Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos Atžalyno darželis

QUOTE(julijajak @ 2011 07 13, 21:31)
Na viskas idomu, kaip visiskai zaliai  biggrin.gif  Gal kas turi kokiu atsiliepimu apie Oksana, buvusi auklyte, dabar bus naujai sudarytos grupes aukletoja. 
Dar idomu ar buna kokie susirinkimai pries einant i darzeli? Nes is kur zinoti ka atsinesti i grupe, kokios taisykles, nuostatos.

Naujai sudaroma grupė yra lopšelinė, nes šioje miesto dalyje trūksta lopšelinių grupių.
Susirinkimų nebūna, tiesiog kelios dienos iki to ateini pas direktorę ir pasikalbi. Ji pasakys, kada jau dirbs auklėtoja, o tada ateini ir individualiai pasikalbi.
QUOTE(julijajak @ 2011 07 13, 23:07)
Mes eisim i Zirniukus biggrin.gif  Bet kaip man atrode kad tai jau darzelinuku grupe, ne lopselinuku g.gif Dukrytei jau trys metai rudeni, tai ne per didele i lopseli? Na kiek prisimenu klausiau pavaduotojos ar darzelis jau skaitos, sake kad taip, o mazasis tai i lopseli, bet nezinau dar i kokia grupe doh.gif

Tokios grupės nebuvo Atžalyne, spėju, kad tai nauja grupė. Bet ji turi būt lopšelinė. Nebent ten surinks išimtinai trimečius, gal daug tokių vaikų. Nes pagal tai, kad rudenį bus 3 m., vaikas turi eiti į darželinę grupę. Juk į mokyklą išeis kartu su tais, kurie gimę 2008 m., o ne 2009.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2011 07 14, 12:04)
Naujai sudaroma grupė yra lopšelinė, nes šioje miesto dalyje trūksta lopšelinių grupių.
Susirinkimų nebūna, tiesiog kelios dienos iki to ateini pas direktorę ir pasikalbi. Ji pasakys, kada jau dirbs auklėtoja, o tada ateini ir individualiai pasikalbi.

Tokios grupės nebuvo Atžalyne, spėju, kad tai nauja grupė. Bet ji turi būt lopšelinė. Nebent ten surinks išimtinai trimečius, gal daug tokių vaikų. Nes pagal tai, kad rudenį bus 3 m., vaikas turi eiti į darželinę grupę. Juk į mokyklą išeis kartu su tais, kurie gimę 2008 m., o ne 2009.

Aciu, ezra, uz svietima 4u.gif
Taip, Zirniukai naujai sudaryta grupe. Na idomu ir man dabar pasidare, gal vis tik direktores pavaduotoja suklydo kazka g.gif Nes pas mane is vis idomi istorija su tuo priemimu i darzeli doh.gif tai gal ka sumaise ji. Na reiks skambinti jau naujai direktorei ir aiskintis, bet kaip suprantu dabar ten nieks nedirba ir reiks laukti rupj.galo g.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julijajak: 14 liepos 2011 - 13:39
QUOTE(julijajak @ 2011 07 14, 14:39)
Aciu, ezra, uz svietima 4u.gif
Taip, Zirniukai naujai sudaryta grupe. Na idomu ir man dabar pasidare, gal vis tik direktores pavaduotoja suklydo kazka g.gif  Nes pas mane is vis idomi istorija su tuo priemimu i darzeli doh.gif tai gal ka sumaise ji. Na reiks skambinti jau naujai direktorei ir aiskintis, bet kaip suprantu dabar ten nieks nedirba ir reiks laukti rupj.galo g.gif ?

Gali bandyt paskambint, pasakys, kada bus direktorė. Arba skambink rugpūčio vidury ir tada jau tikrai turėtų būt valdžia. Tikrai pasiklausk dėl grupės. Mano sūnus yra kaip tik 2008 metų gimimo, tai jis jau daržely. Ir visi tų metų jau daržely.
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 07 13, 23:07)
Mes eisim i Zirniukus biggrin.gif  Bet kaip man atrode kad tai jau darzelinuku grupe, ne lopselinuku g.gif Dukrytei jau trys metai rudeni, tai ne per didele i lopseli? Na kiek prisimenu klausiau pavaduotojos ar darzelis jau skaitos, sake kad taip, o mazasis tai i lopseli, bet nezinau dar i kokia grupe doh.gif


Na musu mazgiui bus 2,5 m. rugseji ir mums kaip pasake, kad tai lopselinuku grupe ir i ja renkami tik butent pagal amziu vyresnieji vaikuciai 2008 m. galo -2009 m. pradzios gimimo smile.gif tai kaip ir saket, nebent pas jus gavosi kazkokie nesusipratimai su priimimu i darziuka, tai ir prieme i naujai formuojama grupele, nes kiek zinau, tai si tikrai lopselinuku grupyte, nes jau kaip ir minejo, truksta Atzalyne lopseliniu grupyciu 4u.gif mes kolkas irgi neturim jokios info apie rinkimasi i grupe, tik tiek direktore pasake, kad gali buti, jog nuo rugsejo vaikuciai negales pradeti lankyti, nes renovuojamas darzelis ir neaisku ar spes sutvarkyti...
jei turesi kokiu ziniu, brukstelk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Kaip tas musu "Atzalynas" idomu?... Ar spes renovuoti iki rugsejo 1?.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 07 13, 23:07)
Mes eisim i Zirniukus biggrin.gif  Bet kaip man atrode kad tai jau darzelinuku grupe, ne lopselinuku g.gif Dukrytei jau trys metai rudeni, tai ne per didele i lopseli? Na kiek prisimenu klausiau pavaduotojos ar darzelis jau skaitos, sake kad taip, o mazasis tai i lopseli, bet nezinau dar i kokia grupe doh.gif

Mums rudeni bus 3 m, tai mus perkeli i darzelinuku grupe smile.gif
Atsakyti
Sveikos
gal kas zino ar veiks nuo rugsejo menesio Atzalynas? Pravaziuodama darzeli, matau kad iki siol vyksta remontas. Idomu ar ilgam cia unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Portishead: 08 rugpjūčio 2011 - 20:50
Pasirodo dukryte tikrai uzrasyta i nauja Zirniuku lopselinuku grupe unsure.gif Snekejau su direktore, tai ji pradejo aiskinti, kad lopselyje geresnes salygos: maziau vaiku, miegamieji atskirai, pirmas aukstas, bet jei mes norim tai gali perkelti i prastesnes salygas, t.y.darzelio grupe blink.gif Dabar mastau ka cia daryti g.gif Gal ir pliusas,kad grupese maziau vaiku, bet bijau kad dukryte bus vyriausia. Ji ir taip labai auksta, tai jauciu issiskirs is mazesniuju. Be to turbut ir vaikuciu lavinimas skiriasi lopselyje nuo darzelinuku?
O sunelis eis i Kiskuciu grupe smile.gif Kokie atsiliepimai apie sios grupes aukletojas?
Papildyta:
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 08 08, 20:17)
Mums rudeni bus 3 m, tai mus perkeli i darzelinuku grupe smile.gif

O jus taip pat buvo i Zirniukus uzrase?
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 08 24, 15:40)
Pasirodo dukryte tikrai uzrasyta i nauja Zirniuku lopselinuku grupe unsure.gif  Snekejau su direktore, tai ji pradejo aiskinti, kad lopselyje geresnes salygos: maziau vaiku, miegamieji atskirai, pirmas aukstas, bet jei mes norim tai gali perkelti i prastesnes salygas, t.y.darzelio grupe blink.gif Dabar mastau ka cia daryti g.gif  Gal ir pliusas,kad grupese maziau vaiku, bet bijau kad dukryte bus vyriausia. Ji ir taip labai auksta, tai jauciu issiskirs is mazesniuju. Be to turbut ir vaikuciu lavinimas skiriasi lopselyje nuo darzelinuku?
O sunelis eis i Kiskuciu grupe smile.gif  Kokie atsiliepimai apie sios grupes aukletojas?
Papildyta:

O jus taip pat buvo i Zirniukus uzrase?


Kiskuciu grupes aukletojos - labai siltos ir geros mirksiukas.gif
Atsakyti
As skambinausi, sake kad dirbs nuo rugsejo 1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajak @ 2011 08 24, 14:40)
Pasirodo dukryte tikrai uzrasyta i nauja Zirniuku lopselinuku grupe unsure.gif  Snekejau su direktore, tai ji pradejo aiskinti, kad lopselyje geresnes salygos: maziau vaiku, miegamieji atskirai, pirmas aukstas, bet jei mes norim tai gali perkelti i prastesnes salygas, t.y.darzelio grupe blink.gif Dabar mastau ka cia daryti g.gif  Gal ir pliusas,kad grupese maziau vaiku, bet bijau kad dukryte bus vyriausia. Ji ir taip labai auksta, tai jauciu issiskirs is mazesniuju. Be to turbut ir vaikuciu lavinimas skiriasi lopselyje nuo darzelinuku?


Tikrai skiriasi lavinimas ax.gif Ir siaip man rodos vaikas turi bendrauti su sau lygiais, o jus pagalvokit, juk kai kurie dvimeciai nekalba, vaiksto su tuciais ir daro i pamperius.. Beto dvimeciai dar nemoka zaisti kartu su kitais vaikais, jie zaidzia salia.. O trimeciui juk ir bendravimas jau reikalingas. Ar nebus taip, kad jusu vaikas tiesiog degraduos lopselinej grupej g.gif Cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viaula @ 2011 08 24, 17:28)
Tikrai skiriasi lavinimas  ax.gif Ir siaip man rodos vaikas turi bendrauti su sau lygiais, o jus pagalvokit, juk kai kurie dvimeciai nekalba, vaiksto su tuciais ir daro i pamperius.. Beto dvimeciai dar nemoka zaisti kartu su kitais vaikais, jie zaidzia salia.. O trimeciui juk ir bendravimas jau reikalingas. Ar nebus taip, kad jusu vaikas tiesiog degraduos lopselinej grupej  g.gif Cia tik mano nuomone  4u.gif

Vat ir as taip manau. Uztenka jau namie su mazu broliuku buna doh.gif Nusprendziau kad ryt snekesiu su direktore del perkelimo i darzelinuku grupe. bigsmile.gif
Is vis man idomu kaip mus i tuos lopselinukus irase unsure.gif Juk lopsely taip vietu truksta, geriau kita vaikiuka butu prieme. O manoji jau nuo gimimo uzrasyta tikrai i darziuka jau turejo pakliuti.
Atsakyti