Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

kepuraite berniukui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2011 07 25, 12:58)


wau, koks grozis

QUOTE(Amade @ 2011 07 26, 08:44)

grazu ir toks modeliukas idomesnis

QUOTE(rimka @ 2011 07 26, 09:57)


linksmi masiniukia , tos sagutes labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
Mano nauji darbukai blush2.gif


user posted image

user posted image

Tik vis su dydziu nepataikau doh.gif orandzine mazoka mazei, zydra didoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 07 24, 13:11)
Galvajuoste prie nertos suknes 4u.gif

Nuostabu... kitoj temoj mačiau ir suknelę, tai be žodžių koks grožis wub.gif

QUOTE(Laura_online @ 2011 07 25, 14:58)
paskutiniai vasaros darbai, pereisiu jau prie rudenelio smile.gif

Labai gražios abi, ypač su šuniuku thumbup.gif

QUOTE(Amade @ 2011 07 26, 10:44)
vasara dar nesibaigia...  biggrin.gif

Pritariu, dar visas mėnuo ir reik džiaugtis... kepurytės super, man tokios švelnių spalvų berniukams labai gražu 4u.gif

QUOTE(rimka @ 2011 07 26, 11:57)
kepuraite berniukui

Aš pati tokių daug prinėrus, jos labai patogios ir gražu... šitam berniukui gal truputi didoka, bet graži 4u.gif

QUOTE(Agnieshkute @ 2011 07 27, 08:02)
Mano nauji darbukai  blush2.gif

Gražu... net labai... man ypatingai patinka mėlynosios kepurytės gėlytė mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lincikas @ 2011 07 27, 21:03)
Gražu... net labai... man ypatingai patinka mėlynosios kepurytės gėlytė  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Agnieshkute,kepurytes labai grazios,spalvotos thumbup.gif Gal turit tos melynosios gelytes schema?
Atsakyti
Sveikos, gal galit patart koki paprasta rasciuka baltai kepurytei berniukui krisktynoms? Na niekaip negaliu apsispresti, kokia daryt savo zirniui. Zinau tik, kad ananaso nenoriu tikrai doh.gif O ar tinka krisktynoms kokia kita spalva imest i kepuryte, ar visgi geriau visai balta? Nu nesigaudau as situose reikaluose doh.gif

Agnieshkutes oranžine kepuryte wub.gif Amade drambliukas labai simpatiskas thumbup.gif Laura_online suniukas koks mielas ir draugiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 07 28, 09:17)


wub.gif wub.gif wub.gif labai labai grazu. Rastukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2011 07 28, 09:35)
Sveikos, gal galit patart koki paprasta rasciuka baltai kepurytei berniukui krisktynoms? Na niekaip negaliu apsispresti, kokia daryt savo zirniui. Zinau tik, kad ananaso nenoriu tikrai  doh.gif O ar tinka krisktynoms kokia kita spalva imest i kepuryte, ar visgi geriau visai balta? Nu nesigaudau as situose reikaluose  doh.gif

Aš nėriau draugės sūneliui štai tokią, ik nuotraukas nlb kokias turiu doh.gif ( pasididina paspaudus)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 07 28, 12:28)
Aš nėriau draugės sūneliui štai tokią, ik nuotraukas nlb kokias turiu doh.gif ( pasididina paspaudus)



Dekui, viskas puikiai matosi 4u.gif. Paprastute ir labai simpatiska kepuryte wub.gif Na ir as galvoju idesiu kokia jostele su spalvyte. Man kazkaip graziau, nei vien balta.
Atsakyti
QUOTE(Kutveliukas @ 2011 07 28, 09:17)

bigsmile.gif , kokia greita 4u.gif
Atsakyti