Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Atžalyno darželis

QUOTE(agee @ 2011 08 30, 08:00)
Na aš tik gėlių nešiu. Kas jau turit patirties, sakykit, kai rugsėjo pirmąją iš ryto ateisim, bus grupėje viena auklėtoja ir auklytė, ar pirmąją dieną abi auklėtojos ateina vienu metu? Nežinau, kiek reikia gėlių pirkt  blush2.gif


vat ir man sis klausimas aktualus.. kiek gelyciu nesti 4u.gif
Atsakyti
Turi buti grupėje viena auklėtoja ir auklytė, a po pietu ateina kita aukletoja. Tai kai einam pvz. 1 diena - gele (pvz. po 1 rozyte) is ryto 2 vnt ir kada atesite vaika pasuimti namuo jau bus kita aukletoja tai ir jai pvz. rozyte. Tai reikes 3 pvz. rozytes. A is ryto dar jegu norite kavos, saldainiu.....reiketu tik pasakyti kad cia visiems nuo Jusu vaika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 08 29, 15:21)
O vaikai, kiek man ji paminejo, beveik visi 2008m.pabaigos gimimo, tik keli,atrodo, 2009m. Tai gal ne taip blogai? Nors dukryte vis tik bus vyriausia grupeje verysad.gif

Viskas bus gerai. Nesijaudink. 4u.gif
Vis tik teisingai sakoma, kad tėvams reikia labiau pasiruošti lopšio ar darželio etapui nei patiems vaikams. biggrin.gif

QUOTE(~MILENA~ @ 2011 08 29, 15:49)
bet kad butu grupe kur vaiku amziaus toks skirtingas (pvz. nuo 3 iki 5 metu viena grupe)1 karta girdziu.

maitinimas irgi thumbup.gif


Tikrai yra buvę su tokiu amžiaus skirtumu, kai 4 m. ir 6 m. vaikai kartu buvo.

Buvo. Pažiūrėsim, kaip bus, kai nauja direktorė vadovaus. Vis tik nauja "šluota".
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 08 29, 18:55)
Sutinku, kad cia tik teveliai gali zinoti savo vaika geriau...bet is Jusu zodziu galima taip suprasti kad ...Jusu dukryte dabar vadavaus lopselinuko grupei mirksiukas.gif  nes jegu eis i darzele su savo amzaus vaikais jinai gali buti ten skriaudziama g.gif.

Lygiai tą patį norėjau parašyt. Mano mintis išsakėt. drinks_cheers.gif

QUOTE(~MILENA~ @ 2011 08 29, 19:34)
A laukas tai tikrai noresi kad sutvarkytum, ir kazka nauja padarytum ax.gif

Na, gal kai kas dėl to pasistengs? blush2.gif Juk ir darželį dėl tos priežasties laiku atidarė.

QUOTE(kastutė @ 2011 08 29, 20:00)
24vaikiukai, tai mums taip aiskino direktore, kad jus ale pagalvokite,  Zirniukuose tik 15 o  Ziogeliuose prirasyti 24 nors lovu  tik 21..zodziu  bardakelis ten, bet..

Taip, taip, ir kur tie vaikai miegos? Ant žemės? Kiek lovų, tiek ir vaikų.

QUOTE(kažkada @ 2011 08 29, 21:26)
del lauko... baisoka... domejausi aiksteliu zaidimu kainom.. tokios kaip prie TEO kainuoja apie 15000 Lt ir daugiau...
zadu pati nupirkti grupei smelio deze su dangciu.. uzdesiu spyna ir raktus aukletojai duosiu... dabar akciju pilna.. 100 litu... bus ramu, kad ten smeliukas svarus... kaciuku ir sunukiu nepridergtas... galetu ir kiti teveliai, kam tai leidzia pinigine  nupirkti smelio deziu... :4u

Kažkada mūsų grupėje med. seselė siūlė susimetus tėveliams nupirkti tokias rakinamas smėlio dėžes. Tėveliai nusprendė, kad per brangu susimesti po keliasdešimt litų, kad nereikia. Taip ir liko. O vaikai labai mėgsta smėlyje kapstytis. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 09 01, 23:13)
Kažkada mūsų grupėje med. seselė siūlė susimetus tėveliams nupirkti tokias rakinamas smėlio dėžes. Tėveliai nusprendė, kad per brangu susimesti po keliasdešimt litų, kad nereikia. Taip ir liko. O vaikai labai mėgsta smėlyje kapstytis. doh.gif


tai kad tekainuoja apie 200 litus tokia smelio deze... plius smelis
Atsakyti
O sakykit ar zaisliukus kas nesat i grupe? Ta prasme ant visam, o ne tik kad vaikas pazaistu? Nes Kiskuciuose kiek maciau tai tokie biedni tie zaisliukai, apluze g.gif Tai sakau gal savu nunesti kur vaikams jau atsibode.
Gal ir knygeliu kokiu nupirkti, dabar akcija Rimi g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 09 02, 14:30)
O sakykit ar zaisliukus kas nesat i grupe? Ta prasme ant visam, o ne tik kad vaikas pazaistu? Nes Kiskuciuose kiek maciau tai tokie biedni tie zaisliukai, apluze g.gif  Tai sakau gal savu nunesti kur vaikams jau atsibode.
Gal ir knygeliu kokiu nupirkti, dabar akcija Rimi g.gif  bigsmile.gif


