Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

Vusu labai grazios kepurytes smile.gif
o cia teismui dar mano viena 4u.gif
user posted image

o cia jau ant seimininkes galvutes
user posted image
Atsakyti
aš ir ananasines pamilau, jau 4 pabaigiau, reikia naujovių jau griebtis

gražios ir žaliosios, graži ir ananasinė wub.gif
Atsakyti

user posted image
[/quote

Noreciau paklausti, ar kai neriat sia kepuryte jum nesibanguoja rastas, man kazkur 4-5 eilej pradeda banguotis rutuliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(m4gduse @ 2011 06 21, 14:30)
user posted image
[/quote

Noreciau paklausti, ar kai neriat sia kepuryte jum nesibanguoja rastas, man kazkur  4-5 eilej pradeda banguotis rutuliukas  g.gif

jo bangavosi ir man bet ten sumazinau stulpeliu kieki, tik neprisimenu kiek.
Atsakyti
QUOTE(m4gduse @ 2011 06 21, 13:30)
Noreciau paklausti, ar kai neriat sia kepuryte jum nesibanguoja rastas, man kazkur  4-5 eilej pradeda banguotis rutuliukas  g.gif


Banguojasi pagal schemą neriant. Vieną palikau tokią banguotą dukrai, nes dukrai patiko, o dvi kitas tokias kai nėriau tai vienai mažinau stulpelių, o kitą nėriau tiesiog storesniu vąšeliu. smile.gif
Atsakyti
teks man mazint stulpelius,nes toresnis vaselis nepadejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Boženik @ 2011 06 21, 15:26)
jo bangavosi ir man bet  ten sumazinau stulpeliu kieki, tik neprisimenu kiek.

kazkur aprasyme aiskino kad reikia nerti 11 stulpeliu su uzmetimu, neriau 10. nes tada nesigauna 21 motyvas doh.gif
pradzioj bangavosi, paskui issilygino
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 06 18, 14:07)
Dar viena kepuryte, dedu is karto ir rastuka  smile.gif

user posted image
user posted image

user posted image


g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif neriu pirma karta kepuryte, labai noriu sitos, bet......
pradejau pagal schema, bet kaip man ja siaurinti paskui, kad ji nebeplatetu g.gif nu niekaip nesumastau pagal si rasta, kaip ja susiaurinti, gal kas paaiskinsite, aciu 4u.gif
Papildyta:
dabar ziuriu ir sumasciau, kad ta pirma schema tik virsugalviui, o po to kai jau turi siaureti jau ta antra shemos rasta nerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2011 06 21, 17:48)
dabar ziuriu ir sumasciau, kad ta pirma schema tik virsugalviui, o po to kai jau turi siaureti  jau ta antra shemos rasta nerti  g.gif

Tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boženik @ 2011 06 21, 16:26)
jo bangavosi ir man bet  ten sumazinau stulpeliu kieki, tik neprisimenu kiek.


Radau iseiti, suskaiciavau kad turi buti 24 motyvai , tai neriu blynuka taip kad isliktu tie motyvai , kiekviena eile pradedant nuo antros kartoju 2 kartus ir stebiu blynuko dydi, nebesibanguoja, o jei mazint stulpeliu skaiciu jau reiktu paskaiciuot motyvus nes nebesigaus rastas g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
ateinu su savo kepurėlėm:
nėriau sūnui, bet padovanojau dukterėčiai, labai jau mergaitiška gavosi biggrin.gif
user posted image
user posted image
šitą kepurę nėriau pasinaudodama Natulionos idėja aciuks.gif blush2.gif
user posted image
vakar pabaigta
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba dienele. viskas neapsakomai grazu.
o as radau viena grozi internete ir nusprendziau ir jums parodyti, gal kam patik ideja
kepuryte:
user posted image
ir prie jos suknele wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti