Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(kristinalm @ 2011 07 22, 22:09)
Nėriau pagal schemą, bet kažkur nuklydau , ir gavosi nedidukė, tad ir greitai nusinėrė.
O pas mane vienu metu keli mezginiai, vienas miegamajam, kitas virtuvėj, kitas prie kompo, tai kur būnu ten ir neriu lotuliukas.gif (vyras sakė jau praeiti negali per siūlus lotuliukas.gif )


Na pas mane irgi vienu metu taip buvo, bet dabar neleidziu sau nieko pradeti, kol seno nepabaigiau smile.gif
Atsakyti
DĖKUI MILŽINIŠKAS ANNY 4u.gif mirksiukas.gif Nors šią schemutę buvau jau išsisaugojus, bet galvojau kad skirta virbalam tongue.gif , kita vertus, pasikankinus turbūt bus galima ir vašeliu nunert g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(giestrav @ 2011 07 22, 23:00)
mergaitės pagelbėkit unsure.gif tikrai kažkur mačiau kažkurios auksarankės nertą ŽAIBĄ MAKVYNĄ, baigia akys išvarvėt kelintą dieną to pačio beieškant, gal nors tą kepuriuką(o gal koks kt drabužis? g.gif  blink.gif ) vėl parodyt, nebūtinai schemą..mano sūnus dėl jo pamišo doh.gif AČIŪ IŠ ANKSTO


Jei rasi pasidalink, nes manau ir savo vaikinui gal nunerčiau wink.gif
Atsakyti
Galvajuoste prie nertos suknes 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 07 12, 10:30)
na va, pagaliu galiu parodyt savo oranzine wub.gif

user posted image

user posted image


O koks šito grožio raščiukas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giestrav @ 2011 07 22, 22:00)
mergaitės pagelbėkit unsure.gif tikrai kažkur mačiau kažkurios auksarankės nertą ŽAIBĄ MAKVYNĄ, baigia akys išvarvėt kelintą dieną to pačio beieškant, gal nors tą kepuriuką(o gal koks kt drabužis? g.gif  blink.gif ) vėl parodyt, nebūtinai schemą..mano sūnus dėl jo pamišo doh.gif AČIŪ IŠ ANKSTO

Aš turiu tokį. Gal tiktų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viduku @ 2011 07 25, 02:06)
O koks šito grožio raščiukas?  blush2.gif

schemų temoje įkelta 4u.gif
Atsakyti
visų labai gražios kepurytės thumbup.gif
Atsakyti
paskutiniai vasaros darbai, pereisiu jau prie rudenelio smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
oi, kokios fainos. Ta, su cibuku, tai iš vis wub.gif wub.gif
Aš irgi jau žiūrinėjuos rudeninių kepurikių
Atsakyti
labai grazios kepurytes 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

vasara dar nesibaigia... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti