Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

user posted image

mezgiau pagal šitą, užtai be ausyčių, bet šiaip sutinku, kad ausytės gerai. Tik šiek tiek jaudinuosi, ar mokėsiu jas tinkamoj vietoj įstatyt...

Tuo pačiu ir paklausiu, kai pradedi megzt nuo ausyčių, tai jas abi sumezgi ant skirtingų virbalų, taip? Tada prie vienos iš jų pridedi akių, uždedi ant to pačio virbalo (ar virbalų junginio (4+1)) kitą ausytę, ją sujungi, ir toliau dar pridedi akių ir jas sujungi su pirma ausyte? Teisingai?
Atsakyti
bigsmile.gif wub.gif vau.. labailabai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mice : @ 2011 07 12, 11:33)

Tuo pačiu ir paklausiu, kai pradedi megzt nuo ausyčių, tai jas abi sumezgi ant skirtingų virbalų, taip? Tada prie vienos iš jų pridedi akių, uždedi ant to pačio virbalo (ar virbalų junginio (4+1)) kitą ausytę, ją sujungi, ir toliau dar pridedi akių ir jas sujungi su pirma ausyte? Teisingai?


Čia yra labai išsami pamokėlė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 07 12, 11:30)
na va, pagaliu galiu parodyt savo oranzine wub.gif

bigsmile.gif kaip gerai atrodo, dėk greitai raštuką, turiu saviškiui viršugalvį lygiai taip pat pradėjusi biggrin.gif
Atsakyti
Bonda, super oranžinukė wub.gif Tik tu man pasakyk, kaip tu galus paslepi, kai ta juostelė iš tiek spalvų g.gif Nudurnėčiau turbūt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 07 12, 12:30)
na va, pagaliu galiu parodyt savo oranzine wub.gif

paprasta, bet idomiai sugalvota papuošti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 07 12, 11:30)
na va, pagaliu galiu parodyt savo oranzine wub.gif

Labai gražu, o kaip čia, iš atskirų spalvų siūliukų nerta papuošimas?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinalm: 12 liepos 2011 - 11:20
aciu, mergaites wub.gif 4u.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2011 07 12, 11:42)
dėk greitai raštuką,

kai atrasiu savo kompe doh.gif lotuliukas.gif tai imesiu -nes pasimeciau is kur as ji istraukiau doh.gif lotuliukas.gif turiu spausdinta ant lapo -reik atrinkt 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(tute28 @ 2011 07 12, 11:47)
Tik tu man pasakyk, kaip tu galus paslepi, kai ta juostelė iš tiek spalvų  g.gif  Nudurnėčiau turbūt  blush2.gif

dle savo vaiko negaila biggrin.gif nu kaip kiekvieno to viena gala suneriu, lieka tik po viena uzkaisiot biggrin.gif

QUOTE(kristinalm @ 2011 07 12, 11:59)
o kaip čia, iš atskirų spalvų siūliukų nerta papuošimas?

na cia ne atskiras papuosimas, o tas pats rastas, tik kiekvienas kvadratelis nertas kita spalva mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 07 12, 12:20)
aciu, mergaites wub.gif  4u.gif

kai atrasiu savo kompe doh.gif  lotuliukas.gif tai imesiu -nes pasimeciau is kur as ji istraukiau doh.gif  lotuliukas.gif turiu spausdinta ant lapo -reik atrinkt 4u.gif  biggrin.gif

kol tu atrasi, aš kitu raštu saviškiui kepuriuką baigsiu, bet vis tiek labai lauksiu raštuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 12, 11:37)
Čia yra labai išsami pamokėlė. 4u.gif

bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2011 07 12, 12:29)
kol tu atrasi, aš kitu raštu saviškiui kepuriuką baigsiu, bet vis tiek labai lauksiu raštuko mirksiukas.gif

nespejai laugh.gif laugh.gif

user posted image
Atsakyti