Įkraunama...
Įkraunama...

Kam sunkiau: paliktam ar tam, kuris palieka?

Na visalaika galvojau kad sunkiau paliktam,bet deja teko palikti vaikina..Jam kancios didziausios, nemacius vyro kuris tiek asaru islietu..isvis zmogus normaliai nebegyvena verysad.gif Na o del jo tokios reakcijos ir man sirdi skauda, neblogas zmogiukas jis, bet kitos iseities nebuvo. Taigi kankinames abu doh.gif
Atsakyti
Manau, kad sunkiausia yra buti paliktam g.gif taciau man buvo visada sunkiau palikti, nei buti paliktai doh.gif
Atsakyti
Manau, kad paliktam būti yra geriau, tam tikrose situacijose, nes tada nebeleidi sau "prisisvaigt", kad galbūt dar tas žmogus turi kažkokius jausmus. Pasako NE ir supranti, kad ne, ir gyveni toliau, nebesukdamas sau galvos. Man geriau kai palieka biggrin.gif
Atsakyti
Nelengva pasakyti, sunku ir tam žmogui, kurį palieka, bet jei graži draugystė buvo, tai sunku ir paliekančiajam, ypač jei tas žmogus, su kuriuos skyriesi labai kenčia g.gif
Atsakyti
Sunkiau paliktam..
Atsakyti
QUOTE(Fjell @ 2012 05 24, 00:08)
Nelengva pasakyti, sunku ir tam žmogui, kurį palieka, bet jei graži draugystė buvo, tai sunku ir paliekančiajam, ypač jei tas žmogus, su kuriuos skyriesi labai kenčia  g.gif

nuo žmogaus priklauso. mano ex visai nekentėjo, net neliūdėjo, kai paliko. dėl to ir man lengviau buvo nesigręžioti atgal.
Atsakyti
Manau kad paliktam yra skaudžiau..
Atsakyti
Be abejo,kad paliktam,bet svarbu dar ir tas,del ko palieka ta zmogu,gal jis pats kaltas,tada buna sunku abiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Change*: 05 rugsėjo 2012 - 16:01
Žinoma, kad paliktam. Dažniausiai - tam kuris palieka - nuo širdies akmuo nukrinta, o tas kurį paliko - dažniausiai pajunta koks tas akmuo svarus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pingvinukas lolo: 05 rugsėjo 2012 - 23:56
Aišku, sunkiau yra paliktajam g.gif nors ir vienoj, ir kitoj situacijoj yra tekę pabūvot doh.gif , tikrai jausmeliai ne iš maloniųjų...
Atsakyti
Esu buvus abiejose pusėse. Manau,kad būti paliktam yra skaudžiau, tas žmogus, kuris ruošiasi palikti kitą, kurį laiką svarsto ir susitaiko su ta mintim, kad viskas baigta. O paliktasis,kuriam smogta iš pasalų, kaltina save, jaučiasi pažemintas. Na, bent jau iš savo patirties taip galiu teigti.. smile.gif
Atsakyti
Be jokių abejonių, kad paliktam.
Atsakyti