Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Sissta @ 2011 07 17, 16:18)
As neriau grinai pagal ta aprasyma, o paskui pridejau prie mano zirniu isaugtos kepurytes medvilnines.. o kaip ten teisingai reikia nzn ir niekur dar nemaciau  g.gif

Gal galit ismatuoti blyniuko dydi ir rastukas kokio ilgio turetu eiti.
Man reikia 0-3 men kepurytes, bet neturiu modeliuko biggrin.gif biggrin.gif Paprasta gali pagal lenteles isspaust,bet cia sistemos nesuprantu g.gif
Atsakyti
Blinukas 7,5, o rastelis 9 cm.. bet sakau matavau ne ant vaiko gyvai, o ant kepurytes isaugtos, lyg tais tokie ismatvimai, gal kas kitaip pamatuos
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2011 07 17, 22:59)
labai daili, ypač gėliukė  wub.gif

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 07 18, 10:56)
Gal galit ismatuoti blyniuko dydi ir rastukas kokio ilgio turetu eiti.
Man reikia 0-3 men kepurytes, bet neturiu modeliuko  biggrin.gif  biggrin.gif Paprasta gali pagal lenteles isspaust,bet cia sistemos nesuprantu  g.gif

Kad nuo 0 iki 3 men laaabai galva isauga smile.gif As pries menesi dukrytei neriau kepurytes, tai jau mazos tongue.gif Jei be modeliuko tai geriausia nuspirkti paprasta maza kepuryte ir matuoti smile.gif
Atsakyti
Patarkite, kuom butu galima pastangrinti bryliuka - spalva ryskiai rozine, bijau kisti i krakmolo tirpala, kad nepasviesetu ax.gif.
Pas rusaites radau, kad bryliaus formai palaikyti galima naudoti регилин - kas cia per juostele, kaip vadintusi lietuviskai blush2.gif ? Ar bandet?
Atsakyti
QUOTE(v.vileva @ 2011 07 19, 00:52)

Pas rusaites radau, kad bryliaus formai palaikyti galima naudoti регилин - kas cia per juostele, kaip vadintusi lietuviskai blush2.gif ? Ar bandet?


tai valas (zilka-ukiskai), kiek skaiciau pas rusaites geriausiai imti 2 mm storio vala (zveju prekese galima rasti) ir inerti i kelias paskutines eiles. 4u.gif bet cia priklauso kokio rasto jusu brylius. g.gif , p.s. jei krakmolinsit specialiu , ne savadarbiu, kraklolinmo tirpalu spalva pakisti neturtu. (beja pirktini tirpala neskieskit, kap parasyta instrukcijoje - geriau laikys) 4u.gif
Atsakyti
Kepuriukas is pusmedvilnes vesesniems orams prailgintu virsumi 4u.gif Mano draugei mazoka
user posted image

Juokais uzmuoviau ant savo zirnio , nors jam per didele biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sissta: 19 liepos 2011 - 11:54
QUOTE(liamuna @ 2011 07 19, 09:05)
tai valas (zilka-ukiskai), kiek skaiciau pas rusaites geriausiai imti 2 mm storio vala (zveju prekese galima rasti) ir inerti i kelias paskutines eiles.  4u.gif  bet cia priklauso kokio rasto jusu brylius.  g.gif

O kokiam raštui toks būdas tinkamas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 19, 16:16)
O kokiam raštui toks būdas tinkamas? smile.gif


kai krastas lygus, apneriamas zamais stulpeliais. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 07 19, 12:46)
Kepuriukas is pusmedvilnes vesesniems orams prailgintu virsumi 4u.gif Mano draugei mazoka
]

grazi, splvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 07 19, 08:05)
tai valas (zilka-ukiskai), kiek skaiciau pas rusaites geriausiai imti 2 mm storio vala (zveju prekese galima rasti) ir inerti i kelias paskutines eiles.  4u.gif  bet cia priklauso kokio rasto jusu brylius.  g.gif , p.s. jei krakmolinsit specialiu , ne savadarbiu, kraklolinmo tirpalu spalva pakisti neturtu. (beja pirktini tirpala neskieskit, kap parasyta instrukcijoje - geriau laikys)  4u.gif


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, as su tokiu klausimu, gal kuri turi, mate ar bent kazka kuo panasiau i sita kepurytes rasta? Labai labai dekoju 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Atbėgu pasirodyti ir as ... rolleyes.gif skrybelaitė 4metukų damai...


user posted image

user posted image
Atsakyti