašiau jai tai skliausteliuose). Man pan. sudėties kremas buvo tikrai veiksmingas, ir veido oda visa tolygaus atspalvio (pan.sudėties kremu tepu tik skruostus), todėl vat ir buvo įdomu pagrįsta nuomonė kodėl jis balina, jei man iš praktikos nebalina.
Prieš tai ilgokai vartojus vien tamanus, nuo rudens naudojant faktiškai išvis nebeturiu parausvėjusių skruostų, o kraujagysles norint įžiūrėti reikia pasistengt:) Nebent jūsiškė problema su kapiliarais daug stipresnė nei mano..

QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 18:23)
na jei parašei planuojamą receptą, tai savaime suprantama, kad nori komentarų-tai ir daviau nuo savęs pasiūlymų drinks_cheers.gif jei man yra bėda, tai ir stengiuosi ją efektyviai spręsti. nesakau, kad tas receptas blogas, bet jei norisi susitelkti į t.t. problemą, tai ir priemones reiktų būtent tam skirtas, stipriau ir tikslingiau veikiančias naudoti. erškėtrožių al ir citrinos turi  daug vit C ir reguliariai naudojant tikrai pašviesina odą. na man savo nuomonės remti nereikia, sakau faktą, o jei įdomu plačiau ir turi laiko, tai gali susieškoti šaltinių ir pasigilinti
gi ir pati rašei apie erškėtrožių balinimo baimę g.gif tai patvirtinu, kad jei stropiai saugai įdegį-keisk sudėtį. neužmetus kad ir medetkų su kiparisais bei pasipurkšdama šlamučiais prieš tai, po kurso pamatysi kaip apmažės matomų kraujagyslių

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 17:23)

va man tas inetnsyvumas ir svarbiausia, kas iš to, kad buteliuke kvepia, jei gaminyje nusivėduos ar dar blogiau-pakeis kvapą doh.gif nelabai noriu tų alkoholinių ekstraktų, bet iš absoliutų nelabai yra pgeidaujamų kvapų pasirinkimo g.gif
o kaip, jei ne melioniškai kvepia? jei nemoki, neaprašinėk, bet yra žmonių, kurie taip apibūdina kvapą, kad net panosėj rodos pakvimpa biggrin.gif
jei švelnus kvapas, tai tikriausiai smirduko aliejų mišinio neužgožtų biggrin.gif ar turėjai tokį fitolį iš AN? palygintumei, AN pvz. silpnokas. turbūt labiau vertėtų namie gamintis smarkiai koncentruotą fitolį.
ačiū už rekomendaciją drinks_cheers.gif
tas medvilnės nerealus? kuo kvepia?  bigsmile.gif
niekad nerūpėdavo kvapai, kokie gaudavosi, tokie tikdavo. bet vasarą kažkas apsivertė, nebepernešu 'tiesiog' arbatmedžio ar 'tiesiog' kedrų ir pan. kvapo.
norisi kažko citrusinio, gėliško, svaiginančio ar gaivaus rolleyes.gif užtat  renkuosi iš daugelio, kai kas gal ir vienas neblogai būtų, kai ką sumaišius manau labai puikiai kvapas atsiskleistų.
apsistatysiu kogero naujais buteliukais ir jau su krepšeliu nebelabai reikalingų priemonių keliausiu į išparduotuvę, kiek galima sandėliuoti doh.gif
vanilės EA šiaip turiu, bet abejotinos kokybės, kvepia skaniai, bet po ilgesnio laiko, ar tai sumaišius, tai jau toks netikroviškas kvapas kažkuria gaida pasidaro, jei būtų stipraus kvapo geros vanilės, tai ir čiupčiau:) bet iš bėdos ir turima pasitenkinčiau.
žinosiu į ką kreioptis dėl tarpusavio kvapų derinimo, jau tam tai neturiu gyslelės visiškai doh.gif užuodus galiu pasakyti patink/ nepatinka, mėgstu daugialypius, atsiskleidžiančius ir t.t. kvapus, bet kaip juos išgauti, ką su kuo maišyti doh.gif be patarimų ar literatūros tikrai nesugalvočiau, be tokių tipiškų, standratinių saldžių kvapų deriniųsmile.gif

O bendrai-tie aromatiniai ekstraktai neatsiduoda "pigena"? ilgiau pabuve produkte, sumaišyti ar pan.? gal nelabai aiškiai klausiu, visad naudoju tik EA. kaip kad ir EA būna tikrai kokybiški ar tokie abejotinos kokybės, juos sudėjus į krūvą ar atskirai patepus, po kurio laiko dažniausiai pasijunta kuris kvapas 'štampovkė'-turi specifinių gaidų, kažkokios sintetikos ar kaip čia issireiškus. žodžiu, pakinta ir ne grynas atrodo



pradedant nuo melionų, tai jų kvapas (pačių melionų) nėra stiprus, o tame ekstrakte jis turi kažkokį pokvapį, nesugebėsiu apibūdinti kokį, nors ir ilgai uosčiau bandydama nustatyt, bet gal kažkaip alkoholis lenda, na ne konkrečiai etanolis, bet kažkas kas turėtų sustiprinti meliono aromatą, tačiau iš esmės nelabai į jį pataiko, tai jei atmetus tą, kažką, kvapas būtų melionų lotuliukas.gif ir vat būtent melioninis man neatrodo pigus mišiniuose.
persikas-na jis toks kaip persikų sultys ar patys persikai, naudoju kai gaminu kažką vaikams, na dar į kokią dušo želę dėčiau, kitur net nežinau-na neatrodo pigi sintetika-atrodo persikas, tai nežinau pigena ar ne.
žemuoges dar turiu, tai kažkaip per daug žemuogiška, reiks žiūrėt su kuo čia pamaišius, kvapas intensyvus, suprastum pauostęs kad žemuogės, bet jų vienų tikrai per daug.
Kokoso ekstraktas, gal mažiausiai panašus į kokosą-labiausiai jaučiasi alkoholio kvapas, o mišiniuose kokoso kvapas vos juntamas, pirkau nes tikėjausi pamaišiusi su moorea gauti kažką panašaus į monoi kvapą. Kol kas dar neišbandžiau šito varianto, tai apie rezultatą negaliu pasakyti.
Moorea, labai gėliški ir saldūs, kam patinka tokie kvapai-turėtų būti sužavėti, man neatrodo pigūs, gerai dera su melionu.
tas medvilnės kvapas labai švelnus ir toks sakyčiau moteriškas, gal man per moteriškas ar kas negerai, nes vienas mane greit pradeda erzinti, šitas gal labiausiai man panašus į sintetinių kremų, ar losjonų kvapą ar bent pokvapį.

O tą vanilę iš AZ turit? nes aš turiu šitą, tai viena per stipri, bet realiai sakyčiau kvapas kaip vanilės ankšties, tai neatrodo tikrai dirbtinis, o ir mišiniuose gerai laikosi, tik va nesugalvoju kur ją tirpint, nes kai dariausi aliejinius kvepaliukus, tai taip ir liko plaukioti tamsūs lašeliai. vanilė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 12 birželio 2011 - 18:02
QUOTE(Babi* @ 2011 06 12, 18:48)
Šito tikrai nepamenu, nes senokai gaminau smile.gif Bet tiksliai pamenu, kad lūpų balzamas ir po maždaug pusmečio karamele kvepėjo. Jei nori lengvo, gaivaus, vasariško kvapo, tai karamelės nerekomenduočiau. Man tas kvapas toks per daug saldus vasarai, „sunkus“. Žinoma, gal čia tik man taip atrodo, bet aš vasarai ieškočiau kažko kito, gaivesnio smile.gif

reiškia imsiu smile.gif
viena karamelė tikrai ir man būtų per daug saldi, bet viliuosi gerą kvapų mišinį sukurpti cool.gif su gaivesniu, lengvesniu kvapu paderinti. karamelė man atrodo prie daug ko tiktų, o ir priemonė, kurią šiuo metu labiausiai noriu pakvėpinti bus su bronzine mica, karamelės bent menko aromato jau reikia, pritinka gi vien spalviškai nail.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri esate gaminusi blizgius ir su lanolinu iš AZ lanolinas ir su sugar mirror sugar mirror rolleyes.gif

Kokie jų skirtumai praktiškai?
L mažai info AZ puslapy, vieno tankis nurodytas, kito ne ir pan. Gal su kažkuriuo gaunasi skystesnis, su kitu tirštesnis blizgis ir pan? IŠ aprašymų galima suprasti tik, kad vienas jų sukuria šlapių lūpų efektą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 12 birželio 2011 - 18:07
QUOTE(Tendre @ 2011 06 12, 18:07)
Gal kuri esate gaminusi blizgius ir su lanolinu iš AZ lanolinas ir su sugar mirror sugar mirror rolleyes.gif

Kokie jų skirtumai praktiškai?
L mažai info AZ puslapy, vieno tankis nurodytas, kito ne ir pan. Gal su kažkuriuo gaunasi skystesnis, su kitu tirštesnis blizgis ir pan? IŠ aprašymų galima suprasti tik, kad vienas jų sukuria šlapių lūpų efektą.

dariau su sugar mirror, tai ilgainiui visi blizgučiai (mica) ir spalva (dėjau burokėlių sulčių koncentratą), nusėdo ant dugno ir taip pasiliko (pakračius nebesusiplaka), nežinau ar čia dėl to sugar mirror ar aš ką ne taip padariau, tiesiog toks rezultatas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 18:57)
ekstrakte jis turi kažkokį pokvapį,
persikas-na jis toks kaip persikų sultys ar patys persikai,
žemuoges dar turiu, tai kažkaip per daug žemuogiška,
Kokoso ekstraktas, gal mažiausiai panašus į kokosą
Moorea, labai gėliški ir saldūs, kam patinka tokie kvapai-turėtų būti sužavėti
tas medvilnės kvapas labai švelnus ir toks sakyčiau moteriškas,
O tą vanilę iš AZ turit? nes aš turiui šitą, tai viena per stipri, bet realiai sakyčiau kvapas kaip vanilės ankšties, tai neatrodo tikrai dirbtinis, o ir mišiniuose gerai laikosi, tik va nesugalvoju kur ją tirpint, nes kai dariausi aliejinius kvepaliukus, tai taip ir liko plaukioti tamsūs lašeliai. vanilė
tas pokvapis tai ir bus matyt mano minėta 'pigena', kaip aš ją įsivaizduoju doh.gif gal kada draugė kokia duos pauostinėti, įvertinsiu pati. tam kartui melionų manau neimsiu g.gif galir akciją dar kada pametės:))
persikus jau maždaug nutuokiu iš aprašymo, turėtų atitikti lūkesčius jei primena sultis drinks_cheers.gif
žemuoges ir pati aplenkiau, nelabai norėčiau turbūt jų kvapo, o jei dar be galo stiprus doh.gif
oi, dėl kokoso ekstrakto/ EA doh.gif prasti prisiminimai, baisus man tas kvapas buvo. nėra geriau už kokybišką kokosų al. ar monoi, jau kvėpinimui tai nesinori kokios tai atmainos pirkti.
Moorea kažkas panašaus į gardeniją? nelabai girdėta, nenutuokiu kvapo, nors ir tik ką aprašymą paskaičiau. turbūt bus panašu į monoi-stipru ir gėliška g.gif pasižymėsiu.
o medvilnės kvapas toks silpnas, kad vos uodžiamas, ar gerai uodžiamas, bet pats iš savęs nėra toks stiprus? jei gerai supratau palyginimą su sintetinių losjonų pokvapiais, tai būtų idealus variantas kogero. man patinka kai ir permuša netenkinančius kvapus, ir nesinori čiaudėti nuo pačio kvapo 'aitrumo'. o kaip tau rožių, levandų kvapai, patinka nosiai ar ne? kad jau prakalbom apie moteriškumą, teko girdėti, gal neiškraipysiu-kad tikrai moteriai (hormoniniu atžvilgiu) turi patikti rožės, o man jos nelabai-kažkas iš senovės, močiučių. žodžiu, netinka smile.gif
ne, AZ vanilės neturiu 4u.gif ir pasižiūrėjau, kad ne apie tą pačią vanilę kalbėjom-aš apie fitolį rašiau:)
Atsakyti