Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminamės pačios!

QUOTE(nikofija @ 2011 06 12, 10:32)
Medetkų fitolis kokiame aliejuje ? Ar nesvarbu? Reiktų pasigaminti, juk vasara. ax.gif

pati naudoju pakaitomis saulėgrąžų ir alyvuogių al. jojoboje irgi turėtų būti gerai, stabilus jis. kiek pamenu naminiai fitoliai merginoms gaudavosi labai silpnos spalvos/ koncentracijos, bet gali mėginti smile.gif aš naudoju iš AN
Papildyta:
labai reiktų atsiliepimų, kaip šitų produktų (absoliutų, fitolio, ekstraktų) kvapai, stiprumas, laikymasis ir pan.?
1. benzoino?
2. jostro
3. jazminų
4. vanilės
5. persikų
6. karamelės (EXTRAIT AROMATIQUE de CARAMEL NATUREL)
7. kakavos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 12 birželio 2011 - 10:01
Aš planuoju tokį gamintis, recepto dar nesusikūriau, bet kol kas mintys kremui nuo išsiplėtusių kapiliarų : hamamelio hidr., laukinių morkų hidr., tamanų al., gal dar erškėtrožių al nusipirksiu (nežinau ar noriu, kažkaip turiu "baimę" kad jis baltins odą biggrin.gif tikiuosi klystu), dėsiu citrinų ea (reikia nefototoksinio), palamarosa ea, dar planuoju nusipirkti iš az "little holly extract" tinkamą šitam reikalui.

QUOTE(zuikute24 @ 2011 06 11, 19:13)
Laba vakara,
as jau kuri laika taip pat domiuosi naturalia kosmetika, esu susimaisiusi keleta kremuku, kaukiu.

Gal galit patarti kokia kauke ar krema galima pasigaminti issipletusiems kapiliarams esant?

Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 12:00)
pati naudoju pakaitomis saulėgrąžų ir alyvuogių al. jojoboje irgi turėtų būti gerai, stabilus jis. kiek pamenu naminiai fitoliai merginoms gaudavosi labai silpnos spalvos/ koncentracijos, bet gali mėginti smile.gif


Norint gauti stipresne koncentracija, reikia maceruoti kelis kartus, t.y., 1-2 kartus nukosti macerata ir tuo paciu aliejumi uzpilti naujas zoleles. Pati dar taip nebandziau, nes ir po vieno laikymo rezultatas mane tenkino - aliejus akivaizdziai pakeite spalva, kvapa, tai padariau isvada, kad ir savybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 11:00)
pati naudoju pakaitomis saulėgrąžų ir alyvuogių al. jojoboje irgi turėtų būti gerai, stabilus jis. kiek pamenu naminiai fitoliai merginoms gaudavosi labai silpnos spalvos/ koncentracijos, bet gali mėginti smile.gif aš naudoju iš AN
Papildyta:
labai reiktų atsiliepimų, kaip šitų produktų (absoliutų, fitolio, ekstraktų) kvapai, stiprumas, laikymasis ir pan.?
1. benzoino?
2. jostro
3. jazminų
4. vanilės
5. persikų
6. karamelės (EXTRAIT AROMATIQUE de CARAMEL NATUREL)
7. kakavos

Turiu karamelės kvapą. Laikosi, mano manymu, gerai, kvepia skaniai ax.gif
Atsakyti
jei kas daznai megsta maceruoti, neismeskite sunaudotu ziedu-lapeliu, labai gerai sueina kaip kuno sveitiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 10:00)
pati naudoju pakaitomis saulėgrąžų ir alyvuogių al. jojoboje irgi turėtų būti gerai, stabilus jis. kiek pamenu naminiai fitoliai merginoms gaudavosi labai silpnos spalvos/ koncentracijos, bet gali mėginti smile.gif aš naudoju iš AN
Papildyta:
labai reiktų atsiliepimų, kaip šitų produktų (absoliutų, fitolio, ekstraktų) kvapai, stiprumas, laikymasis ir pan.?
1. benzoino?
2. jostro
3. jazminų
4. vanilės
5. persikų
6. karamelės (EXTRAIT AROMATIQUE de CARAMEL NATUREL)
7. kakavos



turiu benzoiną. kvapas labai švelnus vanilės, vienok jei maišant su kitais EA labai lengvai nustelbiamas, būtinai reikia pipetės, per lašintuvą visiškai nebėga.

O persikų ekstraktas, tai nerealus, kvepia tikrais persikais, kvapas intensyvus, gaivus-vaikai tiesiog dievina jį lotuliukas.gif neklampus, per lašintuvą laša normaliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Doviljana: 12 birželio 2011 - 14:38
QUOTE(Tendre @ 2011 06 12, 11:59)
Aš planuoju tokį gamintis, recepto dar nesusikūriau, bet kol kas mintys kremui nuo išsiplėtusių kapiliarų : hamamelio hidr., laukinių morkų hidr., tamanų al., gal dar erškėtrožių al nusipirksiu (nežinau ar noriu, kažkaip turiu "baimę" kad jis baltins odą biggrin.gif tikiuosi klystu), dėsiu citrinų ea (reikia nefototoksinio), palamarosa ea, dar planuoju nusipirkti iš  az "little holly extract" tinkamą šitam reikalui.
man toks receptas į balinatį ir pan. panašus, kapiliarams kitos priemonės -tuo pačiu ir efektyvios skirtos, kaip ir minėjau.
QUOTE(Babi* @ 2011 06 12, 13:59)
Turiu karamelės kvapą. Laikosi, mano manymu, gerai, kvepia skaniai ax.gif
o pats kvapas stiprus? smile.gif
QUOTE(Doviljana @ 2011 06 12, 15:32)
turiu benzoiną. kvapas labai švelnus vanilės, vienok jei maišant su kitais EA labai lengvai nustelbiamas, būtinai reikia pipetės, per lašintuvą visiškai nebėga.

O persikų ekstraktas, tai nerealus, kvepia tikrais persikais, kvapas intensyvus, gaivus-vaikai tiesiog dievina jį  lotuliukas.gif  neklampus, per lašintuvą laša normaliai.
benzoinas tuomet atkrenta drinks_cheers.gif persikus jamam, ačiū biggrin.gif

Papildyta:
o kaip mėlynės? norisi skanių kvapų vasarai smile.gif http://www.aroma-zon...aromatiques.asp
Atsakyti
Del persiku pritariu, kvepia fantastiskai tongue.gif Man dar labai patiko melionai, tokie gaivus, ir avietes ax.gif
Atsakyti
Juk nemanote, kad tokio pobūdžio produktams gaminti tinka tik jūsų išvardinti trys ingridientai? 4u.gif Kaip sakiau, čia dar ne receptas, tik mintys ką įdėti į tokio pobūdžio kremą galima smile.gif Iš jų balina tik erškėtrožės (ale skaistina) mano žiniomis, galbūt jūs dar žinote apie kurio nors iš šių ingridientų "balinimo" savybes,jei taip sakote. Gal pasidalinsit info, galbūt netgi nuorodas kokias į info šaltinius .. Būtų mums visoms naudinga smile.gif Kiek žinau visos šios priemonės skirtos kapiliarams, aišku jos ne vienintelės. Šiaip manau yra ir dar bent viena kita priemonė, kurios nei jūs nei aš neišvardinau.
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 16:11)
man toks receptas į balinatį ir pan. panašus, kapiliarams kitos priemonės -tuo pačiu ir efektyvios skirtos, kaip ir minėjau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 12 birželio 2011 - 15:46
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 12, 16:17)
Del persiku pritariu, kvepia fantastiskai  tongue.gif Man dar labai patiko melionai, tokie gaivus, ir avietes  ax.gif

to paties klausiu-ar kvapas stiprus, intensyvus? smile.gif
Papildyta:
sakau kas yra efektyviausia, populiariausia kapiliarų gydymui, be to ir pačiai padėjo. jei reikia apčiuopiamų rezultatų-siūlau pirmiausia medetkas, šlamučius ir kiparisus. tamanai beje irgi įsirašo į šitą kompaniją. o www šaltinių nesilaikau po ranka, ne po vienos dienos skaitymo, bandymų ir atsiliepimų susiformavusi tokia nuomonė, tai gali pasiguglinti pagal produktų pavadinimus ar pan., gal dar ką naujo atrasi. tai aišku, kad niekur nėra taisyklės be išimties. vieni veikia stipriau, kiti silpniau, dar kitur svarbiausia sinergija ar pan., ką ir noriu pasakyt
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 06 12, 16:11)
o pats kvapas stiprus?  smile.gif

Mano uoslė „sako“, kad pakankamai stiprus 4u.gif Esu dėjusi į lūpų balzamus tai tikrai jautėsi kvapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauliuxxx @ 2011 06 12, 15:17)
Del persiku pritariu, kvepia fantastiskai  tongue.gif Man dar labai patiko melionai, tokie gaivus, ir avietes  ax.gif


turiu ir aš melionus-kvepia skaniai, bet kažkaip ne visai melioniškai lotuliukas.gif
o intensyvumas už persikų tikrai mažesnis...
Atsakyti