As manau, kad rugsejo men vistiek kazkoks teveliu susirinkimas turetu buti, ten butu galima ta klausima ir apsvarstyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 09 02, 14:30)
O sakykit ar zaisliukus kas nesat i grupe? Ta prasme ant visam, o ne tik kad vaikas pazaistu? Nes Kiskuciuose kiek maciau tai tokie biedni tie zaisliukai, apluze g.gif  Tai sakau gal savu nunesti kur vaikams jau atsibode.
Gal ir knygeliu kokiu nupirkti, dabar akcija Rimi g.gif  bigsmile.gif

Veliau rinks te 2% (atrodo g.gif tiek) tai is tu pinigeliu ir perka zaislu..... bet jegu yra teveliu noras kodel ne mirksiukas.gif
As vienais metais atnesiau ir geliu,nes norejosi biski papuosti grupe, ir zaislu atidaviau is namu.Vis gulejo be reikalo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 09 02, 21:34)
Veliau rinks te 2% (atrodo g.gif  tiek) tai is tu pinigeliu ir perka zaislu.....

Nebukit tokie optimistai del tu 2%... mirksiukas.gif Bent jau su senaja ponia direktore buvo problemu verysad.gif , teveliai kariavo kad butu skirti pinigai ne tik administracijai, bet ir vaikams
Atsakyti
QUOTE(Oksana76 @ 2011 09 02, 22:03)
Nebukit tokie optimistai del tu 2%...  mirksiukas.gif  Bent jau su senaja ponia direktore buvo problemu  verysad.gif , teveliai kariavo kad butu skirti pinigai ne tik administracijai, bet ir vaikams

Apie ka Jus sakot.... doh.gif 2 % dalina pagal grupes ir VISOS grupes gauna lt. Vedu i ta darza savo vaiku nuo 2004 metu ir nieko blogo negirdejau rolleyes.gif , buvo ir nauju zaislu, ir knygu, ir ugd.priemoniu, ir baldu.... aukletojos rode visus cekiukus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 09 02, 22:12)
Apie ka Jus sakot.... doh.gif  2 % dalina pagal grupes ir VISOS grupes gauna lt. Vedu i ta darza savo vaiku nuo 2004 metu ir nieko blogo negirdejau rolleyes.gif , buvo  ir nauju zaislu, ir knygu, ir ugd.priemoniu, ir baldu.... aukletojos rode visus cekiukus tongue.gif

Apie 2 %, kuriuos teveliai atiduoda metu pradzioje mirksiukas.gif. As kalbu NE apie aukletojas, o apie senaja direktote. Kuri skirste siemet pinigus. Siaip yra dar viena tema, jei netingit galit pasiskaityti nuo cia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksana76: 03 rugsėjo 2011 - 07:39
QUOTE(Oksana76 @ 2011 09 03, 08:29)
Apie 2 %, kuriuos teveliai atiduoda metu pradzioje  mirksiukas.gif.  As kalbu NE apie aukletojas, o apie senaja direktote. Kuri skirste siemet pinigus. Siaip yra dar viena tema, jei netingit galit pasiskaityti nuo cia  mirksiukas.gif


A Jus paskaitykite toliau ka raso
"Labas mamytės iš l/d "Atžalynas".
Neišpūskite burbulo iš lašo vandens.
Aš taip pat vedu vaikelį į šį darželį, ir taip pat dalyvavau šiame susirinkime. Rašydamos apie susirinkimą ir kur darželis ruošiasi išleisti 2% paramos parašėte labai daug netiesos.
Jūs turbūt nelabai supratote, kad ten buvo kalbama netik apie šiuos metus. Kiek aš girdėjau pusę daiktų, kur jūs išvardinote buvo nupirkta iš paramos lėšų, kurios buvo surinktos pernais metais.
Kodėl jūs pykstate, kad darželis nori pagerinti virtuvės įrangą. Jei įstaigai neužtenka lėšų skirtų, tai kodėl darželis negali jų nusipirkti iš mūsų pačių, savo noru, davusių 2%.
Man atrodo jūsų niekas nevertė jų skirti. Aš manau, jeigu aš skyriau tuos 2%, aš skyriau savo noru. Manęs niekas labai smarkiai neįkalbinėjo.
Džiaukitės kad dar darželis neprašo sumesti ir nupirkti, kaip daro kituose darželiuose.
Man atrodo, kad geriau tegul nuperka reikalingą daiktą, kad ir tą puodą ar blieką, taigi mūsų vaikus ten maitina (ir sakyčiau labai gerai). Aš pvz. nenorėčiau, kad mano vaikas valgytų iš surūdyjusios bliekos iškepto maisto, kaip buvo parodyta.
Skirti grupėms, gal kažkiek reikėtų, bet ne pusę sumos. Nes auklėtojos prisipirks visokių burbulų, saldainių ir žaislų, kurių grupėse yra daugybę."

ir dar, dar......toliau yra.
Pamaciau kad ir Jusu diskusija ten buvo 4u.gif , kaip kad manau dabar neverta vel kelti i virsu ta tema, ziuresim kaip "sluos nauja sluota" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 03 rugsėjo 2011 - 10:34
Taip, ziuresim 4u.gif
Atsakyti