Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(kristinalm @ 2011 07 21, 20:14)



user posted image
Gal galetumete parasyti, ar rastelio schemute gal turit tos vieteles kur pazymejau. buciau labai labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Dar viena naujai iškepta kepuraitė.
user posted image
[/quote]


Labai mieli tie mazi drugeliai wub.gif , kaip Jus juos padarote? ax.gif
Atsakyti
[quote=Kutveliukas,2011 07 22, 20:12]
user posted image
Gal galetumete parasyti, ar rastelio schemute gal turit tos vieteles kur pazymejau. buciau labai labai dekinga 4u.gif
[/quote]
Štai 4u.gif
http://i021.radikal....3eb3688adaf.gif
[quote=v.vileva,2011 07 22, 20:26]
Dar viena naujai iškepta kepuraitė.
user posted image
[/quote]
Labai mieli tie mazi drugeliai wub.gif , kaip Jus juos padarote? ax.gif
[/quote]
Tie drugeliai labai paprastai neriasi, viršutiniai sparneliai su 3 užmetimais, apatiniai su 2 užmetimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 22 liepos 2011 - 20:10
QUOTE(kristinalm @ 2011 07 22, 20:09)

Tie drugeliai labai paprastai neriasi, viršutiniai sparneliai su 3 užmetimais, apatiniai su 2 užmetimais.


Tai cia kaip gelyte su keturiais ziedlapiais (du didesni ir du mazesni) bigsmile.gif ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2011 07 22, 21:17)
Tai cia kaip gelyte su keturiais ziedlapiais (du didesni ir du mazesni) bigsmile.gif ?
Aciu 4u.gif

Taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 07 22, 19:57)

Dar viena naujai iškepta kepuraitė.
user posted image
user posted image



Dar viena grazute wub.gif

Ir kada speji unsure.gif

As viena kepuriuka tris dienas kankinu (aisku pas mane lalye demesio daugiau reikalauja biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkute @ 2011 07 22, 21:53)
Dar viena grazute  wub.gif

Ir kada speji unsure.gif

As viena kepuriuka tris dienas kankinu (aisku pas mane lalye demesio daugiau reikalauja biggrin.gif  )

Nėriau pagal schemą, bet kažkur nuklydau , ir gavosi nedidukė, tad ir greitai nusinėrė.
O pas mane vienu metu keli mezginiai, vienas miegamajam, kitas virtuvėj, kitas prie kompo, tai kur būnu ten ir neriu lotuliukas.gif (vyras sakė jau praeiti negali per siūlus lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2011 07 22, 22:09)
Nėriau pagal schemą, bet kažkur nuklydau , ir gavosi nedidukė, tad ir greitai nusinėrė.
O pas mane vienu metu keli mezginiai, vienas miegamajam, kitas virtuvėj, kitas prie kompo, tai kur būnu ten ir neriu lotuliukas.gif (vyras sakė jau praeiti negali per siūlus lotuliukas.gif )


Pas mane panasiai doh.gif blush2.gif
neriu visus po truputi, taip ir nenusibosta ir kazkaip net greiciau atrodo thumbup.gif drinks_cheers.gif
o kad vyrai bumba tai jau tikrai lotuliukas.gif bet nieko, as jam del alaus buteliu bumbu, kad issiveztu, nes irgi jau nepraeinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal galite patarti: neriu sau skrybėlę. Kažin kokio ilgio reiktų nerti iki brylių?Gal kas turite kokios patirties?Nesinorėtų ardyti. (Nunėriau 17cm.Kažin kaip bus?
Atsakyti
QUOTE(serbentėlė @ 2011 07 22, 23:43)
Merginos, gal galite patarti: neriu sau skrybėlę. Kažin kokio ilgio reiktų nerti iki brylių?Gal kas turite kokios patirties?Nesinorėtų ardyti. (Nunėriau 17cm.Kažin kaip bus?


em.. o uzsideti ir pasiziureti? cia labai jau individualu, galvos forma viska duoda 4u.gif
Atsakyti
mergaitės pagelbėkit unsure.gif tikrai kažkur mačiau kažkurios auksarankės nertą ŽAIBĄ MAKVYNĄ, baigia akys išvarvėt kelintą dieną to pačio beieškant, gal nors tą kepuriuką(o gal koks kt drabužis? g.gif blink.gif ) vėl parodyt, nebūtinai schemą..mano sūnus dėl jo pamišo doh.gif AČIŪ IŠ ANKSTO
Atsakyti

Sveikos 4u.gif
Atsiprašau, kad taip įsibroviau pas jus, bet būčiau labai dėkinga, jei užsuktumėte i šią temą
ir sudalyvautumėte apklausoje ax.gif ilgai netruksite, o man pagelbėsite smile.gif
ačiū labai 4u.gif


Atsakyti