Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Sissta @ 2011 07 01, 11:46)
O pati ieskau tokios.. gal kas turi?

Kad schemos gal čia nelabai ir reikia g.gif Pradžia stulpeliais 2:2. Toliau rašto principas toks:

user posted image

Tik akis uždėjinėti reikia taip, kad susidarytų skylutės. Viskas lygiuoju raštu, o kas kokios 6 eilės (tiksliai neįžiūriu) - išvirkščių akių eilutė. Ten, kur jau prasisdeda siaurinimas (nuotraukoje nebėra tų takelių su skylutėmis), tiesiog daugiau akių nebeuždedama, o sumezginėjamos kaip ir iki tol pagal raštą.

Na bent aš bandyčiau taip. blush2.gif


Gal dar šis aprašymas, schema pravers, bet čia jau kitaip užbaigiama:

user posted image
user posted image



P.S. Ačiū už idėją - gal ir pati išmėginsiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 01 liepos 2011 - 12:56
_Smalsutė_, aciu smile.gif as dar mastau su kokiais virbalais geriau..gal su zilka? kaip Jus darytumet?
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 07 01, 20:45)
_Smalsutė_, aciu  smile.gif as dar mastau su kokiais virbalais geriau..gal su zilka? kaip Jus darytumet?

Nesu tokia sena, kad į mane reiktų kreiptis "Jūs" blush2.gif

Vien su valiniais visos kepurės numegzti manau nepavyktų g.gif - pradėjus siaurinti greitai tektų juos pakeisti į penkis "kojininius" (aš taip nedaryčiau vien dėl to, kad neturiu atitinkamo storio - nebent prisiruoščiau nusipirkti blush2.gif ). Manyčiau, kad ir vadinamoji "nematoma" siūlė nugaroje vaizdo labai nesugadintų. Šiaip gal daugiau įpratimo, patogumo reikalas (jei jau virbalai valiniai, tai bent man jie turi būti tikrai kokybiški - kitaip ne mezgimas, o kančia).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 01, 19:14)
Vien su valiniais visos kepurės numegzti manau nepavyktų g.gif - pradėjus siaurinti greitai tektų juos pakeisti į penkis "kojininius"

user posted image
Šitą visą iki galo mezgiau virbalais su valu. Nors paskaičiau aprašymą, tai palikt tik 8akis, tai jo, užbaigt geriausia būtų su kojiniais. Arba palikti daugiau akių ir sutraukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 01 liepos 2011 - 20:46
rodausi ir as smile.gif jau pabaigtas sijonukas laukia juosteles pirmadieni hihihi.gif ir jau ipusejau paskutine kepuryte vasarai, toliau reikes kibti i rudenines madas biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
"Pelėdžiuku šeimynėlė" smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=natuliona,2011 07 02, 07:03]
"Pelėdžiuku šeimynėlė" smile.gif

Labai labai gražūs pelėdžiukai bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, kazkur buvau macius vaikuciu kepuriu dydziu lentele, gal kuri turite?
Atsakyti
QUOTE(ilgakojuke @ 2011 07 02, 11:45)
Merginos, kazkur buvau macius vaikuciu kepuriu dydziu lentele, gal kuri turite?

user posted image

Bet šiaip galvytės apimtis - labai individualu, reiktų matuoti.
Atsakyti
Mielos pelėdos biggrin.gif

O aš su tokiu kepuriuku ...ilgai nesiryžau jo megzt.. pasirodo lengviau nebūna hihihi.gif
user posted image

http://www.liveinter...rubric/1544978/ čia yra aprašymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sissta @ 2011 07 02, 15:17)
O aš su tokiu kepuriuku ...ilgai nesiryžau jo megzt.. pasirodo lengviau nebūna

http://www.liveinter...rubric/1544978/  čia yra aprašymas  4u.gif

puikiai pavyko thumbup.gif aš taip pat šitą iš ten pat nusižiūrėjau :lotuliukas tik nesu mezgusi sutrumpintomis eilėmis, todėl atidėlioju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erossa @ 2011 07 02, 14:42)
puikiai pavyko thumbup.gif aš taip pat šitą iš ten pat nusižiūrėjau  :lotuliukas tik nesu mezgusi sutrumpintomis eilėmis, todėl atidėlioju ax.gif



Neatideliok biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti